Necip Memili 'Kanunsuz Topraklar'da! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
-yi2xyyrtu-hhdpk1zjgpw.jpg

Gold Film'in yeni dizisi 'Kanunsuz Topraklar'ın kadrosuna yeni isim!

Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstleneceği, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturacağı, başrolünde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer alacağı diziye Necip Memili dahil oldu.

Kanunsuz Topraklar, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hanımın Çitfliği ve Dila Hanım'dan sonra tekrar Gold Film ile çalışması ne kadar güzel, en azından Ay Yapım'ın kadrolusu olmamış. :A

Esra Bilgiç gibi dizisi bittikten sonra başka bir dizinin setine gidecek koşa koşa, umarım olumsuz yansımaz bu durum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hanımın Çiftliği havası diye boşa demedim. :Z

Yönetmen, yapım şirketi ve senaristten sonra Hanımın Çiftliği kadrosundan bir isim. Yeni sezon için epey heyecanlandığım bir dizi diyebilirim, büyük merakla bekliyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Katılmasına sevindim kadro güzel oluyor valla :D

@mesmeso dizi başlayana kadar dinlenir mayısta bitecek zaten :D
Dizi biter bitmez bu dizinin çekimlerinde alır soluğu. Can çatlasa belki 1 ay dinlenir, tabi o da olursa. Bu dizinin çekimleri yaz sonrası başlamaz sonuçta. Yakında diye yazılmış çünkü.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Hobbit

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi biter bitmez bu dizinin çekimlerinde alır soluğu. Can çatlasa belki 1 ay dinlenir, tabi o da olursa. Bu dizinin çekimleri yaz sonrası başlamaz sonuçta. Yakında diye yazılmış çünkü.
Mayıs ortasında başlayacak çekimleri. Eylül'de yayına girecek, 4-5 bölüm stokla.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

Olsun cnm sonuçta dinlenecekmi dinlecek değilmi adam çalışmak istiyor demek ki

• Güldürdün
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Dizi iddialı olacak orası kesin ama bakalım gold film Masumiyet dizisi ile çok iddialı girmeye denedi olmadı çünkü en kötü günü seçtiler bakalım bu dizi hangi günde olacak, dönem dizisi olduğu için iyi reytinglerle başlamazsa erken final yapacak Kurşun gibi.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Kendisini Yalan Dünya dizisinde amele olarak görmüştüm bi daha da izlediğim projelerin hiç birinde görmedim :A :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Çok acele karar vermiş, Çukur gibi bir bombadan sonra kimbilir ne teklifler gelirdi.