Necati Şaşmaz'dan Yeni Dizi ve Yeni Film Açıklaması!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Necati Şaşmaz'dan Yeni Dizi ve Yeni Film Açıklaması!

59cf82e118c7730f38101419.jpg

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu'na konuştu!

'İngiltere ile Ortak Proje'

Yeni projelerin sorulması üzerine Necati Şaşmaz İngiltere'de yeni bir proje yapacaklarını söyleyerek ''Bütün o coğrafyaya yönelmiş ve sevilmiş olan Polat Alemdar karakterini nasıl bir James Bond gibi yapabiliriz diye düşündüm. Tabii bu projenin İngilizce olması gerekiyor. Ortak prodüksiyon olacak.'' şeklinde açıklamasına devam etti. Aynı zamanda Bollywood’la da bir şey yapmak istediklerini, bunun daha yakın olduğunu belirtti.​

'Yeni Dizi İçin TRT ile Görüşüyoruz'

Yeni dizinin sorulması üzerine ''Filmden sonraya erteledim bu konuyu. TRT ve diğer kanallarla görüşüyoruz. Görüşmelerimizin karşılıklı imkanlar doğurabileceğini düşünüyorum.'' açıklamasını yaptı.​

'Kardeşlerimle Görüşmüyorum'

Küçük kardeşiyle birkaç kez görüştüğünü belirten Necati Şaşmaz, Raci Şaşmaz ile görüşmediğini belirtti. Gerekçe olarak ''Ben kaza geçirdim. Gelmedi, aramadı. İkinci çocuğum oldu. Gelmediler.'' dedi.​

'Türkiye'deki En İyi Aksiyon Oyuncusu Benim'

Türkiye’deki en iyi aksiyon oyuncusu sen misin? sorusu üzerine ''Ben miyim? Serdar (Akar) Hoca ile beraber benim evet.'' cevabını verdi.​

'Kenan İmirzalıoğlu'nu Geçemem'

Türkiye'de en çok kazanan oyuncu olmadığını belirten Şaşmaz, Kenan İmirzalıoğlu'nu geçemeyeceğini belirtti.​

59cf82c918c7730f38101415

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz: http://www.hurriyet.com.tr/kaza-gecirdim-kardesim-aramadi-40595584

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Necati Şaşmaz'ın düştüğü durum üzücü. Gişe sonuçları pek iyi değil ki Semercioğlu'na verdiği röportajdan medet umuyor :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ego patlamasinda Aleynayi da geçti. Ya böyle kendini öven karakterleri sevmem. Aksiyon konusunda da Kenani da geçemez hiç bir oyuncuyu da. O kadar bulunmaz Hint kumaşı sanmasin kendisini.
Sesini kullanmıyor. Oyunculuk desen o da yok. Kurtlar Vadisini taşıyanlar belli. İlk Cakirdi. Sonra Memati o da öldü Abdülhey de çıktı sonra dizi battı. Yani bıraksın bunları.
Ayrıca Turkiyede en çok ücreti hak eden kesinlikle Halit Ergençtir. Kem gerçek hayattaki karakteri,aile bagları, oyunculuk her şeyiyle 1 numara.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
kurtlar vadisi necati şaşmaz düşmanlarını konu dışına alalım lütfen tartışma çıkmaması için :D :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlginç açıklamalar gerçekten. Kurtlar Vadisi gibi efsane bir diziyi nasıl bir duruma soktuğu ortada. Şuan vizyonda olan sinema filminin de gişesinin çok iyi olacağını düşünmüyorum, dizi desen kanal bulamıyor. Kendisine sorsan uzun süredir kanallarla görüşme halinde zaten, ancak somut hiç bir şey yok ortalıkta. :A

Ayrıca 'En iyi aksiyon oyuncusuyum' yorumu güldürdü. Ben kendisinin çokta iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum çünkü. Kendi sesini bile kullanmıyor, mimik desen zerresi yok. Şuan kavgalı olduğu kardeşi olmasa ünlü bile olamazdı. Çok daha iyi oyuncular var Türkiye'de aksiyon oyuncusu olarak. Kendisini bu kadar büyük görmesi şaşırtıcı, hele de oynadığı tek dizinin düştüğü durum göze alındığında. En basitinden kendisinin ücret konusunda geçemem dediği Kenan'ın kendisinden daha iyi bir aksiyon oyuncusu olduğunu düşünüyorum.

Son olarak Kurtlar Vadisi kanal bulacak gibi gözükmüyor, EDHO'ya bekleriz. :A

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ulan mimiği olmayan adamsın. Kaç yıldır kendi şirketin sayesinde dizi çekiyorsun. Bitti abicim sizin devriniz. Bak kardeşin çatır çatır çekiyor. Senin dizinden giden daha iyi roller buldu kendine. O dizi olmazsa sen hiç bir şey yapamazsın...

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
En iyi aksiyon oyuncusuymuş :F :F
Raci Şaşmaz'ı kutluyorum :love1:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Niye bu kadar tepki aldı Necati Şaşmaz? :D Kendini izlettirmiyor olsa yıllardır perşembe gününün zirvesinde yer almaz, en kötü günlerinde bile ilk 2'den inmedi yapım. Adamın tipi de tam role uygun Allah var. Bu arada TRT'nin konuda olması şaşırttı, ben alırsa özel kanalın alacağını düşünüyorum. Ana kanallar da almaz, Necati Şaşmaz bu konuda pek açıklayıcı konuşmamış sanki?

Röportaj baya samimi olmuş. Soruları da cevapları da beğendim. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Niye bu kadar tepki aldı Necati Şaşmaz? :D Kendini izlettirmiyor olsa yıllardır perşembe gününün zirvesinde yer almaz, en kötü günlerinde bile ilk 2'den inmedi yapım. Adamın tipi de tam role uygun Allah var. Bu arada TRT'nin konuda olması şaşırttı, ben alırsa özel kanalın alacağını düşünüyorum. Ana kanallar da almaz, Necati Şaşmaz bu konuda pek açıklayıcı konuşmamış sanki?

Çünkü yıllarca dizinin zirvede yer almasının sebebi kendisi değil, kardeşi Raci Şaşmaz'dı. Ancak kendisi dizinin uzun yıllar zirvede yer almasının sebebi olarak kendisini görüyor. Bu yanlış.

Ayrıca tipi bu tip rollere yaktın olsa da ne mimiği var, ne kendi sesini kullanıyor. Oyunculuğu yok, oyuncu olmasının sebebi bile Raci Şaşmaz, daha doğrusu kendini oyuncu sanmasının. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çünkü yıllarca dizinin zirvede yer almasının sebebi kendisi değil, kardeşi Raci Şaşmaz'dı. Ancak kendisi dizinin uzun yıllar zirvede yer almasının sebebi olarak kendisini görüyor. Bu yanlış.

Ayrıca tipi bu tip rollere yaktın olsa da ne mimiği var, ne kendi sesini kullanıyor. Oyunculuğu yok, oyuncu olmasının sebebi bile Raci Şaşmaz, daha doğrusu kendini oyuncu sanmasının. :A
Raci Şaşmaz'la niye kıyaslıyoruz şimdi onu anlayamadım, sen baya Raci sevdalısın. :A Beğeni kişisel bence, oyunculuğu olmayan ismi mi izliyor Türkiye başrolde yıllardır? :D Sesini kullanmaması sıkıntı evet ama sesi pek güzel değil yani nasıl diyeyim bilemedim. Yoksa basitten sesi kullanmak varken niye onunla uğraşsınlar?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Raci Şaşmaz'la niye kıyaslıyoruz şimdi onu anlayamadım, sen baya Raci sevdalısın. :A Beğeni kişisel bence, oyunculuğu olmayan ismi mi izliyor Türkiye başrolde yıllardır? :D Sesini kullanmaması sıkıntı evet ama sesi pek güzel değil yani nasıl diyeyim bilemedim. Yoksa basitten sesi kullanmak varken niye onunla uğraşsınlar?

Sevdalısı olmamla alakası yok. Dizinin yıllarca izlenmesinin sebebinin Necati Şaşmaz olduğunu düşünenler var, onlara anlam veremiyorum. Raci diziyi bıraktı, Raci'nin kurduğu kadro diziden ayrıldı. Senaryo saçma sapan isimlere emanet edildi. Vadi efsanesi son buldu. Olay bu. Bu dizinin izlenmesinin sebebi senaryosuydu, kadrosuydu. Necati Şaşmaz bunun sadece bir parçasıydı, yıllarca izlenmesinin sebebi değil. :)

Evet oyunculuğu çok kötü bir ismi izliyor Türkiye yıllardır. Çünkü kendi sesinin hiç bir albenisi yok, hoş adam madem iyi oyuncuyum diyor kullanmalı kendi sesini bana göre. Ayrıca sesi geçtim, mimiği yok, sıfır mimikle oyuncu mu olunur? Dediğim gibi oyuncu olmasının sebebi de kardeşi zaten. :A

Bu arada Necati Şaşmaz'ı beğenenlere saygı duyarım, bunlar tamamen benim fikirlerim. :A @Yiğitt

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Dizi Necati Şaşmaz'ın oyunculuğundan dolayı değil bu zamana kadar Umut Tabak'ın sesi sayesinde izlendi :F Pek izlemediğin için bilmiyorsun dizi ve filmin senaryolarını oyuncular yazıyor bu mu kalite :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Çok güzel bir ropörtaj olmuş cevaplarda güzel doğru söylemiş en iyi aksiyon oyuncularından biri o:D öyle olmasa vadi devam etmezdi o kadar süre

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
''Ben kaza geçirdim. Gelmedi, aramadı. İkinci çocuğum oldu. Gelmediler.''

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Polat Alemdar gelmiş geçmiş en büyük dizi markası ve karakteridir balkanlar türki coğrafya ve arap coğrafyasında 1 numara adam gittiği her yerde izdiham yaratıyor bunlar neyin kafasını yaşıyor adam aksiyonda 1 numara tabi ötesi mi var 15 yıldır zirvede

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Ropörtajı bir daha okudum da çocukları amcalarını sorduğu zaman ne cevap vereceğimi düşünüyorum diyor Allah kimseyi bu duruma düşürmesin ya zor bir durum umarım ali nadir ve yusuf emir sormadan araları düzelir;)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
15 yıldır zirvede dediğiniz diziyi reytinglerde Beren Saat fark atmisti yanlış hayirlamiyorsam Fatmagülün Suçu Ne ve Askı Memnu ile. Yani işinize gelince reyting deyip de işinize gelmeyince de lafı değiştirmeyin. Sonuçlar ortadaydi ve herkes gördü. O kadar geçildi ki ben bile sayamadim. 15 yıldır zirvede zırvalığına kendinizi inandırdınız ama biz yemeyiz.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Screenshot_2017-10-01-22-42-37.png

Zirveden inmiyor dediğiniz dizi.
Hem de o övünüp durduğunuz önemli olan total grubu dediğiniz dizinin kaç reyting fark yemesi. Eğer 1 kaç kez geçildi diyeceksiniz (ki madem öyle diyeceksiniz o zaman neden 15 yıldır Zirveden inmeyen diyorsunuz?bu ne çelişki ) diğer geçildiği tüm haftaların ekran görüntüsünü alıp yollayabilirim. Zevkle.