Necati Şaşmaz, Eşinden Boşanıyor!

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
5c515509c03c0e19e4c9362d.jpg

Türkiye'ye bir dönem damga vuran Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrolü Necati Şaşmaz 2013 yılında evlendiği eşi Nagehan Şaşmaz'dan boşanma kararı aldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programında yayınlanan habere göre çift evliliklerini kurtaramadı.

Necati Şaşmaz, avukatı aracalığıyla bir basın açıklaması yaptı:

Kamuoyuna,
Müvekkilim Necati ŞAŞMAZ iki evladının annesi Nagehan ŞAŞMAZ ile evliliğini tüm çabalarına rağmen kurtaramamış ve bugün itibarıyla ayrılık kararını hayata geçirerek Nagehan ŞAŞMAZ aleyhine boşanma davası açmıştır.
Müvekkilimiz iş bu boşanma sürecinin anlaşmalı olarak yapılması için de gayret sarf etmişse ve fakat süreç çekişmeli boşanma haline dönmek durumunda kalmıştır.
Taraflar iki çocuk sahibidirler. Ailenin mahremiyeti, tarafların kişilik hakları ve özellikle iki müşterek çocuğun psikolojilerinin korunması amacıyla tarafların bu sürecinde gerekli hassasiyetin gösterilmesini kamuoyundan önemle rica ederiz.
Av. Altın MİMİR

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Necati Şaşmaz zor günlerden geçiyor. Hem filmi gişede iyi gitmedi, hem dizisini yayınlayacak kanal bulamadı, hem eşinden boşanıyor... Ne diyeyim, ikisinin de yolu açık olsun.

• Beğendim
Reactions: Angelica

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Necati Şaşmaz zor günlerden geçiyor. Hem filmi gişede iyi gitmedi, hem dizisini yayınlayacak kanal bulamadı, hem eşinden boşanıyor... Ne diyeyim, ikisinin de yolu açık olsun.
Üzüldüm. Önce kardeşiyle sonra eşiyle ayrılmak zor bir durum.
Ekli dosyayı görüntüle 64439

Türkiye'ye bir dönem damga vuran Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrolü Necati Şaşmaz 2013 yılında evlendiği eşi Nagehan Şaşmaz'dan boşanma kararı aldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programında yayınlanan habere göre çift evliliklerini kurtaramadı.

Necati Şaşmaz, avukatı aracalığıyla bir basın açıklaması yaptı:

Kamuoyuna,
Müvekkilim Necati ŞAŞMAZ iki evladının annesi Nagehan ŞAŞMAZ ile evliliğini tüm çabalarına rağmen kurtaramamış ve bugün itibarıyla ayrılık kararını hayata geçirerek Nagehan ŞAŞMAZ aleyhine boşanma davası açmıştır.
Müvekkilimiz iş bu boşanma sürecinin anlaşmalı olarak yapılması için de gayret sarf etmişse ve fakat süreç çekişmeli boşanma haline dönmek durumunda kalmıştır.
Taraflar iki çocuk sahibidirler. Ailenin mahremiyeti, tarafların kişilik hakları ve özellikle iki müşterek çocuğun psikolojilerinin korunması amacıyla tarafların bu sürecinde gerekli hassasiyetin gösterilmesini kamuoyundan önemle rica ederiz.
Av. Altın MİMİR
Şeyma Subaşı etkisi bunlar hep nafaka miktarını gören ; yaşlı ve zengin kocasını sepetliyor ,:A @Çiğdem- @Forumdash @Dosi @xBUGRAx @Aserat @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE- @dreamy @turkuazz @ozgur2113

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sinan A

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
5
Çok üzüldüm yaa gerçekten böyle olmamalıydı iki tane de evlatları var ama hayırlısı olsun ne diyelim

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Adam diziyi yürütemedi evliliği nasıl yürütsün :F Yine iyi dayandı bu kadar sene. :A Çocukları adına üzüldüm.

• Olmamış
Reactions: Angelica

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şeyma Subaşı etkisi bunlar hep nafaka miktarını gören ; yaşlı ve zengin kocasını sepetliyor ,:A @Çiğdem- @Forumdash @Dosi @xBUGRAx @Aserat @mrt-06 @DarkLegenD @MasacRE- @dreamy @turkuazz @ozgur2113
Maskeli'nin günlerdir süren mutsuzluğunun sebebi buymuş demek ki :A Gelin de az teselli ediverin şunu :A :A

@Çiğdem- @xemrexxx @xBUGRAx @mrt-06 @Maskeli Fedai @DarkLegenD @eskici @Sherlock @MasacRE- @Dosi @vadikızı @turkuazz @dreamy
Şeymi vardıda gitti 21 yaşında evlendi :A Şimdi henüz 27 yaşında 2 çocuklu dul kadın olacak gençliğine yazık etmek değilde nedir :A

Bunları gördükçe bilinçli davrandığımı daha iyi anlıyorum :A :A :A @mrt-06 @Forumdash @sokak sanati @Harunnn60

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız hayatını garantiledi nafakayla iyi yapmış örnek alacağına neler diyor. :A @serhatt @xemrexxx
Ay bu ne anlar böyle işlerden kafası basmaz entrikaya :A Ben olsam donuna kadar alırdım :F
Senin bu düşüncene göre kadın istediğini yapsaydı bu yaşına kadar adı cıkardi evlenemezdi:A Kadın için hayat yeni başlıyor :A
Evli kalsa sözüm yok ama bu yaşta kocasız kalıpta iki çocukla yaşayacak olması tabikide gençliğine yazık etmek ayoll :A :A :A