Necati Şaşmaz , Çakır'ın Ölümü Hakkında Konuştu.

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,225
Puanı
280
@batuhankaralar çok komiksin ya ha ha ha :D Çakır olmasaydı Kurtlar Vadisi olmazdı diyon Kurtlar Vadisi'de olmasaydı Çakırda olmazdı ! Oktay Kaynarca Necati Şaşmaz'dan sonra seçildi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Çakır olmasa vadi olmazmış ya bi... lütfen :D o çakır olmadan vadi 350 bölüm çekti 13 sene devam etti ben de çakır hayranıyım ama boş konuşana orda dur deriz

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,225
Puanı
280
Çakır olmasa vadi olmazmış ya bi... lütfen :D o çakır olmadan vadi 350 bölüm çekti 13 sene devam etti ben de çakır hayranıyım ama boş konuşana orda dur deriz
Aynen aga 356 bölüm Polat Alemdar'ı izlediler ! Tamam bak 2 bölüm terör'dü ama pusu'nun 229.Bölüm'e kadar sorun yoktu 230'dan sonrası battı ! Ben yine diyom kanal d allah cezanı verecek elbet

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Sesi evet dublaj ama oyunculuğu u geliştirdi buda bir gerçek Oktay kaynarca 2 sezon oldu efsane bir karakter sundu bize ama o çıkınca dizide 11 sezon sürdü Necati şaşmaz olmasa zor izlenirdi :D
Ee devleştirdiler çünkü zaten birçok kişi sesinin düblaj olduğunu bile bilmiyordu. Kaldı ki, yardımcı başrol oyuncuları sayesinde izlendiğini düşünüyorum şayet hepsi öldükten sonra dizinin hali ortada :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Ee devleştirdiler çünkü zaten birçok kişi sesinin düblaj olduğunu bile bilmiyordu. Kaldı ki, yardımcı başrol oyuncuları sayesinde izlendiğini düşünüyorum şayet hepsi öldükten sonra dizinin hali ortada :D

:DDüşüncene saygılı duyuyorum ama ben öyle düşünmüyorum gişe sonuçlarındada bunu görecez

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ciddi ciddi dizinin Necati Şaşmaz sayesinde bu kadar sürdüğünü düşünenler var. Bu dizinin bu kadar sürmesinin sebebi başta Raci Şaşmaz, daha sonra onun oluşturduğu muazzam oyuncu kadrosu.

Zaten Raci Şaşmaz dizinin yapımcılığını kardeşi Necati Şaşmaz’a devrettikten sonra dizinin ne hale geldiğini, nasıl bir kalite düşüşüne uğradığını, daha sonra düşük reytinglerden dolayı nasıl yayından kaldıldığını hep beraber izledik...

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Ciddi ciddi dizinin Necati Şaşmaz sayesinde bu kadar sürdüğünü düşünenler var. Bu dizinin bu kadar sürmesinin sebebi başta Raci Şaşmaz, daha sonra onun oluşturduğu muazzam oyuncu kadrosu.

Zaten Raci Şaşmaz dizinin yapımcılığını kardeşi Necati Şaşmaz’a devrettikten sonra dizinin ne hale geldiğini, nasıl bir kalite düşüşüne uğradığını, daha sonra düşük reytinglerden dolayı nasıl yayından kaldıldığını hep beraber izledik...

Yayından kaldırılmadı sadece devam ettirilmedi 13 sezon boşuna olmadı demi:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yayından kaldırılmadı sadece devam ettirilmedi 13 sezon boşuna olmadı demi:D

Abla 13 sene devam etmesinin sebeplerini yukarıda yazdım zaten. Raci Şaşmaz gitti, Vadi efsanesi günden güne eridi. Son gelinen noktada ise dizinin reytingleri berbat durumdaydı, kendisine kanal dahi bulamadı, bu Vadi için yayından kaldırılmakla eş değer bir durum zaten.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Abla 13 sene devam etmesinin sebeplerini yukarıda yazdım zaten. Raci Şaşmaz gitti, Vadi efsanesi günden güne eridi. Son gelinen noktada ise dizinin reytingleri berbat durumdaydı, kendisine kanal dahi bulamadı, bu Vadi için yayından kaldırılmakla eş değer bir durum zaten.

Raci şaşmazın elbette payı vardı ona birşey demiyorum ama Necati Şaşmaz olmasaydı devam etmezdi Raci şaşmazdan sonrada devam etti Raci şaşmaz çakma karakterle dizi yazıyor başka yazsa tutarmıydı sencede vadi olmasa edho yazabilirmiydi sencede yapmayın allah aşkına ya emin olmasa necati şaşmaz böyle konuşmazdı kanal konusunda elbet alan olacaktır

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Raci şaşmazın elbette payı vardı ona birşey demiyorum ama Necati Şaşmaz olmasaydı devam etmezdi Raci şaşmazdan sonrada devam etti Raci şaşmaz çakma karakterle dizi yazıyor başka yazsa tutarmıydı sencede vadi olmasa edho yazabilirmiydi sencede yapmayın allah aşkına ya emin olmasa necati şaşmaz böyle konuşmazdı kanal konusunda elbet alan olacaktır

Raci Şaşmaz olmasaydı Necati Şaşmaz’ı şuan muhtemelen hiç birimiz tanımıyor olurduk, olay bu kadar basit. :)

Ayrıca EDHO’ya Vadi çakması dediniz ki değil, EDHO yayınlandığı gün çift haneli reyting rakamlarına ulaşıyor. Vadi nerede? Ortalarda yok. :)

Tekrar söylüyorum Raci Şaşmaz gitti, Kurtlar Vadisi efsanesi bitti. Sebeplerini belirttim yukarıdaki mesajlarımda.

Oktay Kaynarca'nın bir röportajından kesit:

'ABİSİ NECATİNİN ŞANSI'

- Necati Şaşmaz'ın abisi senarist Raci Şaşmaz sayesinde şansının yaver gittiğini düşünüyor musunuz? Necati'nin şanslı olduğunu düşünüyorum çünkü o daha önce hiç oyunculuk yapmamış. Hiçbir çabası olmadan bir rol ona teslim ediliyorsa, ki oyunculuk yapmak için evini, yurdunu, hayatındaki her şeyi değiştirmeyi göze alan bir sürü insana rağmen ona veriliyorsa; bu bir şanstır. Bana da oyuncu olmadığım halde böyle bir şans verilebilirdi. Bu da Necati'nin şansıdır. 'Oyuncuyum' diyen, yaptığı iş canlandırmadan öteye geçmeyen bir sürü insan, kendini oyuncu zannediyor.

Kaynak: medyatava

Harfi harfine doğru bir tespit.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Raci Şaşmaz olmasaydı Necati Şaşmaz’ı şuan muhtemelen hiç birimiz tanımıyor olurduk, olay bu kadar basit. :)

Ayrıca EDHO’ya Vadi çakması dediniz ki değil, EDHO yayınlandığı gün çift haneli reyting rakamlarına ulaşıyor. Vadi nerede? Ortalarda yok. :)

Tekrar söylüyorum Raci Şaşmaz gitti, Kurtlar Vadisi efsanesi bitti. Sebeplerini belirttim yukarıdaki mesajlarımda.

Oktay Kaynarca'nın bir röportajından kesit:

'ABİSİ NECATİNİN ŞANSI'

- Necati Şaşmaz'ın abisi senarist Raci Şaşmaz sayesinde şansının yaver gittiğini düşünüyor musunuz? Necati'nin şanslı olduğunu düşünüyorum çünkü o daha önce hiç oyunculuk yapmamış. Hiçbir çabası olmadan bir rol ona teslim ediliyorsa, ki oyunculuk yapmak için evini, yurdunu, hayatındaki her şeyi değiştirmeyi göze alan bir sürü insana rağmen ona veriliyorsa; bu bir şanstır. Bana da oyuncu olmadığım halde böyle bir şans verilebilirdi. Bu da Necati'nin şansıdır. 'Oyuncuyum' diyen, yaptığı iş canlandırmadan öteye geçmeyen bir sürü insan, kendini oyuncu zannediyor.

Kaynak: medyatava

Harfi harfine doğru bir tespit.

Rolü veren Raci şaşmaz değildi Osman sınavdı bu bunu bizzat osman bey söylemişti ben bu diziyi yazarken Necatiyi düşünerek Polat karakterini yazdım dedi dizinin olduğu dönemde Raci şaşmazmı biliniyordu Osman sınavmı acaba ;)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Rolü veren Raci şaşmaz değildi Osman sınavdı bu bunu bizzat osman bey söylemişti ben bu diziyi yazarken Necatiyi düşünerek Polat karakterini yazdım dedi dizinin olduğu dönemde Raci şaşmazmı biliniyordu Osman sınavmı acaba ;)

Diziyi Osman Sınav ile birlikte Raci Şaşmaz değilde başkası yapmış olsaydı Necati Şaşmaz'ı şuan tanıyan tek bir insan dahi olmazdı. Olay bu kadar basit.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Diziyi Osman Sınav ile birlikte Raci Şaşmaz değilde başkası yapmış olsaydı Necati Şaşmaz'ı şuan tanıyan tek bir insan dahi olmazdı. Olay bu kadar basit.

Osman sınav Necati şaşmazı görmüş ve karakteri ona göre yazmaya başlamış bence yine olurdu çünkü Osman Sınan Raciyi tanıyorum diye almadı diziye Necati şaşmazı:D

not:gel biz çok uzatmayalım bu konuyu :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Osman sınav Necati şaşmazı görmüş ve karakteri ona göre yazmaya başlamış bence yine olurdu çünkü Osman Sınan Raciyi tanıyorum diye almadı diziye Necati şaşmazı:D

not:gel biz çok uzatmayalım bu konuyu :D

Abla ne senin benim yazdıklarımdan sonra fikrin değişecek, ne de senin yazdıklarından sonra benim fikrim. :A

Uzatmak manasız o yüzden, haklısın. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Abla ne senin benim yazdıklarımdan sonra fikrin değişecek, ne de senin yazdıklarından sonra benim fikrim. :A

Uzatmak manasız o yüzden, haklısın. :A

:DFikir değişsin diye konuşmuyoruz ki burda görüş alışverişi yaptık sen öyle düşünüyorsun bende öyle düşünüyorum ne diye fikirler değişsin ki

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ahahahaha bütün yorumları okudum da konseptin Necati Şaşmaz sayesinde devam ettiğini iddia edenlere gülesim geldi :A Raci işlerden elini eteğini çektikten sonra Pusu darmadağın 3-5 reytingden yukarı çıkamaz oldu, yok Vatan 5 milyon izlenecekmiş yok Ocak'ta Kaos başlayacakmış. Gidin müthiş senarist Cahit abinizden galada imzalı fotoğraf alın vadici ruhu da bitmiş :A

Ayrıca oyunculuk geçmişi olmayan kişilerden oluşan son sezon Pusu ekibiyle ustaların buluştuğu EDHO'yu aynı kefeye koymak ustalara hakarettir. Necati Şaşmaz sigortacı, Cahit özel güvenlikçi, Erhan ve Yusuf Kuzuzade oto galerici, Defne Samyeli haber sunucusu böyle kadro mu olur :A :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
haberin yalan olduğu olduğu raci şaşmazın necati şaşmazın abisi olduğu kısmından belli necati şaşmaz raci şaşmazın abisi doğrusu bu :D :D

Son düzenleme: