Necati Şaşmaz'ı Kötü Rolde Görmek İstermisiniz?

necati şaşmaz'ı bir dizi veya filmde kötü rolde görmek istermisiniz ?

• Evet

Oy: 5 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
kurtlar vadisi efsanesi necati şaşmaz başka bir dizi veya filmde kötü karakterde görmek istermisiniz?
ben şahsen isterim bu sahnede gülüşü kötü adam karakteri gibi(aynadaki hali)
ayrıca heredot cevdet(hasan kaçan) leyla ile mecnunda kötü bir rolde oynamış necati şaşmaz neden oynamasın diye düşünüyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bunu konuşmuştuk @ömer karataş :A Ayrıca yeni dizisinde sanırım oyuncu kadrosu belli olmuş pek emin değilim ama Cahiti kabul etmiyoruz değiştir şu beceriksizi demişler yerine başkası alınmış :A Tabi benim yorumumla belirtlemişlerdir ama içlerinden gçen sözler o işte :A :A :A @Maskeli Fedai @papuleoo

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Belki Racide başarısız olsaydı bir ihtimal olurdu ama adamın şuan ihitiyacı yok insanlar çıkar olmadan barışmayı düşünmüyor bile garip bir ülke olduk :A :A :A
yine barışmazdı bence o kadar kaza geçirdi necati şaşmaz gitmedi hastaneye babaannelerinin cenazesinde yanına gitmedi necati şaşmaz'ın

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yine barışmazdı bence o kadar kaza geçirdi necati şaşmaz gitmedi hastaneye babaannelerinin cenazesinde yanına gitmedi necati şaşmaz'ın
Hiç yakışmıyor bu durumlar ama yinede ayrı ayrı ikisinide seviyorum birisi için diğerine tavır almam :A Aaa yalnız Necati beyinde artık bir toparlanması şart asker dizilerine saygım sonsuz ama asker dizisiyle vadicileri tatmin edemez :A

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Hiç yakışmıyor bu durumlar ama yinede ayrı ayrı ikisinide seviyorum birisi için diğerine tavır almam :A Aaa yalnız Necati beyinde artık bir toparlanması şart asker dizilerine saygım sonsuz ama asker dizisiyle vadicileri tatmin edemez :A
zamanla göreceğiz neler olup biteceğini

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sadece o değil ertuğurul şakarda çıkartıldı vadiye saklıyor ikisini heralde
Benim duyduğuma göre kanal istememiş vadi oyuncularını istemiyoruz demişler :A :A :A Öyleya onlara güvenseydik zaten pusuyu alırdık yeni oyuncu lazım diye düşünmüşler herhalde herkesinde aklından geçenler :A :A :A