Necati Şaşmaz'ı Kötü Rolde Görmek İstermisiniz?

necati şaşmaz'ı bir dizi veya filmde kötü rolde görmek istermisiniz ?

• Evet

Oy: 5 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
Benim duyduğuma göre kanal istememiş vadi oyuncularını istemiyoruz demişler :A :A :A Öyleya onlara güvenseydik zaten pusuyu alırdık yeni oyuncu lazım diye düşünmüşler herhalde herkesinde aklından geçenler :A :A :A
dizi tutmazssa bir çoğu vadide oynamayanlar vadide oynar zaten

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
Aaa orada oynarlar bu dizide oyuncular farklı olsun demişler ben abartarak herzamankı gibi anlatıyorum :A :A :A Vadi daha başlarmı oda zor bence ama çok özledik 3 yılmı oldu ve ne çabuk geçti :eek::eek::eek:
inşallah show ile anlaşma yapmışlardır nöbet tutmazssa vadi başlar diye

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
inşallah show ile anlaşma yapmışlardır nöbet tutmazssa vadi başlar diye
Vlla gelecek sezonda olsa başlar umarım artık özledik çok :( Şimdi hasret kalındığından ilk bölümlerin ilgi görmemesi imkansız o kitleyide sağlam oyuncu ve senaryoyla tutmasıda onlara kalmış ama paradan kaçmayacaklar sağlam bir senaryo ekibi ve sağlam bir oyuncu kadrosu :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Aaa bunu konuşmuştuk @ömer karataş :A Ayrıca yeni dizisinde sanırım oyuncu kadrosu belli olmuş pek emin değilim ama Cahiti kabul etmiyoruz değiştir şu beceriksizi demişler yerine başkası alınmış :A Tabi benim yorumumla belirtlemişlerdir ama içlerinden gçen sözler o işte :A :A :A @Maskeli Fedai @papuleoo
Cahit'in olmaması güzel.

Sadece Necati Şaşmaz için değil bence bütün oyuncular her rolde oynamalı. Tıpkı Şener Şen gibi. Kemal Sunal'ı da komedi dışında izlemeyi çok isterdim [emoji17]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cahit'in olmaması güzel.

Sadece Necati Şaşmaz için değil bence bütün oyuncular her rolde oynamalı. Tıpkı Şener Şen gibi. Kemal Sunal'ı da komedi dışında izlemeyi çok isterdim [emoji17]
Mesala oynadığı nadir kötü ya da kötü demeyelimde uyanık bu sefer o kandıran rollerde hep ilgi görmüştür Kemal bey :A Kapcılar Kralında ödül almıştır . Zübük te yine aynı şekilde çok başarılıydı :A

Varyemez o filmlerin 1 tık altında olsada yine bu tür rolu başarılıyla oynadığı bir başka film bu sahneye çok gülerim :F :F :F