Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
rkX4s2.jpg

Nebahat Çehre ve Nükhet Duru 'Menajerimi Ara'ya konuk oluyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu, senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı, kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı diziye usta oyuncu Nebahat Çehre ve Nükhet Duru konuk olacak.

Birbirinden ünlü ve başarılı isimleri konuk olarak kadrosunda ağırlayacak olan dizide Çehre ve Duru, bir cenaze sahnesinde kendilerini canlandıracak.

Yapım şirketinin ilk olarak Emel Sayın'a teklif götürdüğü öğrenildi. Ancak Sayın'ın yerine daha sonra Nükhet Duru ile anlaşıldığı ortaya çıktı.

Call My Agent uyarlaması 'Menajerimi Ara' yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yasak Elma'ya beklerken başka diziye gittiğini öğrenen @alperuz şoku. :A

Cenaze kısmını okur okumaz Samuel'in cenazesi olduğunu anladım 2. bölümde falan görünür o zaman. :A @Özgür @mesmeso61
O zaman Samu ya Çetin Tekindor olmalı ya da Selçuk Yöntem. Bakalım Nebahat'in kavga edeceği isim kim olacak? :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yasak Elma'ya beklerken başka diziye gittiğini öğrenen @alperuz şoku. :A

Cenaze kısmını okur okumaz Samuel'in cenazesi olduğunu anladım 2. bölümde falan görünür o zaman. :A @Özgür @mesmeso61
Şok olmadım. Zaten her hafta bir ünlü konuk olacak diziye. Geçen sezondan kalan 10 bölüm çekilecek. Kasım gibi yeni hikayeye giriş yapılacak, o zaman gelir. :)

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bildiğim kadarıyla Baraj'da oynuyor yani olmaz. :A Önceki Ay Yapım işlerinden birilerini düşünmek lazım. :A
Sürpriz olabilir belki, belli olmaz :A

Sait Genay hiç olmaz, Baraj'da oynuyor. :F
Zaten yazdıktan sonra hemen gittim baktım acaba Ay Yapım'da oynamış mı diye. :D Ya Samu zaten çok az gözüktüğü için yer alabilir bence. Hem böylece Ay Yapım siftahını da yapmış olur. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaten yazdıktan sonra hemen gittim baktım acaba Ay Yapım'da oynamış mı diye. :D Ya Samu zaten çok az gözüktüğü için yer alabilir bence. Hem böylece Ay Yapım siftahını da yapmış olur. :D

Baraj bildiğim kadarıyla hem Sakarya, hem İstanbul'da çekiliyor. Sait Genay'ın göründüğü sahneler de zaten ilk iki bölümde 10 dakikayı geçmemişti. Belki oynar, belli olmaz. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Orijinal dizi 50 dakika olduğu için sahnesi azdı ama bizde daha uzun süre nedeniyle o kadar geride kalmaz bence. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso