Nebahat Çehre, Muhteşem Yüzyıl'ın başarısının sırrını açıkladı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
nebahatcehredekolte.jpg

Muhteşem Yüzyıl'da Valide Sultan karakterini canlandıran Nebahat Çehre, Star Ana Haber'de Nazlı Öztarhan'ın konuğu oldu. Çehre'nin 60'lı yıllarda söylediği şarkı da yayınlandı.
Star Haber, Nebahat Çehre'nin evinden yayın yaptı. Çehre, "Muhteşem Yüzyıl setinde Harem'deki çekişmeler yok. Bu set başka bir set. Bir sevgi yumağı. Dayanışma var, herkes birbirine sırt verdi. Başarısının sırlarından biri de bu" dedi.
Nazlı Öztarhan'a güzellik sırlarını açıklayan Çehre'nin bir de şarkı kaydı yayınlandı. 1960'larda yapılan kayıtta Çehre, "Büklüm büklüm" şarkısını söylüyor. Çehre'nin sesine o dönemde oynadığı filmlerden görüntüler eşlik ediyor.

Fazla klasik geldi bana cevap. :)

Bu arada kreys 30 dakika içinde bu konuyu yanıtlamazsa forumu 1 gün terk edeceğim. :d ( kreys hep senle uğraşıyorum ama seni sevdiğimden. :) )

nebahat çehre bir çok genç kızdan daha güzel yaşına rağmen süper bir kadın yeteneklide sesi ise çok cılız onun için dublajlı sanırım..
filmin başarısını ekip çalışması olarak göstermiş bu başarıya dolaylı bir etkendir asıl filmin başarısı insanların beğenilerine cevap vermesidir..

ayrıca kreys 12 den sonra uykuya daldığı için cevabı 12 saat sonra gelecektir:))

nebahat çehre bir çok genç kızdan daha güzel yaşına rağmen süper bir kadın yeteneklide sesi ise çok cılız onun için dublajlı sanırım..
filmin başarısını ekip çalışması olarak göstermiş bu başarıya dolaylı bir etkendir asıl filmin başarısı insanların beğenilerine cevap vermesidir..

ayrıca kreys 12 den sonra uykuya daldığı için cevabı 12 saat sonra gelecektir:))

uyudugumu nerden çıkardin :) foruma giremedim sadece inter baglantisi gitti mobil girecektim tvde spartacacus görünce vazgeçtim 3sonra bile gece mesajım var

uyudugumu nerden çıkardin :) foruma giremedim sadece inter baglantisi gitti mobil girecektim tvde spartacacus görünce vazgeçtim 3sonra bile gece mesajım var

büyük ihtimalle uyumuşsundur dedim .. ama yinede konu hakkında yorum yapmamışsın:)