Ne Olacak Bu Star'ın Hali?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Geçtiğimiz yılın Ekim ayında Doğan Grubu'ndan Doğuş Grubu'na geçerek el değiştiren Star Tv ratinglerde bir türlü başarılı olamıyor. Show TV'nin en çok izlenen dizisi olan Muhteşem Yüzyıl'ı transfer ederek Çarşamba günlerinde birinciliği otomatik olarak elde eden Star TV, haftanın diğer günlerinde dibe vurmuş durumda. <O:p></O:p>
<O:p> </O:p>
Dört Gün Kayıp <O:p></O:p>
Star TV'nin çarşamba hariç gün birincisi olan yapımı yok. SBT'nin genel izleyici grubu sonuçlarına göre pazartesi günleri, parlak kadrosuna rağmen 4-5 share alabilen, "Koyu Kırmızı", salı günleri 9-10 share'de kalan Firar, perşembeleri 3-4 share alabilen Kalbim 4 Mevsim ve cumaları 6-7 share alabilen Bir Çocuk Sevdim ve Bir Erkek Bir Kadın sıralamada bir hayli geride kalıyorlar. Star Tv cumartesi ve pazar günlerindeyse nispeten daha başarılı sonuçlar alıyor. Cumartesileri İffet'le 10 share'i geçen Star Tv pazar ise iyi yabancı filmler yayınlayarak 15 share'lere çıkıyor. <O:p></O:p>
<O:p> </O:p>
Star TV'nin Akasya Durağı'ndan vaz geçmesi de, ratinglere bakacak olursak, hatalı bir karar gibi duruyor. Geçen hafta salı günü Star'da final bölümü yayınlanan ve 15 share alan Akasya Durağı şu anda kanalın bir çok işinden daha başarılı...

140220121653228234066_2.jpg

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
dızi fılm haberı show yalakası dizifilm haftanın bi gunu birinci oluo yazmıs atv hftanın hiçbir gunu birinci olamıo ciddi almadım.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Cok dogru bir yazi altina imzami atarim

iyide kardesim kanal sahipleri bilmiomu reytingi bi film koyarlar o günlerde dolar benim sinirlendigim nokta dizifilm.com

a.f koydumda her hafta onde gidio yok böle böle abartmasi

haftada 1 kere birinci oluo yazmıs

soruyorum Fox Tv Haftada Neden 1.Ci Çıkartamiyor Artık

Ve De Atv ?

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
iyide kardesim kanal sahipleri bilmiomu reytingi bi film koyarlar o günlerde dolar benim sinirlendigim nokta dizifilm.com

a.f koydumda her hafta onde gidio yok böle böle abartmasi

haftada 1 kere birinci oluo yazmıs

soruyorum Fox Tv Haftada Neden 1.Ci Çıkartamiyor Artık

Ve De Atv ?

kardes saten adamlar atv ve Fox u övmemisler Burda sadece Star in durumunu yazmislar ve yazdiklarinda bence haklilar. Tabiki senin dediginde dogru atv ve Fox da Star dan iyi durumda degil

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Star bu kafayla giderse ntv -cnbce karisimi bişey olup Tarih sayfalarina cakılır . starın o sabah kuşağı ne öyle ya trtnin eski hallerine dönmüş tv :)))))

ellerinde tek muhteşem yüzyıl var. oda bu hızla giderse sene konusu tükenir. elde bişey kalmaz

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
aynen oyle sabah programları vasatın da vasatı. o saate cedric, yada buks bunny yi koysalar cok daha fazla izlenir. yada teen wolfa dublaj yapıp koysunlar. yada ona benzer bir kac diziye. melek baykalın programını gecicegi kesin. hem boylece cnbc-e ve e2 kanallarına da cok ufakta olsa reyting saglayabilir. kısacası sabah programına yeni ne gelirse gelsin basarılı olur arkadas

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni Star'ın birkaç yapım haricinde vasat olarak kaldığı gerçek.

Ben geçen seneki Star'ın yapımlarını daha çok seviyordum. Geniş Aile, Komedi Dükkanı, Papatyam, Dürüye'nin Güğümleri...

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

Ben geçen seneki Star'ın yapımlarını daha çok seviyordum. Geniş Aile, Komedi Dükkanı, Papatyam, Dürüye'nin Güğümleri...

ins melek baykal kalkmaz kaliteden ödün verip reytinge düsmezler

kalbim 4 mevsim koyu kırmızı falan kesin biter bence bir cocuk sevdim de ;)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sende her kanali yerden yere vuruyon :D

Muhtesem Yüzyıl Rekorlara Devam Eder Merak Etme Haziran Ayi Hababam Falan Gelir

Beyazsoy Kıskırtıcı Mesajlar Atma Bence Çünkü Herseye Bi Bahane Buluyon

Melek Üstün Dökmen Çok Güzel Programlar Yayın Politikasini Star Degistirecegini Sanmiyorum Sabah Kusaginda Ama Aksam Kusagina Yerli Sinama Kusagi Gelir Gibi Bir His Var

Hababam Sınıfı Adı En Az 6 7 Reyting Düzelir Uefa Maçlari Kemiksiz 8 Reyting Aliyor ;)

İffet Desen 4 6 Reyting Arasi Aliyor

Bir Çocuk Sevdim Koyu Kırmızı Kalbim 4 Mevsim Dizileri Finali Yakındır ;) Trt Eski Halleri Ntv Cnbce Demissin

Ntv En İyi Haber Kanali

Cnbce En İyi Yabancı Dizi veren Kanaldir

Starin bu sene harcadığı dizi ıstanbuldan köye yol olur :)) iyi dizilerine son verdi kötü dizileri transfer etti :))) allah askina ay tutulmasıni bitirip bir çocuk sevdim transfer edilir mi :))))) star yöneticilerinin hangi kafayla bunu yaptığını merak ediyorum.

birde kendi kanallarina iki kat para verip kendi kanallarinin az izlenen dizisini transfer etti ya ne desem boş :))))))

o psikolok amcamidir nedir. o komedi nedir allah askina.hiç o programı baştan sonra ızleyebılen biri var mi içinizden :))))))) ben asıl oraya konuk olarak gelen seyirciye acıyom :)))))

zaten okan melek baykalı milli güreşçi ilan etti bence o program anca bu ise yarar :)))) bu kadar mi monoton sıkcı bir program olur.

hele koyu kırmızı nedir allah askina dramatik hiç bir yani yok.okadar popüler oyuncular nasıl kabul etmiş o senaryoyu hayret yani.

ıffetın senaryosundakı düşüşte cabası
.

neyse saysay bıtmeez starın müthiş politikası

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

daha kaliteliydi en azından :) en kaliteli komedi kanalıydı diyebiliriz geniş aile komedi dükkanı süperdi

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

daha kaliteliydi en azından :) en kaliteli komedi kanalıydı diyebiliriz geniş aile komedi dükkanı süperdi

geniş aile yerine hababam sınıfı startv için en az 6 reyting isminden oyuncu kadrosu iyi olursa ab 8 reyting kadar çıkar komedi bakımından bisi olmaz

ama yeni starda

Eyvah Düsüyorun basarisi falan gözden çıkarmamak lazım totalde ilk 10 ab ilk 3 de bike 2.bile oldu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
starın yapımları kötü hiçbirini izlemiyorum eski star daha iyiydi :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ins melek baykal kalkmaz kaliteden ödün verip reytinge düsmezler

kalbim 4 mevsim koyu kırmızı falan kesin biter bence bir cocuk sevdim de ;)

melek baykalın neresi kaliteli sen hiç proğramı izledinmi kreys ben bir kez izleme şansızlığına nail oldum .. melek baykal proğram sunacak yetenekte biri değil sempatik değil ne soracağını bilmiyor yanındaki yardımcısının çabalarıyla proğramı kurtarmaya çalışıyor onu oraya proğram sunucusu diye koyanın aklına yanarım.. melek baykal iyi bir oyuncu olabilir ama proğram sunacak yeteneği ve becerisi yok...

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
melek baykalın neresi kaliteli sen hiç proğramı izledinmi kreys ben bir kez izleme şansızlığına nail oldum .. melek baykal proğram sunacak yetenekte biri değil sempatik değil ne soracağını bilmiyor yanındaki yardımcısının çabalarıyla proğramı kurtarmaya çalışıyor onu oraya proğram sunucusu diye koyanın aklına yanarım.. melek baykal iyi bir oyuncu olabilir ama proğram sunacak yeteneği ve becerisi yok...

nese konuyu uzatmayalim

startv çarsamba pazar cumartesi reyting anlaminda üst siralarda oluyor ama elinde uefa silahi var bide film silahi var istese film koyar cnbce arsivindeki filmler 25 30 sene stari reyting anlamnda mutlu eder dizilerde çok yabancı gece ptlerine yerlestirceksin konu güncel olmasin

ama bn koyu kırmızı takip ediyorum ins bitmez

bn atv en basarisiz kanal olarak görüyorum hayat devam ediyor ve kim milyoner ister disinda bi yahsi cazibe var oda çok iyi deil iffetle kapisio ... nese konu daha mesaj yazmicam

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
nese konuyu uzatmayalim

startv çarsamba pazar cumartesi reyting anlaminda üst siralarda oluyor ama elinde uefa silahi var bide film silahi var istese film koyar cnbce arsivindeki filmler 25 30 sene stari reyting anlamnda mutlu eder dizilerde çok yabancı gece ptlerine yerlestirceksin konu güncel olmasin

ama bn koyu kırmızı takip ediyorum ins bitmez

bn atv en basarisiz kanal olarak görüyorum hayat devam ediyor ve kim milyoner ister disinda bi yahsi cazibe var oda çok iyi deil iffetle kapisio ... nese konu daha mesaj yazmicam

koyu kırmızı konusunda sana katılıyorum inşallah devam eder..büyük kanal olarak geçen kanal d, star, show ve atv arasındaki en başarısız kanal bence de atv ..

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Geçen sene çok kötü günlerini geçiren Star'dan bile daha kötü yeni Star.