NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sadece Lakers’ı desteklemen yetmez Utku beyciğim, LeBron kralımızı da destekleyeceksiniz. Benim istediğim bu... Biz Lebronspor taraftarıyız.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Lakers kaç yıldır play-offlarda mıydı sanki ligin dibinde sürünüyordu Play-off'da olsaydı görürdünüz hangi takımı desteklediğimi
İşte LeBron kralım bu sene modunu açacak ve tüm dertlerine son verecek. Hatta muhtemelen sezon sonu profil resminde LEBRON olur.

Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İşte LeBron kralım bu sene modunu açacak ve tüm dertlerine son verecek. Hatta muhtemelen sezon sonu profil resminde LEBRON olur.
Lebron'un profil resmimde olması mümkün değil, onun için özel olarak o oyuncuyu seviyor olmam lazım Lebron için öyle bir durum söz konusu bile olamaz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yallah köyüne, biz Lebronspor'luyuz...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
55 maç oynadı geçen sezon. O kadar king ise taşısaydı play-off'a, yeteri kadar maç oynadı Aa pardon şu an oynadığı yer doğu konferansı değil ama
Yanına bir tane eli yüzü düzgün bir basketbolcu almadılar ki, bir tane diyorum bak bir. Sonra vay efendim LeBron leş falan, ki LeBron sezonun ortalarında vitesi arttırır, tam o ara sakatlanmasa yine taşırdı tek başına.

Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lakers'ın geçen sezon play-off yapamayacak bir kadrosu yoktu. Ama çöp Lebron ile ancak bu kadar oluyor işte

Reactions: Sherlock and MEnes