NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şerlok beyciğim 3 mesajdır desteklediğimi söylüyorum hala bana destekle diyorsun :A Lakers'ı destekliyorum ama Lebron'u desteklemiyorum kardeşim defolsun gitsin takımdan da şu sen ve adaşın @MEnes gibi çakma Lakersliler bıraksın takımı :A
Sadece Lakers’ı desteklemen yetmez Utku beyciğim, LeBron kralımızı da destekleyeceksiniz. :A Benim istediğim bu... :A Biz Lebronspor taraftarıyız. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Lakers kaç yıldır play-offlarda mıydı sanki ligin dibinde sürünüyordu :A Play-off'da olsaydı görürdünüz hangi takımı desteklediğimi :A
İşte LeBron kralım bu sene modunu açacak ve tüm dertlerine son verecek. :A Hatta muhtemelen sezon sonu profil resminde LEBRON olur. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şerlok beyciğim 3 mesajdır desteklediğimi söylüyorum hala bana destekle diyorsun :A Lakers'ı destekliyorum ama Lebron'u desteklemiyorum kardeşim defolsun gitsin takımdan da şu sen ve adaşın @MEnes gibi çakma Lakersliler bıraksın takımı :A
Yallah köyüne, biz Lebronspor'luyuz... :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
55 maç oynadı geçen sezon. O kadar king ise taşısaydı play-off'a, yeteri kadar maç oynadı :A Aa pardon şu an oynadığı yer doğu konferansı değil ama :A
Yanına bir tane eli yüzü düzgün bir basketbolcu almadılar ki, bir tane diyorum bak bir. :A Sonra vay efendim LeBron leş falan, ki LeBron sezonun ortalarında vitesi arttırır, tam o ara sakatlanmasa yine taşırdı tek başına. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yanına bir tane eli yüzü düzgün bir basketbolcu almadılar ki, bir tane diyorum bak bir. :A Sonra vay efendim LeBron leş falan, ki LeBron sezonun ortalarında vitesi arttırır, tam o ara sakatlanmasa yine taşırdı tek başına. :A
Lakers'ın geçen sezon play-off yapamayacak bir kadrosu yoktu. Ama çöp Lebron ile ancak bu kadar oluyor işte :A

• Üzücü
Reactions: Sherlock and MEnes