NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Basketbol-Fav10.jpg

NBA ve diğer basketbol ligleri ile alakalı tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Harika
Reactions: MasacRE and MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Lakers şampiyon olursa Boston ile durumu eşitliyor. Clippers şampiyon olursa Kawhi Toronto'dan sonra Clippers'a da ilk şampiyonluğunu getirecek. Batı finalinde AD ile PG'yi yanlarına almış Lebron-Kawhi kapışmasını görmek istiyorum :A
Evet, hem LeBron hem Kawhi için gerekli zehirli oklar atılmış. :A İkisi için de geçmiş olsun şimdiden...

Yalnız Utku beyciğim içten içe GSW finale çıksın ve Los Angeles’ın iki takımı elensin istiyorsunuz değil mi, hadi itiraf edin. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet, hem LeBron hem Kawhi için gerekli zehirli oklar atılmış. :A İkisi için de geçmiş olsun şimdiden...

Yalnız Utku beyciğim içten içe GSW finale çıksın ve Los Angeles’ın iki takımı elensin istiyorsunuz değil mi, hadi itiraf edin. :A
Curry'nin de sakatlanmasıyla beraber böyle bir ihtimal artık %0.1 bile değil. GSW'ye tanking yolları gözüktü :A

Bu arada Lakers benim NBA'de ilk takımım Şerlok beyciğim. Curry yokken Kobe vardı. Şimdi Lebron'un gelişiyle bir miktar soğusam da yine de destekliyorum Lakers'i :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Curry'nin de sakatlanmasıyla beraber böyle bir ihtimal artık %0.1 bile değil. GSW'ye tanking yolları gözüktü :A

Bu arada Lakers benim NBA'de ilk takımım Şerlok beyciğim. Curry yokken Kobe vardı. Şimdi Lebron'un gelişiyle bir miktar soğusam da yine de destekliyorum Lakers'i :A
GSW bitmiş Utku beyciğim. :A

O çoğu insan için geçerli zaten Utku beyciğim, Lakers’a sempati duymayan kimseyi görmedim henüz. :A LeBron da değil sadece, Davis de geldi. Destekleyin artık şu takımı... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
GSW bitmiş Utku beyciğim. :A

O çoğu insan için geçerli zaten Utku beyciğim, Lakers’a sempati duymayan kimseyi görmedim henüz. :A LeBron da değil sadece, Davis de geldi. Destekleyin artık şu takımı... :A
Sempati duymayan olmaz mı ya Lakers'ın taraftarı olduğu kadar düşmanları da var, NBA'in en büyük iki kulübünden biri neticede :A Destekliyoruz dedik ya işte, ama ben Lebronsuz bir Lakers'ı tercih ederim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sempati duymayan olmaz mı ya Lakers'ın taraftarı olduğu kadar düşmanları da var, NBA'in en büyük iki kulübünden biri neticede :A Destekliyoruz dedik ya işte, ama ben Lebronsuz bir Lakers'ı tercih ederim :A
Ya kardeşim kır şu inadını artık. :A NBA’in gelmiş geçmiş en iyi takımlarından birine, yine NBA’in gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından birisi gelmiş. Bir adet daha çok iyi oyuncu aldık. :A GSW bitik durumda, desteklememen için hiçbir sebep kalmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya kardeşim kır şu inadını artık. :A NBA’in gelmiş geçmiş en iyi takımlarından birine, yine NBA’in gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından birisi gelmiş. Bir adet daha çok iyi oyuncu aldık. :A GSW bitik durumda, desteklememen için hiçbir sebep kalmadı. :A
Şerlok beyciğim 3 mesajdır desteklediğimi söylüyorum hala bana destekle diyorsun :A Lakers'ı destekliyorum ama Lebron'u desteklemiyorum kardeşim defolsun gitsin takımdan da şu sen ve adaşın @MEnes gibi çakma Lakersliler bıraksın takımı :A