Napoli - Barcelona | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 1. Maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Messi kralım evinde döndürür bu turu. :A Sıkıntı yok. :A
Messi kralın Napoli'ye karşı böyle zorlanıyorsa önümüzdeki tur Bayern, Liverpool falan ne yapar düşünemiyorum Şerlok beyciğim :A
Haklılığım devam ediyor yani :eek: ama çok sevinme, unutma; top yuvarlaktır :A
İstediğimiz skoru aldığımıza göre topun şeklini değiştirme vakti gelmiş demektir :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Messi kralın Napoli'ye karşı böyle zorlanıyorsa önümüzdeki tur Bayern, Liverpool falan ne yapar düşünemiyorum Şerlok beyciğim :A

İstediğimiz skoru aldığımıza göre topun şeklini değiştirme vakti gelmiş demektir :A

Barcelona bu sene fazla gidemez zaten Utku beyciğim. :A Ama Messi kralım en azından bu turu geçsin be. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne istiyorsunuz Messi kralımdan Utku beyciğim, kendisinden ikinci yarı hat-trick yaparak size gereken cevabı vermesini bekliyorum. :A (Veremedi. :A)
İstatistiklere baktım da Barcanın performansı Messi de dahil pek parlak gözükmüyor Şerlok beyciğim :A Ha tabi ikinci yarı bir anda manyaklaşma olasılığı da oldukça yüksek tabi ne yazık ki bu herifin :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Esnek bir top o :A

Neyse ben gidip Sherlock izleyeceğim. Bugün sadece bir bölüm izleyebileceğim :T
yarına acısını çıkarırım :Z @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İstatistiklere baktım da Barcanın performansı Messi de dahil pek parlak gözükmüyor Şerlok beyciğim :A Ha tabi ikinci yarı bir anda manyaklaşma olasılığı da oldukça yüksek tabi ne yazık ki bu herifin :A

Evet, öyle gözüküyor maalesef Utku beyciğim. "Topu alan Messi'ye atsın" gibi bir taktikle sahadaymış Barcelona sanırım yine. :A O da etkisiz kalınca takım gg oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Neden sürekli beni izliyorsunuz Dosi hanım, tedirginim... :A
sorma ya, Doğum günü konusu sonrada favorisözlükte konunu açtık (Utku bey o konuya uğrayın :A )
Profilde ve heryerde Sherlock deyip duruyorum, millet karıştırıp yanlış anlayacak :A :F
Vay bee, nerede o eski Dosi :A Bizim bildiğimiz Dosi bir günde tamamlardı Şerlok beyciğimi :A
O eski halimde eser yok çünkü :A bu dizi diğerlerknden farklı. beni yoruyor izlerken :A hem dün Sherlock 2 bölüm - Yasak Elma - Bcs
bugün Bcs +Hekimoğlu + Sherlock artü sabah ebden çıktım akşam döndum. Anca bukadarı olabildi :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
sorma ya, Doğum günü konusu sonrada favorisözlükte konunu açtık (Utku bey o konuya uğrayın :A )
Profilde ve heryerde Sherlock deyip duruyorum, millet karıştırıp yanlış anlayacak :A :F

O eski halimde eser yok çünkü :A bu dizi diğerlerknden farklı. beni yoruyor izlerken :A hem dün Sherlock 2 bölüm - Yasak Elma - Bcs
bugün Bcs +Hekimoğlu + Sherlock artü sabah ebden çıktım akşam döndum. Anca bukadarı olabildi :A

Ortağım olarak beni koruyup kollamak için izliyorsunuz Dosi hanım. :A Dizide de ortağı, Sherlock beyciğimi koruyor hep. :A (Hepten hatlar karıştı, Sherlock içinde Sherlock. :A)

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yerli dizileri de kattıkmı az değilmiş aslında :A BCS izlediysen yorumlara başla, biz daha izlemedik :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi