Napoli - Barcelona | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 1. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
mR83Ly.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu ilk maçında Napoli, sahasında Barcelona ile karşı karşıya gelecek.

Napoli XI: Ospina, Di Lorenzo, Manolas, Maksimovic, Mario Rui, Fabian, Demme, Zielinski, Callejon, Mertens, Insigne.

Barcelona XI: Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Junior, De Jong, Busquets, Vidal, Rakitic, Messi, Griezmann.

Hakem: Felix Brych
Stadyum: Stadio San Paolo
Saat: 23:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bundan şeyin haberi var mı... Messi’nin... :A
O dönemki ruh olduğu sürece Messi falan vız gelir. :A Ama tabii bir adet de Maradona gerekli. :A

Bu arada şimdi fark ettim de eğer planlarımda bir değişiklik, bir aksilik olmazsa tam rövanş maçının olduğu gün Barselona'ya gidiyorum. Bu akşamki maçta Napoli'miz güzel bir galibiyet alırsa yerinde izlemeyi değerlendirebilirim. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O dönemki ruh olduğu sürece Messi falan vız gelir. :A Ama tabii bir adet de Maradona gerekli. :A

Bu arada şimdi fark ettim de eğer planlarımda bir değişiklik, bir aksilik olmazsa tam rövanş maçının olduğu gün Barselona'ya gidiyorum. Bu akşamki maçta Napoli'miz güzel bir galibiyet alırsa yerinde izlemeyi değerlendirebilirim. :A

Takımın başında Ancelotti hocam kalmış olsa bir ihtimal verebilirdim ama Gattuso varken imkansız bence. :A

Sonuç ne olursa olsun yerinde izlemeyi değerlendirmelisin bence, Messi’yi kanlı canlı bir şekilde izlemek söz konusu neticede. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Takımın başında Ancelotti hocam kalmış olsa bir ihtimal verebilirdim ama Gattuso varken imkansız bence. :A

Sonuç ne olursa olsun yerinde izlemeyi değerlendirmelisin bence, Messi’yi kanlı canlı bir şekilde izlemek söz konusu neticede. :A
Gattuso Napoli ne alaka ya :A Baya bir kopmuşum takımımdan. :A

Ya bilemedim Türkiye'de bile hiç maça gitmedim ki şu ana kadar. :A Staddan küçücük gözükecek, Messi dediğin bir nokta olacak ve üstüne bir ton para ödemek gerek. Pek cazip gelmiyor. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diğer maçı izleyeceğim. Bu maçta Napoli'ye başarılar :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gattuso Napoli ne alaka ya :A Baya bir kopmuşum takımımdan. :A

Ya bilemedim Türkiye'de bile hiç maça gitmedim ki şu ana kadar. :A Staddan küçücük gözükecek, Messi dediğin bir nokta olacak ve üstüne bir ton para ödemek gerek. Pek cazip gelmiyor. :A

İnsan "takımım" demeye utanır. :A Gattuso geldiğinden beri kötü durumdalar, Ancelotti hocam varken Liverpool'u bile yenmişlerdi düşün. :A

Stadyum atmosferi bambaşka oluyor ya, maçı izlemek değil orada amaç zaten. :A Atmosfer, ortam falan cezbedici oluyor. :A İşin ekonomik boyutu başka tabii, o açıdan düşününce pek mantıklı değil evet. :A Barcelona stadı baya büyük bu arada biliyorsun, maç izlemenin zorluğundan şikayet edenleri duymuştum. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Artık Messi'mizi destekleme vakti geldi Utku beyciğim; hem Napoli, Ronaldo'nun düşmanı oluyor. :A
Napoli ligde rakibimiz değil Şerlok beyciğim, zirveyle uzaktan yakından alakaları yok zaten :A O yüzden Gattuso hocam tüm konsantrasyonunu ŞL'ye verip eleyecek inşallah Barca'yı :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Napoli ligde rakibimiz değil Şerlok beyciğim, zirveyle uzaktan yakından alakaları yok zaten :A O yüzden Gattuso hocam tüm konsantrasyonunu ŞL'ye verip eleyecek inşallah Barca'yı :A

Adama bir türlü Messi’yi destekletemedik. :A Ancelotti hocam olsa bir şansları olurdu ancak Gattuso’yla zor be Utku beyciğim. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE