"Nöbet" Neden Final Yapıyor?

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
1340313-0-q80.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Nöbet'in erken final kararının ardında yatan sebep belli oldu!

Pana Film - Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İbrahim Kendirci, Deniz Bolışık ve İpek Karapınar gibi isimlerin yer aldığı dizi 8. bölümüyle final kararı almıştı. İddiaya göre dizinin erken final yapmasında 31 Mart yerel seçim sonuçları etkili oldu. Antalya'nın Elmalı ilçesinde çekilen dizinin plato, ulaşım ve konaklama gibi harcamalarına Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin sponsor olduğu belirtiliyor. Seçimlerde Büyükşehir'in Cumhuriyet Halk Partisi, ilçe belediyesinin ise İyi Parti'ye geçmesinin ardından AK Parti'li belediyelerin yaptığı sponsorluk anlaşmaları sona erdi. Bu sebepten dolayı dizinin maliyetleri artınca kanal ile yapım arasındaki 13 bölümlük anlaşma erken sonlandırıldı.

Nöbet, final bölümüyle 21 Nisan Pazar akşamı Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Seçimlerin etkileri şimdiden görünmeye başlandı. Ayrıca gördüğüm en saçma haber yazısı. Dizinin reytingleri iyi olsaydı zaten bitmezdi. Kötü olduğu için hiç bir sponsor kurtarmazdı zaten. Oldu olacak chp bitirdi deyin. Hey allahım ya !

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
1 reyting olmasıyla hiç alakası yok yani, Kadir bile inanmaz :T:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Seçimlerin etkileri şimdiden görünmeye başlandı. Ayrıca gördüğüm en saçma haber yazısı. Dizinin reytingleri iyi olsaydı zaten bitmezdi. Kötü olduğu için hiç bir sponsor kurtarmazdı zaten. Oldu olacak chp bitirdi deyin. Hey allahım ya !

Reytingleri düşük olduğu için zaten 13. bölümde bitecekmiş. Yüzlerce kişinin konaklaması, çekim alanı kirası vs. 5 bölümde çok fazla zarar ettiriyor ki erkenden final kararı almışlar. Sanırım Kurtlar Vadisi Vatan'a da aynı şekilde sponsor olmuşlardı, belediyelerin görevi bu değil. Ben haberden CHP yüzünden bitti anlamı çıkarmadım.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş