'Nöbet' Final Yapıyor!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Halka'nın o müthiş bölümünü Tv'den izlememek? :eek: Reklamsız izlemek duruken gidip bol reklam giren diziyimi izleyeceksin? :A
Yasak Elma'nın müthiş sezon finali bölümüne yoğunlaştığımız için son iki bölümü kaçırdım, eksik bölümleri tamamlayınca yetişirim :A

Küs müydük? :A İzleriz de sen satacakmışsın gibi hissediyorum. :A
Raci gittiğinden beri fazla bakamıyordum Esra geri gelmiş bakmasam olmaz :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yasak Elma'nın müthiş sezon finali bölümüne yoğunlaştığımız için son iki bölümü kaçırdım, eksik bölümleri tamamlayınca yetişirim :A

Yasak Elma ekibinden ayrılmamışmıydın? :eek:
En en ve en harika bölümleri kaçırmışsın :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Dizinin sürekli izleyicisi değilim ama Yavuz'a öldü süsü verip istihbaratçı yapmadılar mı :A Tamam işte Vadi'nin çakması oluyor o zaman :D

Yasak-Elma-26884-large-image-ed8223c1-cdc2-4183-b914-dbce9df57c9a-mpositioned-640x360.jpg

Bu sezon öyle yaptıklar adam tim komutanıydı o yüzden vadi çakması olmuyor batuhan :D

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Mor Elma’yı salmanın vakti geldi de geçiyor, birde sezon finali yapacaklarmış. :A Seneye 3 reyting, sezon ortası final. :A

Esra geldi ama yeni imajını beğenmedim, Ömür daha iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni dizi projesi iptal olunca bir süreliğine geri döndüm :A

Halka'ya göz ucuyla bakıyorum bayağı şeyler olmuş mutlaka izlemem lazım :F
İzle izle, beklemen hata. Çıta hâla yükseliyor. Heyecan tavan. Daha son bölümü ikinci kez izleyip yorumlayacam.
Bu arada @MasacRE bey beklediğim gibi yine yorum yapmayıp ekmeye devam etti. Utansın! @MEnes bi göremeden gidecek askere :T:

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE @MEnes
İzle izle, beklemen hata. Çıta hâla yükseliyor. Heyecan tavan. Daha son bölümü ikinci kez izleyip yorumlayacam.
Bu arada @MasacRE bey beklediğim gibi yine yorum yapmayıp ekmeye devam etti. Utansın! @MEnes bi göremeden gidecek askere :T:

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ne demiş bir bilir kişimiz, 'umut olmadan yaşanmaz...'
@Forumdash ile başka bir konuda birbirimize karşılıklı böyle sözler söyledik, sende beni çekiyorsun bu söylemlere :A

ozaman bende şunu diyeyim; bu haftada gelmezse yorum benim umutlar tükenir ve söyleyeceğim şey: Cümleten başımız sağ olsun, umutlarımızı kaybettik.
@MasacRE

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Saçma sapan değildi izlemediğiniz dizilere yorum yapınca ben çok sinir oluyorum ya:mad: asker dizisi olan bir güne koyarsan diziyi olacağı budur Savaşcının karşısına konulurmu dizi ya kanal yüzünden gitti dizi
Bilmekle izlemek aynı değildir izleyerek daha iyi anlarsın Keremcim yapımcının nesi varmış tamamen kananlın yüzünden oldu
Göz var nizam var diyeceğim ama tabii bu benim kendi fikrim. Ben bu yapımcının hiçbir dizisini kaliteli bulmuyorum, sadece ben değil halk da bulmuyorki hiçbir dizileri tutmuyor. Birde böyle bir dizi için izleyip vaktimi boşuna harcayamam zaten konusu benlik değil. Dediğim gibi bu benim öznel yargım. :)

• Olmamış
Reactions: Angelica

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Forumdash ile başka bir konuda birbirimize karşılıklı böyle sözler söyledik, sende beni çekiyorsun bu söylemlere :A

ozaman bende şunu diyeyim; bu haftada gelmezse yorum benim umutlar tükenir ve söyleyeceğim şey: Cümleten başımız sağ olsun, umutlarımızı kaybettik.
@MasacRE
Şimdi şöyle oluyor. Zaten bölümleri gecikmeli izliyorum. Son bölümü dün izledim mesela. Yorumu da geciktirince hoop sonraki bölüm gelmiş oluyor, benim de heves kaçıyor :A Ama son iki bölüm çok iyiydi bunu diyebilirim yalnızca :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şimdi şöyle oluyor. Zaten bölümleri gecikmeli izliyorum. Son bölümü dün izledim mesela. Yorumu da geciktirince hoop sonraki bölüm gelmiş oluyor, benim de heves kaçıyor :A Ama son iki bölüm çok iyiydi bunu diyebilirim yalnızca :A
Senden beklemezdim bunu. Bendeki söz tutma imajın yerlerde artık. Başta izliyorum ama yorumlarda bulunmayacam desen tamam ama yorumlayacam dersen beklenti oluşur.
@MEnes 'in kanı bukez donsa yeridir.
Öldürdün umutları

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senden beklemezdim bunu. Bendeki söz tutma imajın yerlerde artık. Başta izliyorum ama yorumlarda bulunmayacam desen tamam ama yorumlayacam dersen beklenti oluşur.
@MEnes 'in kanı bukez donsa yeridir.
Öldürdün umutları
İşte belli olmuyor benim ne yapacağım, bir gece ansızın yorum yapabilirim ama yapmayadabilirim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi