Mutlu Yıllar Farah Zeynep Abdullah ve Yiğit Kirazcı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,741
Puanı
1,061
Bugün son yılların dikkat çeken genç oyuncularından ikisinin doğum günü. 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki', 'Kurt Seyit ve Şura', 'Unutursam Fısılda' ve 'Bi Küçük Eylül Meselesi'nin ardından yeni sezonda TV'ye 'Muhteşem Yüzyıl: 4. Murat'la, beyazperdeye ise 'Ekşi Elmalar' ile dönecek olan Farah Zeynep Abdullah, bugün itibariyle 27. yaşını kutluyor.

Öte yandan 'Güllerin Savaşı' ve şimdilerde 'Seviyor Sevmiyor' ile adını geniş kitlelere duyuran Yiğit Kirazcı da yine 17 Ağustos itibariyle 33. yaşına 'merhaba' dedi.

Fav10.net ailesi olarak iki ismin de doğum günlerini kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu yıllar diliyoruz. :)

farah-zeynep-abdullah-1.jpg

CqAn2QPW8AADDoU.jpg

İkisi de Kanal D'mden ortaya çıktı, büyük tebrikler ikisine de. :bhr: Tabi asıl tebrik Kanal D'ye, öyle bir kanal olmasaydı böyle iki iyi oyuncu kazanamazdık. :A Yine olayı Kanal D'ye bağladım, çok zekoyum @Forumdash @xemrexxx @Çiğdem- :bhr:

Neyse iyi ki doğmuşlar, mutlu yıllar. Yeni yaşlarının mutluluk ve sağlık getirmesi dileğiyle. :)

İkisi de Kanal D'mden ortaya çıktı, büyük tebrikler ikisine de. :bhr: Tabi asıl tebrik Kanal D'ye, öyle bir kanal olmasaydı böyle iki iyi oyuncu kazanamazdık. :A Yine olayı Kanal D'ye bağladım, çok zekoyum @Forumdash @xemrexxx @Çiğdem- :bhr:

Neyse iyi ki doğmuşlar, mutlu yıllar. Yeni yaşlarının mutluluk ve sağlık getirmesi dileğiyle. :)
yiğit kirazcıyı seviyor sevmiyorda tanıdım ve bayıldım iyiki doğmuş gerçekten :love1:

farahada iyiki doğmuş diyelim bari lafın gelişi olarak :A

Farah'ın doğum gününü kınayarak kutlarken, Yiğit'in doğum gününü tüm içtenliğimle kutluyorum:X