Mutlu SON | Çocuk 18. Bölüm - FİNAL

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Yapımcılığını 1441 Productions'ın, yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği, başrollerinde; Merve Çağıran, Serhat Teoman, Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Ceyda Ateş, Kenan Acar, Mehmet Emin Güney, Nimet İyigün gibi isimlerin yer aldığı dizinin 18. (final) bölümünde tüm küslükler sona erdi, Akça ve Hasan evlendi.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bu dizinin tutmama nedeni senaryo dışında çocuk seçiminin çok çok kötü olmasıydı. Çocuk zaten dizideki biolojik babası ve annesine asla benzemiyor, onlar 2si de esmerken çocuk İzlandadan gelmiş gibiydi.
Ayrıca çocukta oyunculuk çok kötüydü, hiç ama hiç oynayamıyordu. Kızım ve Anne dizilerindeki kızın ismini unutdum, o tarz bir çocukla bu dizi uçardı. Amma soğuk ve oyunculuğu sıfır bir çocukla Çocuk isminde dizi çekersen bide senaryo sıkıcı hal alırsa 18 bölüm bile fazladır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu dizinin tutmama nedeni senaryo dışında çocuk seçiminin çok çok kötü olmasıydı. Çocuk zaten dizideki biolojik babası ve annesine asla benzemiyor, onlar 2si de esmerken çocuk İzlandadan gelmiş gibiydi.
Ayrıca çocukta oyunculuk çok kötüydü, hiç ama hiç oynayamıyordu. Kızım ve Anne dizilerindeki kızın ismini unutdum, o tarz bir çocukla bu dizi uçardı. Amma soğuk ve oyunculuğu sıfır bir çocukla Çocuk isminde dizi çekersen bide senaryo sıkıcı hal alırsa 18 bölüm bile fazladır.
Aynı şeyleri bende düşündüm. Hiç ısınamadım çocuğa maalesef. Yalnız dizideki asıl çocuk Hasan'mış gibi düşunerekten izledim.
Dizi tadında bitmiş oldu en azından ve şuanki zamanda 18 iyi bir rakam. Kaliteli bir diziydi. Bazi bölümler çok güzeldi 😊

@serhatt Asiye'siz çok mutlu son sayılmazdı :T: onunda son sahnede olmasıni isterdim.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Ahmed and serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Aynı şeyleri bende düşündüm. Hiç ısınamadım çocuğa maalesef. Yalnız dizideki asıl çocuk Hasan'mış gibi düşunerekten izledim.
Dizi tadında bitmiş oldu en azından ve şuanki zamanda 18 iyi bir rakam. Kaliteli bir diziydi. Bazi bölümler çok güzeldi 😊

@serhatt Asiye'siz çok mutlu son sayılmazdı :T: onunda son sahnede olmasıni isterdim.
Kendi kendini yaktı boş yere, acımıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen o kısmı kaçırmışsın canım anası dedi, dedeleri sarışın diye. :A

• Beğendim
Reactions: Ahmed