16+ Mutlu Pazarlar Geç Uyanarak Başlar :)

Pazar gününe nasıl uyanmak istersiniz?

• Alarm ile

Oy: 1 6.3%
  • Yatakta kahvaltı ile

Oy: 0 0.0%
  • Öpülerek

Oy: 3 18.8%
  • Sarılarak

Oy: 0 0.0%
  • Yataktan çıkmayarak

Oy: 5 31.3%
  • Güneşi yatakta karşılayarak

Oy: 5 31.3%
  • Diğer...

Oy: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,657
Puanı
711
Screenshot_2024-09-22-10-03-19-98_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Mutlu Pazarlar geç uyanarak başlar?

Günlerden pazar. Dünya geneli insanların çoğunluk kısmı bugün tatil yaparak geç uyanma hakkını kullanmaktalar. Alarm olmadan doyasıya kendi kendine uyanmak. En güzel uyanma şeklidir.

Sağlıklı uyuma denince araştırmalar 6-9 saat aralığında uyumanın sağlıklı olduğunu doğrulamış. Ancak insanların %90'ı 7.5-8 saat kadar, %5'i 12 saat ve üzerinde uyurken %5'i ise 6 saat altında uyuduğu tespit edilmiştir.

Güzel bir uykudan sonra uyanma yada uyandırılma kısmı var. Kimi insan alarm ile uyanırken kimi insan öpülerek kimisi ise yatağında iken kahvaltı hazır diye uyanmak ister.

Peki siz pazar günü nasıl uyanmak yada uyandırılmak istersiniz?

Not: Resim yapay zeka ile oluşturulmuştur.

Ben Her zaman öpülerek uyandırılmayi tercih ederim. Alarm ile uyanmak en sevmediğim şey :D

Birde şu var günüm boşa gitmesin diye de erken de kalktığım oluyor :)

@tekin sen kesin kahvaltı istersin ayağına :F

• Güldürdün
Reactions: tekin
@Dosi zaten kahvaltıyı yatağa kadar ister o kesin :D

@Bully yataktan çıkmayi bile düşünmeyebilir :D
------

Kesin öpülmek :D
Ben daha çıkmadım desem :A
Gece 2 buçukta uyudum. Benim için rekor.
Ama artık kahvaltı zamanı.
Pazar günü kendime ayırdığım bir gün. Tembelliğin dibine vurmayı severim. Bakalım bugüne neler sığdıracağım ama çıkarım gibi dışarı :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Ben daha çıkmadım desem :A
Gece 2 buçukta uyudum. Benim için rekor.
Ama artık kahvaltı zamanı.
Pazar günü kendime ayırdığım bir gün. Tembelliğin dibine vurmayı severim. Bakalım bugüne neler sığdıracağım ama çıkarım gibi dışarı :A
Ah tutturamadım seni. Baskın karaktersin diye tahmin etmiştim ama öyle değilsindir diye düşünüyorum artık :)

2 gün tatilin var ya dinlen doyasıya :D
------

Şıklar tehikeliymiş :A Yataktan çıkmayarak seçeneğini işaretledim doğru tahmin etmişsin :A
Tutturdum :D

Gözünü açar açmaz yaptığın ilk şey senin için en değerli olan ben direk tuvalete giderim mesela yataktan çıkınca :D

Bazıları direk çayı koyuyor. Kadınlar tatil gününde hemen başlıyor kahvaltıya mi gitsek diye kahvaltı hazırlamayı sevmiyorlar :D

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Ah tutturamadım seni. Baskın karaktersin diye tahmin etmiştim ama öyle değilsindir diye düşünüyorum artık :)

2 gün tatilin var ya dinlen doyasıya :D
------

Tutturdum :D

Gözünü açar açmaz yaptığın ilk şey senin için en değerli olan ben direk tuvalete giderim mesela yataktan çıkınca :D

Bazıları direk çayı koyuyor. Kadınlar tatil gününde hemen başlıyor kahvaltıya mi gitsek diye kahvaltı hazırlamayı sevmiyorlar :D
Ne konuda baskın?

Hafta içi ilk yaptığım şey iş maillerine bakmak ve o gün kim raporlu kim yerine geleceğini yazan listeye bakmak oluyor.
Dün uyurken internetide kapadım :A Bugün rahatsız edilmek istemedim. Güzel uyudum.

• Güldürdün
Ne konuda baskın?

Hafta içi ilk yaptığım şey iş maillerine bakmak ve o gün kim raporlu kim yerine geleceğini yazan listeye bakmak oluyor.
Dün uyurken internetide kapadım :A Bugün rahatsız edilmek istemedim. Güzel uyudum.
Baskın işte. Dediğim dedik yani :D

Rahat uyku çekmissin. Uyurken aklın forumda kalıyorsa ne güzel. Yoksa gözünu açar açmaz forumda bulurdun kendini :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Baskın işte. Dediğim dedik yani :D

Rahat uyku çekmissin. Uyurken aklın forumda kalıyorsa ne güzel. Yoksa gözünu açar açmaz forumda bulurdun kendini :D
Kalmıyorsa demek istedin :A
Benim önceliğim iş, sonra whatsapp vs kim ne yazmış bakarım. Forum en son. Foruma girince çıkamıyor insan çünkü :A

Ben bir şeyde eminsem işte o zaman baskın oluyorum :A

• Güldürdün
Kalmıyorsa demek istedin :A
Benim önceliğim iş, sonra whatsapp vs kim ne yazmış bakarım. Forum en son. Foruma girince çıkamıyor insan çünkü :A

Ben bir şeyde eminsem işte o zaman baskın oluyorum :A
Evet kalmıyorsa demek istedim T9 İste kafasına göre düzeltiyor :D

O ne demek işte birşey eminsen baskın olursun da hep bir haklı yok ki :D

Uykudan en iyi uyanma şekli ney peki yataktan çıkmamak güzel tamam ama yok mu bir hayalin şöyle olsa böyle olsa diye :F

• Güldürdün
Evet kalmıyorsa demek istedim T9 İste kafasına göre düzeltiyor :D

O ne demek işte birşey eminsen baskın olursun da hep bir haklı yok ki :D

Uykudan en iyi uyanma şekli ney peki yataktan çıkmamak güzel tamam ama yok mu bir hayalin şöyle olsa böyle olsa diye :F
Uyandığımda bi en az yarım saat rahatsız edilmek istemiyorum :A yataktan çıkmayarak seçeneğini seçmiştim zaten. Kendime zaman ayırmayı seviyorum. Böyle kimse olmadan odanın sessizliğinde dinlenmek

• Güldürdün
Uyandığımda bi en az yarım saat rahatsız edilmek istemiyorum :A yataktan çıkmayarak seçeneğini seçmiştim zaten. Kendime zaman ayırmayı seviyorum. Böyle kimse olmadan odanın sessizliğinde dinlenmek
Tam zıt yondeyiz seninle o zaman bu konuda. Zevkler ve renkleri tartışılmaz tabi :D

Bende tam aksine uyanır uyanmaz birisi olsun ister yalnızlığı sadece oyun oynarken istiyorum :D

• Güldürdün
Tam zıt yondeyiz seninle o zaman bu konuda. Zevkler ve renkleri tartışılmaz tabi :D

Bende tam aksine uyanır uyanmaz birisi olsun ister yalnızlığı sadece oyun oynarken istiyorum :D
Benim kafam artık gürültüyü almıyor. Son aylarda hayata bakış açım ve yaşantım değişti. Böyle huzurlu olduğumu farkettim.

• İlginç
Ben Her zaman öpülerek uyandırılmayi tercih ederim. Alarm ile uyanmak en sevmediğim şey :D

Birde şu var günüm boşa gitmesin diye de erken de kalktığım oluyor :)

@tekin sen kesin kahvaltı istersin ayağına :F
resim dikkatimi çekti hanı şu japon şeyleri vardı neyse ya ,:D
daha çok nasıl uyandırılacağım değilde nasıl uyandırmadan bir köşesine ilişirim diye bir düşünce sardı beni :(

• Güldürdün