Mustafa Uslu'dan 'Burak Özçivit'i Kızdıracak Açıklama!

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,799
38,995
1,061
Ankara

Yıldız Teknik Üniversitesi ödülleri dün gece sahiplerini buldu, Mustafa Uslu'nun açıklamaları geceye damga vurdu!

'En İyi Erkek Sinema Oyuncusu' ödülünü Burak Özçivit aldı. Yılın filmi ödülünün sahibi ise 'Müslüm' ve 'Ayla' filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu oldu. Mustafa Uslu, ''Yılın En İyi Sinema Oyuncusu' deyince gözüm Timuçin Esen'i aradı. Burak Özçivit aldı. Herhalde orada bir şey oldu. Bildiğim kadarıyla Burak Özçivit'in 2018 yılında filmi de yok ama önemli değil, o da arkadaşımız." açıklamasını yaptı.

İşte Mustafa Uslu'nun dün gece yaptığı o açıklama:
"Geçen sene ben burada 'Ayla' filmiyle ödül almıştım. Ödülü aldığımda demiştim ki, 'Önümüzdeki sene için bir film çekiyorum, adı Müslüm.' Ağzımdan daha Müslüm kelimesi çıkar çıkmaz salonda alkış tufanı kopmuştu. O beni çok umutlandırmıştı. siz alkışladığınız gün filmle ilgili hiçbir şey yoktu. Sadece senaryo vardı elimizde ve filmi çekerken çok zorlandığım anlar oldu. Yönetmen değişikliği yapmak zorunda kaldım. Çok sıkıntılı günler oldu. O günlerde bir tek yanımda Timuçin Esen vardı. 'Yılın En İyi Sinema Oyuncusu' deyince gözüm Timuçin Esen'i aradı. Burak Özçivit aldı. Herhalde orada bir şey oldu. Bildiğim kadarıyla Burak Özçivit'in 2018 yılında filmi de yok ama önemli değil, o da arkadaşımız."
 

Burakdemirel96

Yeni Üye
21 Eylül 2018
59
12
10
23
Burak film yapmisdi bildiyim kadariyla Kerem'le. Ilk ve son sacma ödül deyil Turkiyede, Haluk Bilginer olan kategorilerde genc oyuncular ödül aliyor o nolucak?
 

vadikızı

Favori Üye
31 Mart 2012
48,051
30,632
1,060
35
Kayseri
Mustafa Bey Kerem Bursinle film yaptığını unutmuş sanırım Burağın oyunculuğu iyidir Timuçin Esen de Müslümde çok iyiymiş izleyenlere göre diyorum Jüri Burağı daha çok sevmiş demek ki:D