Mustafa Uslu'dan Çok Konuşulacak Film!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eg1rHjmX0AAsjrk

15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in hayatı film oluyor!

'Ayla', 'Müslüm', 'Çiçero' ve 'Naim' filmleri ile büyük bir başarıya imza atan ünlü yapımcı Mustafa Uslu, bu kez de Türkiye'nin 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in hayatını beyaz perdeye taşıyor.

Yasin Uslu'nun yönetmen koltuğunda oturacağı, Pınar Aksakallı ile Mert Dikmen'in ise senaryosunu kaleme aldığı "Adım Ömer Halisdemir" adlı filmde Ömer Halisdemir'i Rüzgar Aksoy canlandıracak.

Filmin kadrosuna ise Çağdaş Onur Öztürk, Ahmet Saraçoğlu ve Polat Bilgin gibi isimlerin de rol alacağı konuşuluyor.

'Adım Ömer Halisdemir' yakında sinemalarda!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Eg1rHjmX0AAsjrk

15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in hayatı film oluyor!

'Ayla', 'Müslüm', 'Çiçero' ve 'Naim' filmleri ile büyük bir başarıya imza atan ünlü yapımcı Mustafa Uslu, bu kez de Türkiye'nin 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in hayatını beyaz perdeye taşıyor.

Yasin Uslu'nun yönetmen koltuğunda oturacağı, Pınar Aksakallı ile Mert Dikmen'in ise senaryosunu kaleme aldığı "Adım Ömer Halisdemir" adlı filmde Ömer Halisdemir'i Rüzgar Aksoy canlandıracak.

Filmin kadrosuna ise Çağdaş Onur Öztürk, Ahmet Saraçoğlu ve Polat Bilgin gibi isimlerin de rol alacağı konuşuluyor.

'Adım Ömer Halisdemir' yakında sinemalarda!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Ramo'da Halef karakterinin de bitirilmesine üzüldüm :( Diğer konuda yorum yapmak istemiyorum çünkü Ömer Halisdemir'in aziz hatırasına saygısızlık etmiş olurum.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Rüzgar aksoy yakışacaktır role hafif makyajla daha bir benzerlik olur bence güzel bir film olur

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Umarım bu kahramanın adını lekeleyecek bir film yapmamışlardır.