Mustafa Uslu'dan Çok Konuşulacak Bir Film! 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
eren-bulbul.jpg

Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatı film oluyor!

'Ayla', 'Müslüm', 'Çiçero' ve 'Naim' filmleri ile büyük bir başarıya imza atan ünlü yapımcı Mustafa Uslu, bu kez 2017 yılında 15 yaşındayken Trabzon’da şehit olan Eren Bülbül ile Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Mustafa Uslu'nun TRT ortaklığında çekecek olduğu 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' filmini Özer Feyzioğlu yönetecek.

Senaryosunu Mert Dikmen ile Özer Feyzioğlu'nun kaleme aldığı film Çin’de 15 yaşında bir çocuğun fabrikada ürettiği kurşunun hikayesiyle başlıyor. O kurşun daha sonra 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün evinin önünde ölümüne neden oluyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Bu ve Ömer Halisdemir projesi önceki işlerine benzemez. Umarım hiç bir yanlış anlaşılmaya yol açmaz. Olanları çarpıtmamaları ve gerçeği değiştirmemelerini istiyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Vatan edebiyatına oynayacağına önce Binnur Kaya'lı filmini yapsın.ss Dünya üzerinde hala o filmden medet uman tek kişiyim herhalde. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel düşünmüşler, böyle isimlerin filmleri yapılarak tarihler boyunca aktarılmalı.

Mustafa Uslu'dan tarihi isimlerle ilgili daha birçok film bekliyorum. Milli Mücadele kahramanları, Kuvayımilliye kahramanlarıyla ilgili filmler bekliyorum kendisinden. ''Kara Fatma'' gibi bir kadının hikayesini beyaz perdede görmeyi çok isterim.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Müslüm Gürses'in filminden dolayı Muhterem Nur'un dava açtığı yapımcı değil mi bu :A Yine birileri prim peşinde, insanların acısını daha fazla sömürmeyi bırakın artık.