Mustafa Sandal Gölgede Aynı Albümü Full (12 Haziran 1996, 23 Yıl Anısına)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Şöyle bişi var cnm şuan şarkıcı olmak kolay kıstas sadece youtubede tıklanmak babaları veriyor tableti vsyle 5-10 yaş çocukların eline sabah akşam giriyorlar bumu kıstas :F Bizim dönemimizde daha somuttu şarkına para verdirtip dinletiyordun 3 milyon ve üzeri satış yapmak ne demek buydu başarı yanı gittik altın plak aldık almanyadan başarı budur yanı şimdiki şarkıcıların albümlerini kimse 5 kuruş verip almaz zaten Edisin albümü elinde patladı 25 yaş üstü kişilerin farkında olması lazım aşağı yaş kitlesine çokta bişi demiyorum herkes kendi dönemini yaşıyor :A :A :A
Şimdi hep hile hep oyun dolan işi gücü bulunmayan sırf tıklanmayı arttırmak için herşey yapıyor güven kalmamış :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Mustafa Sandalın en iyi albümüdür şüphesiz. Iki Taş Çorba ve Gidenlerden hala dinlediğim ve en sevdiğim Mustafa Sandal sarkilarindandir.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mustafa Sandalın en iyi albümüdür şüphesiz. Iki Taş Çorba ve Gidenlerden hala dinlediğim ve en sevdiğim Mustafa Sandal sarkilarindandir.
İki tas çorba Gidenlerden , Kalmadı , Denize Doğru inanılmaz huzur veren çok büyük slow hitler :bhr: Sonuna Kadar da albümde yer alıcakmış Mustinin tek pişmanlık duyduğu olay buymuş ozaman korkunc bir albüm olurdu gerçekten :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi hep hile hep oyun dolan işi gücü bulunmayan sırf tıklanmayı arttırmak için herşey yapıyor güven kalmamış :A
Tıklanmayı bile satın alıyorlarmış :F Zaten tık dediğin şarkının iyi oldunu göstermiyor çünkü beğenmeyenlerde tıklıyor kötü yorum yapmaya dis atmaya gelenlerde var yada şu kıytırık şarkıya kim yorum yapıyor diye bakmaya ama onlarda tıka işleyince mesala nefret ediyorum ama şarkıya girdiğimde benim girmemide sayarak şarkı tuttu diyorlar :A :A :A

Bunun en somutu bizim dönemde satıştı yanı sevmediğin bir kaseti para verip almazsın 2-3 milyon satışlar hepside para verilerek hepside seven kişiler tarafından alınıyor Musti Detay albümünden sadece 10 gün sonra hemde 800 de diye eve kapanıp çakıldıkmı diyormuş :F :F :F

Bu arada en aklı basında konusanlardan birisin senle müzik konusmak çok keyifli öncelerdende dedim gibi ve kafamız çok uyuşuyor :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: Turkuazz

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hepsi birbirinden kötü. Ellerine sağlık ablacım. :bhr:
Bu iki insanla birden aynı fikirde olacağım aklıma gelmezdi :A Sandalye sayesinde bu da oldu :A

Ben de kendi tepkimi bırakayım buraya @dreamy al bak yine geliyor :A

s-be0b03ec5275722c810ad6b8b0acb110c5fcedbc.gif

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Araba şarkısıyla yemek yermişim hakkı büyük üstümde. :A @Çiğdem
Abim de aynı şekilde. :eek:
Körpecik beyinlerin bilinçaltlarına ne mesajlar verdiyse hepimizi hipnoz etmiş. :A @Çiğdem
Mustide sürekli dile getirir bunu anneler o dönem çocuklarının bu şarkıyla yemek yediğini söylüyormuş ona :F @xemrexxx

90 lar çocuğunun iki büyük özelliği var Araba şarkısıyla yemek ve Şahane Pazar öncesi soba yanında pazar banyosu :A :A :A @Forumdash Abicim 40 lar çocukluğunu kapsadığı için o bilmeyebilir :F

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Araba klibini paylaşsaydın iyiydi @Çiğdem 90'ların erotizm furyasını en iyi yansıtan kliplerden birisi:F
Arabada ilk başta var albüme özel tüm şarkıları var ama bir konuda da yanılmıyorsam Arabaya özel konu açmıstım 20.yılına özel klip çıktığı tarihte o konuyuda hortlatırım ve 25.yılına özel Mustinin dünden bugüne gelecek :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE