Mustafa Keser 'Benzemez Kimse Bize'den Ayrılıyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Mustafa Keser 'Benzemez Kimse Bize'den ayrılıyor!

Yapımcılığını Poll Production'un üstlendiği, Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy ile Türk Halk Müziği'nin usta ismi Mustafa Keser'i bir araya getiren programda sürpriz bir gelişme yaşandı.

Pazar akşamları ekrana gelen ve programda Bülent Ersoy'a eşlik eden Mustafa Keser, sosyal medya hesabından sözleşmesi bittikten sonra (13. bölüm) programa devam etmeyeceğini açıkladı.

İşte o açıklama:

Oha, dün 2. Sayfa'nın tekrarına denk geldim ve bunu konuşmuşlardı. Bülent Ersoy bu programı yalnız sunamaz ki bunu Poll Production'da düşünmüş olacak ki Mustafa Keser'i çağırmışlar işte.

Bu arada Bülent Ersoy sıkıntı çıkarmış herhalde yazıdan öyle anlaşılıyor.

2 bölümde 20 bölümlük olay yaşandı helal.
O gerginliğe rağmen 11 hafta daha nasıl birlikte iş yapacaklar gerçekten merak ediyorum. Bu işin sonunda ya biri tazminatı göze alıp ayrılır ya da kanal 13'ten önce bitirir.

Reactions: Gerekli24
Pazar akşamı bir şey olmuştu aralarında. Mustafa Keser programı tek başına kapattı, Diva ise sinirliydi.
Of zaten o hep sinirli, ben de geçenlerde bakmıştım tam Bülent Ersoy küçük diyecektim sonradan iyi ki bir daha okumuşum.

Neyse zaten Bülent Ersoy kendi beceremeyince en geç 26'da biter.

Reactions: Emre Ozansoy
Hahahahaha hiç şaşırmadım nedense. Mustafa Keser çok efendi birisi, programı da idare ettiren o. Büyük kayıp olmuş ama bu program 13 bölüm sürmez bile… Bu halde nasıl ortak program sunacaklar peki?

Başlaması hataydı böyle bir programın. 13'ten sonra devam etmeyeceği için sıkıntı olmaz, gerçi 13'ü göreceği bile aşikar.

Yayından kaldırılmış diyorlar

O reytinglerle 13 bölüm devam edecek mi

Ben zaten bu adamı bu programa tuhaf buluyordum. Çok düşmezse reytingler 13e kadar sürebilir ama dahası olmaz