eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Büyük Final [Yıldız vs Şebnem]

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tıkla ve gör. :A

Tıkla ve gör. :A

@serhatt Kudurmasında kim kudursun @cookies @serhatt :A :A :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Tabi ozamanlar biliyordum şimdi bende bilmeyerek tabip ediyorum ve sonuclarıda sohbet dısında puanları hesaplayıp takip etmiyorum sen sonucu koyana kadar finalide o kafayla takip ederiz :A :A :A
Çeyrekte bir oyu unutmuşum, Tols itiraz etti de allahtan oyu açıklayıp sorunu çözdük. :A

Elenince kayboldu oda ortalıklardan. :(

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çeyrekte bir oyu unutmuşum, Tols itiraz etti de allahtan oyu açıklayıp sorunu çözdük. :A

Elenince kayboldu oda ortalıklardan. :(
Puan durumunamı geçirmeyi unutmuşsun ben öyle değilde bazen bazı üyelerin oyunu açıklamayı atlıyordum tabi puan durumuna geçili oluyor ama metin belgesinde üye atlaması olabiliyordu o şeyle sunarkan kolay değil 30 40 arası oy :A

@Tolstoyevski Bu sefer gerçekten sıktı galiba :( :( :(

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Puan durumunamı geçirmeyi unutmuşsun ben öyle değilde bazen bazı üyelerin oyunu açıklamayı atlıyordum tabi puan durumuna geçili oluyor ama metin belgesinde üye atlaması olabiliyordu o şeyle sunarkan kolay değil 30 40 arası oy :A

@Tolstoyevski Bu sefer gerçekten sıktı galiba :( :( :(
Yok bende de aynısı oluyor genelde, puan durumu hep doğru oluyor da bazı oyları açıklarken atlıyorum. 2-3 kez başıma geldi, sunuculuk zor iş. :(

Giderken özür dileyip mahçup hissetmişti. Umarım benim yüzümden değildir. :(

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok bende de aynısı oluyor genelde, puan durumu hep doğru oluyor da bazı oyları açıklarken atlıyorum. 2-3 kez başıma geldi, sunuculuk zor iş. :(

Giderken özür dileyip mahçup hissetmişti. Umarım benim yüzümden değildir. :(
Aaa o konusmalarınızı bilmiyorum bile ayoll ben goy goy edip gidiyorum forumda ne oldunu 1.aydır haberim yok :A Ama sunuculukta önemli olan puan durumudur yanı ve Allahtan hiç hatam olmadı yanı puan durumuna geçirdikten sonra oy atlasan önemi yok onu sonrada gösterebiliyorsun bende sık sık yaşıyorum mesala emre oyunu açıklıcam altında sen varsın emreyi atlayıp seni açıklıyorum okadar oyun içinde azıcık hızlı aşağıya kaydırman yetiyor atlamaya 30 üstünde oy ve sunarkan yoruluyorsun burda önemli olan puan durumunun doğru olması gerisi önemli değil :A

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aaa o konusmalarınızı bilmiyorum bile ayoll ben goy goy edip gidiyorum forumda ne oldunu 1.aydır haberim yok :A Ama sunuculukta önemli olan puan durumudur yanı ve Allahtan hiç hatam olmadı yanı puan durumuna geçirdikten sonra oy atlasan önemi yok onu sonrada gösterebiliyorsun bende sık sık yaşıyorum mesala emre oyunu açıklıcam altında sen varsın emreyi atlayıp seni açıklıyorum okadar oyun içinde azıcık hızlı aşağıya kaydırman yetiyor atlamaya 30 üstünde oy ve sunarkan yoruluyorsun burda önemli olan puan durumunun doğru olması gerisi önemli değil :A
Aynen o yüzden o konuda benim de hatam olmadı, puan durumlarından hep eminim ama oyları açıklarken atlama yapmak gayet doğal. :A Tols kalmayı istiyordu o yüzden fanatik gibi baktı puanlara, ama sonuç değişmedi maalesef. :(

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen o yüzden o konuda benim de hatam olmadı, puan durumlarından hep eminim ama oyları açıklarken atlama yapmak gayet doğal. :A Tols kalmayı istiyordu o yüzden fanatik gibi baktı puanlara, ama sonuç değişmedi maalesef. :(
Vlla o sohbeti ne gördüm ne duydum bilmiyorum :A Ben sonucu bitirince genelde Bully hatırlatırdı bende gösterirdim farkında olmuyorsun oan azıcık hızlı kaydırdınmı emreyi geçip altındakı seni görüyorsun :F Puan durumuna geçtikden sonra bir şeyi yok yani sen hatasız sundun şuana kadar ilk sunuculun birde ve 4.haftadan aldın en ağır haftalardan başladın sonlara doğru değil :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben yatayım artık geç oldu bizde saat 1'e yaklaşıyor. Yarın geç olmadan tekrar uğrarsın. En geç akşam gel. :A

İyi geceler. :bhr:
Aaa bana belli olmaz sonuc gecesinede gelebilirim yarında yanı bişi diyemiyorum :A Ama sana iletmek için bekledim oylar var geldimi iletmeye çalısırım cicili bicili rüyalar :bhr: :bhr: :bhr: