eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Büyük Final [Yıldız vs Şebnem]

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
format karıştırdım sorry knk. :A
Ama bu hafta 2si de baya iyi şu an bilmiyorum kime kullanayım bi de 5 puan yani sen ve Çiğdem dışında en etkili puan. Güzel değerlendirmek lazım beni. :A @dreamy @Yiğitt
Ablana kullanacaksın oyunu tabi, haftalardır tam puanı kime verdin sen? :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Şebnem Ferah, daha önceden dediğim gibi hem çok sevdiğim hem de saygı duyduğum bir sanatçı. Bu yolda bana destek olup finale taşıyanlara tekrardan çok teşekkür ederim. :bhr: Şampiyon olursam çok mutlu olurum ama buraya kadar gelmek de benim için büyük başarı @kerem e bundan bahsetmiştim zaten...

Neyse yarışmayı Şebo’nun en özel slowlarından ve aynı zamanda ismiyle yarışmanın finaline yakışan ( :A ) Hoşçakal ile sonlandırıyoruz. Umarım beğenirsiniz güzel oylarınızı bekliyorum. :Z

@Yiğitt arkadaşıma da başarılar diliyorum. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yıldız Tilbe'nin en çok paylaşılan, en çok dinlenilen şarkısı... Onlarca isim yorumladı, milyonlarca isim paylaştı... Yıldız Tilbe'nin 2. albümü olan 'Dillere Destan'ın da çıkış şarkısı ''Vazgeçtim'' ile sizlerleyiz. Finale çok yakıştığını düşündüğüm, en başımdan beri planıma koyduğum şarkıyı sizlerle paylaşmak nasip oldu. Şarkımı ve Yıldız ablayı sizlere emanet ediyorum. :bhr:

MS tarihinde ilk kez final görüyorum, şampiyon olarak taçlandırmayı çok isterim. Tabi buraya kadar gelmek de çok büyük başarı, en çok eğlendiğim sezonda final görmek de güzel oldu. @dreamy arkadaşıma başarılar diliyorum, hak eden kazansın.

''Her gün biraz daha aşkı yitiriyor
Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi
Sabahlara yakın sessiz gelişlerin
Hırsız gibi kararsız, kararlı
Yatağımdasın kırk yıllık yabancı

Vazgeçti direnişim
Seni sevmeyi ağır ödüyorum
Vazgeçti direnişim
Seni sevmeyi ağır ödüyorum...''

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Şebnem Ferah, daha önceden dediğim gibi hem çok sevdiğim hem de saygı duyduğum bir sanatçı. Bu yolda bana destek olup finale taşıyanlara tekrardan çok teşekkür ederim. :bhr: Şampiyon olursam çok mutlu olurum ama buraya kadar gelmek de benim için büyük başarı @kerem e bundan bahsetmiştim zaten...

Neyse yarışmayı Şebo’nun en özel slowlarından ve aynı zamanda ismiyle yarışmanın finaline yakışan ( :A ) Hoşçakal ile sonlandırıyoruz. Umarım beğenirsiniz güzel oylarınızı bekliyorum. :Z

@Yiğitt arkadaşıma da başarılar diliyorum. :bhr:
İkiniz de çok tatlısınız. Bu sezonun en başarılı isimleriydiniz zaten. Hakettiniz buraya kadar gelmeyi kim kazansa zerre üzülmeyeceğim. :bhr:

Sanırım bu hafta boncuk dağıtmayacağım çünkü benim için bir şarkı daha öne çıkıyor. Ama işim belli olmaz kararım değişebilir. :A

@Maskeli Fedai bizde böyleydik geçen, hüzünlendim. :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İki yarışmacıda çok hak etti cidden. @dreamy @Yiğitt ikinize de tam verdiğim ve bir verdiğim zamanlar da oldu. Ama cidden hak eden kazansın artık bu saatten sonra şampiyonluk sadece ünvan olacak. :D

@kerem @Çiğdem Efsane bir sezon daha bitti diyebiliriz, 10.Sezonun çok daha efsane olacağına eminim. Yarışma zorluğu ve daha uzun eğlence açısından yarışma 20 hafta sürmeli diyorum bu ankete açılabilir. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Büyük finale gelmişken 8 sezonluk MS tarihinin Şampiyon ve 2. olanlarını hatırlayalım. :Z

1. Sezon Şampiyonu @denizz19 Sıla, 2. olan ise @sokak sanati Rihanna
2. Sezon Şampiyonu @mrt-06 Sezen Aksu, 2. olan ise @Bully Yalın
3. Sezon Şampiyonu @denizz19 Hande Yener, 2. olan ise @Çiğdem Burcu Güneş
4. Sezon All Star Şampiyonu @sokak sanati Rihanna, 2. olan ise @denizz19 Sıla
5. Sezon Şampiyonu @Bully Gökhan Türkmen, 2. olan ise @sokak sanati Ariana Grande
6. Sezon Şampiyonu @Tolstoyevski Erkin Koray, 2. olan ise @MasacRE Feridun Düzağaç
7. Sezon Şampiyonu @sokak sanati Sia, 2. olan ise @Tolstoyevski Selda Bağcan
8. Sezon (Sil Baştan) Şampiyonu @kerem Sertab Erener, 2. olan ise @Maskeli Fedai Yalın

Final puanları 18e 12 mi 19a 12 mi (b)

• Harika
  • Beğendim
Reactions: kerem and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem @hayret bi şey @Silinmiş Üye @umuttanyel @RüzgarGülü @soo @pompy @Jonsnow @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @kerem

Ben öncelikle 2015 yılında MS buraya bizlere armağan eden @GunesinOglu a yine tşk ederek başlıyorum kim sunuyor olursa olsun Cengo herzaman forumda hatırlanacak olan üye olacak ve umarım bir gün kalıcı döner :bhr: @Yiğitt @dreamy kim kazanırsa diğeride zaten bu noktada kazandı kaybedeni yok bence bu sezonun başarılar @mrt-06 etiket ödülünü kazanana takdim eder :Z

Ben 2015 de cengonun sunduğu ilk 4 sezonda yarışmıştım onunda yardımcı sunucusu @sokak sanati onunda emekleri çoktur yarışmaya , 2016 da Benim Albümüm adlı başka bir müzik yarışmasıyla sunucu olarak devam etme kararı aldım 3 sezon sunduktan sonra MS tekrar foruma kazandırmak amaçlı arkadaşlarında isteği desteğiyle son 5 sezonunu sunmaya çalısıyoruz bu sezon 4.haftadan sonra @kerem arkadaşımız sunmaya başladı ve bu sezonun mimarı o ne kadar tşk etsek az :bhr:

Ve juri başkanlarıma , jurilerime , yarışmacılarıma sezon boyunca desteklerinden dolayı şimdiden tşk ediyorum özellikle juri başkanı olayı rahmetli @destere ile bizim icadımızdı forumda biz bulduk :A 10.sezona geliyoruz aramızda olmayanlarında olmasıyla ve inş tekrar benimde olabilmemle hepimizin olduğu bir sezon olur :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Final puanları 18e 12 mi 19a 12 mi (b)
İki yarışmacıda çok hak etti cidden. @dreamy @Yiğitt ikinize de tam verdiğim ve bir verdiğim zamanlar da oldu. Ama cidden hak eden kazansın artık bu saatten sonra şampiyonluk sadece ünvan olacak. :D

@kerem @Çiğdem Efsane bir sezon daha bitti diyebiliriz, 10.Sezonun çok daha efsane olacağına eminim. Yarışma zorluğu ve daha uzun eğlence açısından yarışma 20 hafta sürmeli diyorum bu ankete açılabilir. :D
Aaa evet birşeyler düşünücez hafta artabilir 4.sezonda oldu gibi ona bakarız :A Bu arada @Yiğitt 19 olacak evet @kerem düzeltir @xemrexxx fark edip boğazına sarılmadan önce çünkü Yiğit tepki vermez o yer cücesi verir teyzesi sonuçta :A :A :A @dreamy @serhatt

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Yiğitt and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem @hayret bi şey @Silinmiş Üye @umuttanyel @RüzgarGülü @soo @pompy @Jonsnow @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @kerem

Ben öncelikle 2015 yılında MS buraya bizlere armağan eden @GunesinOglu a yine tşk ederek başlıyorum kim sunuyor olursa olsun Cengo herzaman forumda hatırlanacak olan üye olacak ve umarım bir gün kalıcı döner :bhr: @Yiğitt @dreamy kim kazanırsa diğeride zaten bu noktada kazandı kaybedeni yok bence bu sezonun başarılar @mrt-06 etiket ödülünü kazanana takdim eder :Z

Ben 2015 de cengonun sunduğu ilk 4 sezonda yarışmıştım onunda yardımcı sunucusu @sokak sanati onunda emekleri çoktur yarışmaya , 2016 da Benim Albümüm adlı başka bir müzik yarışmasıyla sunucu olarak devam etme kararı aldım 3 sezon sunduktan sonra MS tekrar foruma kazandırmak amaçlı arkadaşlarında isteği desteğiyle son 5 sezonunu sunmaya çalısıyoruz bu sezon 4.haftadan sonra @kerem arkadaşımız sunmaya başladı ve bu sezonun mimarı o ne kadar tşk etsek az :bhr:

Ve juri başkanlarıma , jurilerime , yarışmacılarıma sezon boyunca desteklerinden dolayı şimdiden tşk ediyorum özellikle juri başkanı olayı rahmetli @destere ile bizim icadımızdı forumda biz bulduk :A 10.sezona geliyoruz aramızda olmayanlarında olmasıyla ve inş tekrar benimde olabilmemle hepimizin olduğu bir sezon olur :bhr:
Daha şampiyonu belirlemeden başlamışsın boncuk dağıtmaya. :A @Yiğitt @dreamy

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dua Lipa dışında iki gizli favorim daha var demiştim ama finale kadar hiç belli etmedim. Puanlarımdan belli oluyordu belki de ama en kötü biri Barış Manço'yla finale kalır diye düşündüm de kim bilirdi ki o favorilerimin ikisinin de finale kalacağını. Final şarkıları harika, kim kazanacak bilmiyorum ama buralara kadar geldiniz ve adınızı 9. sezonun şampiyonu ve 2.'si olarak yazdıracaksınız. Kaybeden yok yani, her şeyi forumun bütünü belirleyecek. :bhr:

Şimdi herkesi etiketleyip son kez final konuşmanızı yapabilirsiniz. :Z @Yiğitt @dreamy @Çiğdem
Vartolu varkan @serhatt @xemrexxx i ayırmak zor olacak ekrandan ama başkan sorumlulukları var Allahtan yanı vardır inş :A :A :A