eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 9. Hafta Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,168
Puanı
1,061
Bu ecünnüyü ne çıkardın karşıma @serhatt yok et :( :( :( @xemrexxx
Barış Manço'nun gerilmesine sevindim, inşallah ilk üç dışı kalır. :A
Aynen öyle yaptin. :A
11224159-1200x824.jpg
Kız bu oğlan saf herhalde siz bir şansınızı deneyin şunda :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sansliyim demek ki, elimizden geleni yapiyoruz biliyorsun. Eksikliginin yeri doldurulamaz ama bu sezon idare edecebilecegim sanirim. Zaten gelecek sezon büyük sezon. :bhr:
Sadece 10.sezona özel çok farklı bişi düşünüyorum @Yiğitt @Tolstoyevski @dreamy @xBUGRAx @denizz19 @MayısKralı

yenilik demekte az kalır yarışmayı çok başka bir duruma getirme tabi sizlerle modem düzelince konusuruz belki bu sistemde sevilir artık böyle kalsın de ilebilir ama 10.sezona özel olucak sadece :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
  • Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yüzüm gülsün artık. :A
acaba şey mi yapçaksın 10 sezonun en iyileri ama yarışmacılar her hafta kurayla değişecek falan :F
Allah aşkına ne modemmiş, yaptır şunu artık :A
Gülsen'i secebiliyorsam bende yarismaci olabilirim. :A
Yarışmanın formatıyla alakalı yanı bu şekilde sunmucaz tabi düşünme aşamanda şuan sadece :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gecen sezon ben sececektim ama dreamy kapti benden önce o yüzden Sertab'i secmistim, asil sana ne oluyor? :A
Sen yokken ben vardım, MS yarışmasının fikrini GunesinOglu ilk bana sunmuştu ve benim de desteklerimle yarışma başladı. Ben hep destek oldum GunesinOglu'na, sen daha yoktun bile o zamanlar. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Sen yokken ben vardım, MS yarışmasının fikrini GunesinOglu ilk bana sunmuştu ve benim de desteklerimle yarışma başladı. Ben hep destek oldum GunesinOglu'na, sen daha yoktun bile o zamanlar. :A
Sen kac sezondur yarisiyorsun hala bir sey elde edemedin, ben gecen sezon ilk kez katilmama ragmen hemen sampiyon oldum ve simdi de sunucuyum. O yüzden sus sen en iyisi. :A

• Olmamış

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen kac sezondur yarisiyorsun hala bir sey elde edemedin, ben gecen sezon ilk kez katilmama ragmen hemen sampiyon oldum ve simdi de sunucuyum. O yüzden sus en iyisi. :A
Aman ne şampiyon, kimse hatırlamıyor bile seni. :F

Sunuculuk sıkıcı yorucu iş, bir kazancın da yok. Faydası yok, zararı çok. Biz eğlenip takılırken sen onu hesapla, bunu yap, ona laf yetiştir derdiyle uğraşıyorsun. İyi geceler tatlım :A

• Olmamış
Reactions: kerem

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Sadece 10.sezona özel çok farklı bişi düşünüyorum @Yiğitt @Tolstoyevski @dreamy @xBUGRAx @denizz19 @MayısKralı

yenilik demekte az kalır yarışmayı çok başka bir duruma getirme tabi sizlerle modem düzelince konusuruz belki bu sistemde sevilir artık böyle kalsın de ilebilir ama 10.sezona özel olucak sadece :A
Merak ettim :A Benim Albümüm’de hiç yarışmak nasip olmadı o da bekleniyor aklımda baya albüm var. MS’den sonra ilgileneceğim diyordun. :Z

• Harika

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aman ne şampiyon, kimse hatırlamıyor bile seni. :F

Sunuculuk sıkıcı yorucu iş, bir kazancın da yok. Faydası yok, zararı çok. Biz eğlenip takılırken sen onu hesapla, bunu yap, ona laf yetiştir derdiyle uğraşıyorsun. İyi geceler tatlım :A
Herkes senin gibi balik hafizali degil, güclü sarkilarimin karsisinda sen ceyregi bile göremeden elenirken benim acik ara farkla birinciligimi duymayan kalmadi. Bu sezon da darisi basina diyoruz artik tatlim. :A

Kac kacabilirsen, iyi geceler. :A

• Olmamış

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Merak ettim :A Benim Albümüm’de hiç yarışmak nasip olmadı o da bekleniyor aklımda baya albüm var. MS’den sonra ilgileneceğim diyordun. :Z
MS gelebilir bu sefer 1 yıl beklemeden tabi yine 1 yıl beklemiş olucaz da ocaktan son ra oldun dan :F @Yiğitt @kerem