eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon 9. Hafta Sonuçları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yıldız Tilbe 1. oluyor, Oğuzhan Koç Yıldız Tibe şarkısı ile sonuncu oluyor. Üye isimlerine bakmıyoruz kesinlikle, haklının hakkını veriyoruz. Aynen.
Ne yani şarkı Yıldız Tilbe'nin diye ilk üçe mi konsun ikisi de? Herkes herkesin yorumunu beğenecek diye bir şey yok, Yıldız Tilbe'nin 'Çat Kapı' yorumu efsanedir, beş yaşındaki çocuğu çevirsen o da bilir, o da beğenir. Oğuzhan Koç bir erkek sesi, farklı bir ton. Herkese geçecek diye bir şey yok, şahsen benim sevdiğim bir yorum, yüksek de verdim zaten ama herkes herkese o şekilde verecek değil.

Ek olarak forumda tartıştığım, şu an konuşmadığım isimler de bana yüksek vermiş. Geçtiğimiz haftalarda da düşük verenler de vardı. Evet bazı üyeler yaşanan olayları (tartışmalar vb.) oylarına yansıtıyor lakin bunun üye isimlerle alakası yok. :X

Senin şu an kışkırtıp ortamın huzurunu bozmaya çalıştığını düşünüyorum, her zaman aynı şeyi yapıyorsun. Bir kere tebrik etmesini bilmelisin bence. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Verilmiş sadakamız varmış. :A İyi puan veren herkese teşekkürler. Son puanlarıyla kurtarıcı olan @xBUGRAx'e ekstra teşekkürler. :Z

Bundan sonraki haftalarda birbirinden efsane şarkılarla karşınızdayız. :Z

Oğuzhan Koç bence bu hafta elenmeyi hak etmiyordu ama buraya kadar iyi geldi yine de. Tebrikler ve geçmiş olsun @mesmeso61

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and xBUGRAx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne yani şarkı Yıldız Tilbe'nin diye ilk üçe mi konsun ikisi de? Herkes herkesin yorumunu beğenecek diye bir şey yok, Yıldız Tilbe'nin 'Çat Kapı' yorumu efsanedir, beş yaşındaki çocuğu çevirsen o da bilir, o da beğenir. Oğuzhan Koç bir erkek sesi, farklı bir ton. Herkese geçecek diye bir şey yok, şahsen benim sevdiğim bir yorum, yüksek de verdim zaten ama herkes herkese o şekilde verecek değil.

Ek olarak forumda tartıştığım, şu an konuşmadığım isimler de bana yüksek vermiş. Geçtiğimiz haftalarda da düşük verenler de vardı. Evet bazı üyeler yaşanan olayları (tartışmalar vb.) oylarına yansıtıyor lakin bunun üye isimlerle alakası yok. :X

Senin şu an kışkırtıp ortamın huzurunu bozmaya çalıştığını düşünüyorum, her zaman aynı şeyi yapıyorsun. Bir kere tebrik etmesini bilmelisin bence. :)
Şundan kışkırıyorsanız benim sorunum değil. :F

• Harika
Reactions: Yiğitt

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Gülpembe ile aranızda sadece 5 puan var ama. Klipli ve seni şarkına nazaran daha eski.

Kastettiğim şey klibi olsaydı o zaman daha çok tanınırdı çünkü genelde yeni bir şarkı dinlediğinde o şarkı sana pek hoş gelmez. O yüzden bu da puanlara yansımıştır elbette.
Ya birader tutturmuş dün bir klip olayı gidiyorsun. Burada biz parçaya mı oy veriyoruz yoksa görsele mi? Ona göre durumu bilelim de biz de o şekilde oy veririz.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ya birader tutturmuş dün bir klip olayı gidiyorsun. Burada biz parçaya mı oy veriyoruz yoksa görsele mi? Ona göre durumu bilelim de biz de o şekilde oy veririz.
Diyorum ki sarkin kötüydü ki elendin, elenince oylamada haksizlik var diyen ilk sen degilsin. Madem haksizlik var 9 hafta boyunca da bunu dile getirebilirdin öyle degil mi? Eger gercekten haksizlik olsaydi bu yarismaya ayni yarismaciyla 2. kez katiliyor olmazdin zaten. Daha iyi bahanelerle gelin. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Diyorum ki sarkin kötüydü ki elendin, elenince oylamada haksizlik var diyen ilk sen degilsin. Madem haksizlik var 9 hafta boyunca da bunu dile getirebilirdin öyle degil mi? Eger gercekten haksizlik olsaydi bu yarismaya ayni yarismaciyla 2. kez katiliyor olmazdin zaten. Daha iyi bahanelerle gelin. :)
Ben her hafta haksızlık olduğunu iddia ediyorum zaten bunun sırf elenmem ile alakası yok. Sen bana cevap vermek için alakasız argümanlar sunuyorsun sadece. :)