eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 2.Hafta (Oylama Başladı Perşembe 21:00)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Random atan insanları zor ciddiye alırım. Atsaydın tartışmayı bırakırdım, iyi yapmışsın. :)

-Yaşadıkları
-Çevrede gelişen olaylar
-hayat şekli

Şimdi de sen benim mesajımı oku.
Sana senin dilinle cevap verecektim aslında, yakın zamanda random attığın mesajına denk geldim çünkü. "Muazzam çelişki."

Hayat şekli dedim ve senin verdiğin cevaptan yola çıkarak mesajımı o kadar basit algıladığını düşünürsek ben tartışmayı şimdiden bırakırım. :)

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sana senin dilinle cevap verecektim aslında, yakın zamanda random attığın mesajına denk geldim çünkü. "Muazzam çelişki."

Hayat şekli dedim ve senin verdiğin cevaptan yola çıkarak mesajımı o kadar basit algıladığını düşünürsek ben tartışmayı şimdiden bırakırım. :)
Ne zaman random atmışım?

Yüce Yaratıcının rızası için mesajlarımızı tekrar oku.

• Güldürdün
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım tüm yarışmacılara başarılar diliyorum :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öyle ama 2. haftadayız daha, şimdi bir şarkıcının 15 tane iyi şarkısını bulmak da zor. Herkes en iyilerini sona saklıyor. Bana göre de şarkılar çok iyi değildi ama 2. hafta olduğu için eli açık davrandım herkese. :A @Çiğdem
İlk haftadan sonra bir rahatlık gelmiş bu sonuclardan sonra tekrar sıkıya alırlar zaten :A :A :A @DarkLegenD

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız mükko oylarımı gönderdim @Çiğdem cadolozu hemen atılmış şebnem ferah ı unutmuşsun diye dedim onunla kim yarışıyor dedi @dreamy yarışıyor o zaman boşver sıfır puan olarak kabul et o kötü yola düşmüş melaunenin oyunu dedim ısrar etti yalvardı bana dinle diye dinleyip 3-5 puan verdim mendebura .ss @serhatt @Bully @mrt-06 @MayısKralı @xBUGRAx @serhatt @Dosi @vadikızı
@dreamy a 0 vermiş listeye almamak 0 demek sanırım :A :A :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: xemrexxx and dreamy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herif benim herif olunca taş demen batmıyor hiç. :A Tolga'yı istediğin kadar övebilirsin :A

@serhatt Tolga'yı izlemeyeceğin için kınıyorum seni :A Senin bir sürü zibidine bin basar :A
Bu dizide tekrar benim listemden çıkıp @serhatt ın listesine yol alacak gibi :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Bully

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
Bu dizide tekrar benim listemden çıkıp @serhatt ın listesine yol alacak gibi :A :A :A
71715

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,725
Puanı
1,060
kız mükko oylarımı gönderdim @Çiğdem cadolozu hemen atılmış şebnem ferah ı unutmuşsun diye dedim onunla kim yarışıyor dedi @dreamy yarışıyor o zaman boşver sıfır puan olarak kabul et o kötü yola düşmüş melaunenin oyunu dedim ısrar etti yalvardı bana dinle diye dinleyip 3-5 puan verdim mendebura .ss @serhatt @Bully @mrt-06 @MayısKralı @xBUGRAx @serhatt @Dosi @vadikızı
Moralimi bozdun...
Burda Emre diyorki, en yüksek puanlarımdan kaptı dreamy :A puanlarının önünede 1 eklemeyi unutmuş :A Yani çift rakam

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xemrexxx