eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 2.Hafta (Oylama Başladı Perşembe 21:00)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
9. şarkıda falan bıraktım. Birbirinden kötü şarkılar. Yarısından çoğu iğrenç. Dinlemeyi geçtim sıralama bile yapamazsın. Tam puan vereceğim şarkı 13-14 şarkıdan kat kat daha güzel fakat aralarında sadece 2-3 puan fark olması çok kötü.
Öyle ama 2. haftadayız daha, şimdi bir şarkıcının 15 tane iyi şarkısını bulmak da zor. Herkes en iyilerini sona saklıyor. Bana göre de şarkılar çok iyi değildi ama 2. hafta olduğu için eli açık davrandım herkese. :A @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Öyle ama 2. haftadayız daha, şimdi bir şarkıcının 15 tane iyi şarkısını bulmak da zor. Herkes en iyilerini sona saklıyor. Bana göre de şarkılar çok iyi değildi ama 2. hafta olduğu için eli açık davrandım herkese. :A @Çiğdem
Ben iki kere katıldım bu yarışmaya, ikisinde de şarkıcılarımın en az 15 şarkısı iyi ile çok iyi arasındaydı. Zaten yarışanların adlarında bile hayır yok. A++ kalitesinde adam çok az.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben iki kere katıldım bu yarışmaya, ikisinde de şarkıcılarımın en az 15 şarkısı iyi ile çok iyi arasındaydı. Zaten yarışanların adlarında bile hayır yok. A++ kalitesinde adam çok az.
Barış üstadı nasıl buldun? :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
İnsanların müzik zevki yaşadıklarıyla alakalıdır. Müzik zevki diye bir şey yok çünkü o senin çevrendeki gelişen olaylar doğrultusunda beynini etkileyen nöronlardan doğar. Herkesin hayat şekli aynı olmadığı için müzik anlayışı da farklıdır. O yüzden seninle benzer hayat şekline sahip olan insanlar olduğu için onlara A++ kalitesinde adam diyorsun. :X

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
İnsanların müzik zevki yaşadıklarıyla alakalıdır. Müzik zevki diye bir şey yok çünkü o senin çevrendeki gelişen olaylar doğrultusunda beynini etkileyen nöronlardan doğar. Herkesin hayat şekli aynı olmadığı için müzik anlayışı da farklıdır. O yüzden seninle benzer hayat şekline sahip olan insanlar olduğu için onlara A++ kalitesinde adam diyorsun. :X
Kendinizi kandırmaya devam edin haha.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bilim herşeyi susturur derler, beleşe deney olduğun için teşekkür ederim. :A
Haha. Ferdi Tayfur ile geldiğimde üyelerin hayatı kötü değilmiş o zaman. Müthiş mantık, çok bilimsel. Ferdi Tayfur'u beğenmesi içi illa sevgilisinden ayrılması lazım insanın. Vaov.

Calvin Harris... Haha kafayı yiyeceğim. Cidden şu kaliteli sanatçıların korunmasına ihtiyaç varmış gibi ortam gözüküyor şu an. Ay canım benim, gününde değilmiş. Tamam siz biraz coşmalık keyiften çıldırmalık ruh haline bürünün, sonra beni çağırın Calvin Harris ile geleyim ben.

Ben her saniye hen an herhangi bir müzik türünden keyif alabilirim. Arabesk şarkıdan keyif almam için sevgilimden ayrılmama; pop dinlemek için keyfimin yerinde olmasına; rap dinlemek için yönetime başkaldırmaya yönelik isteğimin kabarmasına gerek yok. Nöron, çevre mevre diyip süslü konuşunca ciddi ciddi ikna olacağımı mı düşündün? Al, çürüttüm dediğin şeyi. Ne olacak şimdi?

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Ne saçmalıyorsun yine, kafam dolu anlamaya çalışmayacağım o yüzden :A İnş elenmeyip laflarını yedireceğim sana :Z
2864215_o188c.jpg

• Güldürdün
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Haha. Ferdi Tayfur ile geldiğimde üyelerin hayatı kötü değilmiş o zaman. Müthiş mantık, çok bilimsel. Ferdi Tayfur'u beğenmesi içi illa sevgilisinden ayrılması lazım insanın. Vaov.

Calvin Harris... Haha kafayı yiyeceğim. Cidden şu kaliteli sanatçıların korunmasına ihtiyaç varmış gibi ortam gözüküyor şu an. Ay canım benim, gününde değilmiş. Tamam siz biraz coşmalık keyiften çıldırmalık ruh haline bürünün, sonra beni çağırın Calvin Harris ile geleyim ben.

Ben her saniye hen an herhangi bir müzik türünden keyif alabilirim. Arabesk şarkıdan keyif almam için sevgilimden ayrılmama; pop dinlemek için keyfimin yerinde olmasına; rap dinlemek için yönetime başkaldırmaya yönelik isteğimin kabarmasına gerek yok. Nöron, çevre mevre diyip süslü konuşunca ciddi ciddi ikna olacağımı mı düşündün? Al, çürüttüm dediğin şeyi. Ne olacak şimdi?
Random atasım geldi ama saygılı bir insanım. Sen beni tamamen yanlış anlamışsın. Ferdi Tayfur dinlemek için hayatının kötü olmasına gerek yok, benim en yakın arkadaşım motive olmak için Müslüm Gürses dinliyor mesela. Dediğim gibi söylediklerimi anlamamışsın ki tezimi çürütesin. Bence sen bir önceki mesajımı tekrar oku. :X

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Random atasım geldi ama saygılı bir insanım. Sen beni tamamen yanlış anlamışsın. Ferdi Tayfur dinlemek için hayatının kötü olmasına gerek yok, benim en yakın arkadaşım motive olmak için Müslüm Gürses dinliyor mesela. Dediğim gibi söylediklerimi anlamamışsın ki tezimi çürütesin. Bence sen bir önceki mesajımı tekrar oku. :X
Random atan insanları zor ciddiye alırım. Atsaydın tartışmayı bırakırdım, iyi yapmışsın. :)

İnsanların müzik zevki yaşadıklarıyla alakalıdır. Müzik zevki diye bir şey yok çünkü o senin çevrendeki gelişen olaylar doğrultusunda beynini etkileyen nöronlardan doğar. Herkesin hayat şekli aynı olmadığı için müzik anlayışı da farklıdır.

-Yaşadıkları
-Çevrede gelişen olaylar
-hayat şekli

Şimdi de sen benim mesajımı oku.