eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben daha listemi oluşturmadım, işim gücüm çok. Recap en son iş, özelden halletmemiz gereken işler var. Kolay gelsin ikinize de, bu gece bekliyorum. :bhr: :A
Birazdan bakmaya başlıyorum bebeğim. :A İnşallah elenirsin ilk haftadan. :A
Şarkıların çoğu yok zaten :F Ben dedim bu süreci iyi değerlendirin 1.hafta baslayana kadar hazırlığınızı yapın ama millet şimdi liste oluşturmaya baslıyor türk milleti yumurta kapıya dayanınca :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx- @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz

Yoğun olduğu için paylaşımını ben yapıyorum başarılar kendisine :Z :Z :Z
giphy.gif

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şarkıların çoğu yok zaten :F Ben dedim bu süreci iyi değerlendirin 1.hafta baslayana kadar hazırlığınızı yapın ama millet şimdi liste oluşturmaya baslıyor türk milleti yumurta kapıya dayanınca :F :F :F
Ben de dinliyorum şu an, birkaç önemli eksik çarptı gözüme :A Tam üstüne düşemediği için kaçırmıştır, bir sürü klipsiz slow koymuş :A @Yiğitt Ama Eskişehir'de olduğu için görmezden gelelim hadi :A

İlla yumurta kapıya dayanacak dediğin gibi, klasik hastalığımız. :A Ben de sınavlara son gün ağırlıklı çalışırım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de dinliyorum şu an, birkaç önemli eksik çarptı gözüme :A Tam üstüne düşemediği için kaçırmıştır, bir sürü klipsiz slow koymuş :A @Yiğitt Ama Eskişehir'de olduğu için görmezden gelelim hadi :A

İlla yumurta kapıya dayanacak dediğin gibi, klasik hastalığımız. :A Ben de sınavlara son gün ağırlıklı çalışırım :A
Serdarı almamış :F :F :F @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Bully

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onu alayım mı diye sordu bana, ben de Yıldız doğru düzgün nakarata girmiyor, Serdar ağırlıklı bir parça dedim :A Dezavantaj oluşturabilir bence.
Şarkının ikinci yarısını baştan sona Yıldız okuyor orayı alırda bu şarkı etkinliğinde 1-2 turda hemen elediler oyüzden ilave et demicem :F @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şarkının ikinci yarısını baştan sona Yıldız okuyor orayı alırda bu şarkı etkinliğinde 1-2 turda hemen elediler oyüzden ilave et demicem :F @Yiğitt
Hayır, ikinci yarısında Yıldız başlıyor sonra Serdar yine devam ediyor :A Ama bu önemli değil, nakaratta etkisiz kalıyor bence Yıldız'ın yorumu, nedense biraz saçma okutmuşlar ona :A Yoksa al derdim. @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully ile konuştuk, o bile alma dedi ne diye alacağım? :A
Yıldızın bariz 15 hit şarkısı var ben sana onları topluyorum yani Yıldız elindeyken risk almaya gerek yok evet o şarkıları şutluyorum listenden şuan çünkü bariz hitleri zaten yarışmaya yetiyor niye risk alıyorsunkı orta ölçü şarkılarla :A :A :A @xemrexxx @Bully @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: Bully and Yiğitt