eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nil Karaibrahimgil - Gitme Yoksa...
Söz - Müzik: Nil Karaibrahimgil
Düzenleme: Ozan Çolakoğlu
(Sony Müzik Türkiye - 2004)

Nil'in 2. albümü 'Nil FM'in çıkış şarkısı, Nil'in terk edildiğinde nasıl bir psikopata dönüşeceğini gördüğümüz
'Gitme Yoksa...' ile yarışmaya başlıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 71340

"Gitme yoksa katlederim bizim yan komşuları
Sonra polise derim öldürmüş masumları..."

İsimden çıkaramamıştım ama şarkıyı dinleyince bildiğimi fark ettim :A Çocukluktan yer edinmiş zihnimizde :A Nil'in daha birçok böyle şarkısı olabilir benim adıma :A

Ve sen bu şarkıyı paylaşmasan ömrüm boyunca dinlemezdim herhalde :D

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Benim telefonda çoklu pencere var Youtube'u açıp ekranın altına sürüklüyorum hayatta almam premium falan. :A
Benim de alacağımdan değil zaten. :A

Bu arada şarkı fena değilmiş. Biliyorum aradığın yorum bu değil artık idare et, şimdi diğerlerini dinlemediğim için çok şey edemiyorum :F

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İsimden çıkaramamıştım ama şarkıyı dinleyince bildiğimi fark ettim :A Çocukluktan yer edinmiş zihnimizde :A Nil'in daha birçok böyle şarkısı olabilir benim adıma :A

Ve sen bu şarkıyı paylaşmasan ömrüm boyunca dinlemezdim herhalde :D

Amacım buydu yeni ve çok popüler isim almak istemiyorum bu yüzden. :Z Dinler misin arada artık. :A

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Amacım buydu yeni ve çok popüler isim almak istemiyorum bu yüzden. :Z Dinler misin arada artık. :A
Valla güzel bir amaç uğruna yarışıyorsun o zaman, takdir ettim. :A Gözümde artı puan. :A

Gerçekten arada dinlerim, artık ismini öğrendim. :D Böyle ismini bilmediğimiz ama duyunca hatırlayacağımız birçok şarkı var, keşke hepsini tamamen öğrenebilsek ölmeden..

• Harika
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Valla güzel bir amaç uğruna yarışıyorsun o zaman, takdir ettim. :A Gözümde artı puan. :A

Gerçekten arada dinlerim, artık ismini öğrendim. :D Böyle ismini bilmediğimiz ama duyunca hatırlayacağımız birçok şarkı var, keşke hepsini tamamen öğrenebilsek ölmeden..

Bir tanesiyle az önce karşılaştım paylaştım hemen. :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Daha geçen haftalarda dinlemiştim müzik bölümünde paylaşmıştım en son dinleme konusu :A Kraçın çok sık dinlediğim bir şarkısıdır köylü karadenizli olmamdanda olabilir ayrı severim bu şarkıyı :Z:Z:Z @xemrexxx @Bully @serhatt
Az dinlemezdik çocukken :bhr: Kıraç'ın sesi ve müzik, çok uyumlu şarkıda, bunu dinleyip de mutlu olmamak elde değil :A İnsanı alıyor eskilere götürüyor :A

• Harika
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Git Rachel'e espri yap, bize niye bulaşıyorsun. Hem ben 1. olarak emeğimin hakkıyla buralara geldim. :A
Aaa tamam işte verdik bizde ayoll :A :A :A @sokak sanati
hqdefault.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa ilk hafta için çok iddalı değilmi yaaa :A @Bully

Ben nrmal sezonda 10.haftaya yakın kullanmıstım ilk 3 ü zorlamıştı All Starda da o haftalar düşünüyordum 7.haftadan öncesi bence erken bu şarkıya ama sen bilirsin tabi :A :A :A
Evet erken olmuş bence de biraz ama Ozan'ın bileceği iş :A Ama bakarsın sonuç beklenenin altında kalmış, foruma da belli olmaz :A

Aynen hatırlıyorum iyi gittiğini bu şarkıyla :D

Efsane tabii ki benim adıma da, sık sık dinlerim. :bhr:

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet erken olmuş bence de biraz ama Ozan'ın bileceği iş :A Ama bakarsın sonuç beklenenin altında kalmış, foruma da belli olmaz :A

Aynen hatırlıyorum iyi gittiğini bu şarkıyla :D

Efsane tabii ki benim adıma da, sık sık dinlerim. :bhr:
Tabi benim dnemimden sonra 4-5 yeni şarkısı geldi @bazinga biraz ondan rahat sanırım :A :A :A Ama yinede ilk haftaya erken tabi fakat iyi başlangıç yaparsa oda iyidir :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin etheme benzeyen bir özelliğinde onun gibi gıcık gıcık konuşman hele Elite yorumlarında @kerem :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: kerem