eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gerçek kim :A :A :A

Düet olmadı için ikiside kullanabiliyor birisi elenmesini beklemeden @Yiğitt :A :A :A

Havalım da olurmu acaba diyorum ama şuan Yiğitin listesinden seçiyorum sadece birde biz yarısıyoruz sankı :F :F :F @xBUGRAx
Mabel'e iyi veririm Yıldız'ı bilemiyorum :A

Bu şarkıda Yıldız etkili değil diyorum, Serdar olumsuz yansır diyorum, daha ne diyeyim :A Benim düşüncem böyle siz naparsanız yapın :D

Yiğit'e 15 şarkılık listemi yolladım, karşılaştırır seninkiyle bakar durumlara :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mabel'e iyi veririm Yıldız'ı bilemiyorum :A

Bu şarkıda Yıldız etkili değil diyorum, Serdar olumsuz yansır diyorum, daha ne diyeyim :A Benim düşüncem böyle siz naparsanız yapın :D

Yiğit'e 15 şarkılık listemi yolladım, karşılaştırır seninkiyle bakar durumlara :A
o değil cnm Tarkanın verdi şarkıyı diyorum :F @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Bully

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
images

recap: 1:58-3.04
ilk hafta herkese sakin ol diyoruz :A :A :A Tuğba Yurt farklı tarzıyla Ms yarışmasına iddaalı başlangıç yapmaya hazırlanıyor :D Pop,akustik,slow şarkılarını oldukça başarılı seslendiren Tuğba Yurt yarışmaya damga vurmaya aday yarışmacı :D
Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum :D

@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @MasacRE- @xemrexxx- @vadikızı @denizz19 @Dosi @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
images

ilk hafta herkese sakin ol diyoruz :A :A :A Tuğba Yurt farklı tarzıyla Ms yarışmasına iddaalı başlangıç yapmaya hazırlanıyor :D Pop,akustik,slow şarkılarını oldukça başarılı seslendiren Tuğba Yurt yarışmaya damga vurmaya aday yarışmacı :D

@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @MasacRE- @xemrexxx- @vadikızı @denizz19 @Dosi @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @vadikızı @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz
Çok iyi seçim :D İddialı hatta ilk hafta için :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
images

Oha, ilk haftadan mı? (b)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
3 parça arasından bu şarkıyı seçmeye karar aldım.ama listede çok başarılı şarkılar bulunuyor öbür haftalarda da sürprizler çıkabilir :A
@Bully den sonra sende söyledin başka yorumlarda bu tarzda yapılırsa kafam karışacak :A :A
Kafanı karıştırmak istemem ama Tuğba Yurt'un 15 şarkılık listesinde ilk hafta paylaşılacak şarkı değil gibi eğer strateji yapıyorsan :A

En hit şarkılarındandır :D

• Harika
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Kafanı karıştırmak istemem ama Tuğba Yurt'un 15 şarkılık listesinde ilk hafta paylaşılacak şarkı değil gibi eğer strateji yapıyorsan :A

En hit şarkılarındandır :D
aslında 15 şarkılık listeye fazla güveniyorum o açıdan da öbür haftalarda da iddialı seçim çıkacaktır ama yorumlara bakılıncada kafam karıştı umuyorum sorun çıkmayacaktır :A

• Beğendim
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aslında 15 şarkılık listeye fazla güveniyorum o açıdan da öbür haftalarda da iddialı seçim çıkacaktır ama yorumlara bakılıncada kafam karıştı umuyorum sorun çıkmayacaktır :A
Paylaştın artık değiştirme :A Şimdi benim yorumumun da etkisiyle şarkını değiştirip başka şarkıyla elenirsen çok üzülürüm :D

Belki diğerleri farklı düşünecektir :D Sen listene güveniyorsan problem yok Mehmet'im. :)

• Harika
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Paylaştın artık değiştirme :A Şimdi benim yorumumun da etkisiyle şarkını değiştirip başka şarkıyla elenirsen çok üzülürüm :D

Belki diğerleri farklı düşünecektir :D Sen listene güveniyorsan problem yok Mehmet'im. :)
yok zaten son kararı ben almış sayılıyorum o açıdan sorun yok :A daha perşembe doluyor sanırım paylaşımlar o açıdan başka karar alırsam değişirim yada bakalım ilk hafta bu parçayla başlarım düşüneyim :D

• Harika
Reactions: Bully