eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,410
1,060
28
Giresun
  • Güldürdün
Reactions: Bully and xBUGRAx

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,410
1,060
28
Giresun
Şu albümlü yarışmayı da yap iki MS arası katılmadım hiç ona da. :A @Çiğdem
@Bully Yerine beni etiketledin sanırım entrka konağında kaldı aklın :F :F :F

Olabilir Benim Albümümü de mesala MS den sonra o sürece şıkıştırabiliriz çerez niyetine hem daha kısa sürüyor MS den @Aserat zaten tepemde şıkıştırıp duruyordu :A :A :A @Bully

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Bully

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,410
1,060
28
Giresun
Aaa şimdi racap yapmak canım istemiyor yarın son geceye biriktiricem yine gibi :F Eğleniyoruz iyi hoşta yine başladı bu racap mesaisi bakalım @Bully :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
10 Mart 2013
71,516
44,017
1,060
Aaa şimdi racap yapmak canım istemiyor yarın son geceye biriktiricem yine gibi :F Eğleniyoruz iyi hoşta yine başladı bu racap mesaisi bakalım @Bully :F :F :F
Haklısın, hele ilk haftalarda zor oluyordur sana. :A Ama öyle güzel eğleniyoruz ki, o yorgunluğa değer yani. :bhr:

Boşuna emeklerine sağlık demiyorum her seferinde, kolay iş değil çünkü. :D

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
137,041
103,410
1,060
28
Giresun
Haklısın, hele ilk haftalarda zor oluyordur sana. :A Ama öyle güzel eğleniyoruz ki, o yorgunluğa değer yani. :bhr:

En zahmetli yarışma reelden 3 saat maksimum zaman çalıyor ve bu sadece 3-4 gün arayla :A Ama değiyor yanı forumu canlı görmek bizim içinde güzel birşey :Z:Z:Z

Aaa ben yatıyorum artık cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:

• Harika
Reactions: Bully

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,896
40,994
1,061
Ankara
En zahmetli yarışma reelden 3 saat maksimum zaman çalıyor ve bu sadece 3-4 gün arayla :A Ama değiyor yanı forumu canlı görmek bizim içinde güzel birşey :Z:Z:Z

Aaa ben yatıyorum artık cicili bicili rüyalar :bhr::bhr::bhr:

Ben daha listemi oluşturmadım, işim gücüm çok. Recap en son iş, özelden halletmemiz gereken işler var. Kolay gelsin ikinize de, bu gece bekliyorum. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Bully