eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay taammam uzatma naş :A
serhat azman.png

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@tolgab'ın Oyları:

5 - Yıldız Tilbe - Delikanlım
4 - Buray - Sen Sevda Mısın
3 - Mustafa Sandal - İsyankar
2 - Şebnem Ferah - Sil Baştan
1 - Barış Manço - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa

Puanlamada @Tolstoyevski'nin küçük bir itirazı oldu ve hatayı buldum, yine bir kişinin oyunu açıklamayı unutmuşum. Kusura bakmayın, hata nereden kaynaklanıyor bilmiyorum ama bugün bizim saat ile 17'de paydos yaptım. İş yerinde bilgisayarın monitörü yetmezmiş gibi eve gelip o ekran parlaklığına gözlerim aşırı yorgun düştü ve sonuçları açıklarken inanılmaz bir baş ağrısı oluşunca konuya puanları açıklamak dışında yorum bile yapamadım.

Dediğim gibi ben aralarında 1 puan fark olan sonuçları haksızlık olmasın diye 2-3 kere hesaplıyorum. 3 hafta önce Murat-Mustafa-Oğuzhan potasında ve bugünkü durumda da aynı şeyi yaptım. Sadece küçük bir oy atlaması yüzünden böyle sorunlar kaynaklanabiliyor. Bundan dolayı özür diliyorum. Benim hatamdır, kusura bakmayın. Dikkat etmeme rağmen hep 1 oy gözümden kaçıyor nedense. :)

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@tolgab'ın Oyları:

5 - Yıldız Tilbe - Delikanlım
4 - Buray - Sen Sevda Mısın
3 - Mustafa Sandal - İsyankar
2 - Şebnem Ferah - Sil Baştan
1 - Barış Manço - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa

Puanlamada @Tolstoyevski'nin küçük bir itirazı oldu ve hatayı buldum, yine bir kişinin oyunu açıklamayı unutmuşum. Kusura bakmayın, hata nereden kaynaklanıyor bilmiyorum ama bugün bizim saat ile 17'de paydos yaptım. İş yerinde bilgisayarın monitörü yetmezmiş gibi eve gelip o ekran parlaklığına gözlerim aşırı yorgun düştü ve sonuçları açıklarken inanılmaz bir baş ağrısı oluşunca konuya puanları açıklamak dışında yorum bile yapamadım.

Dediğim gibi ben aralarında 1 puan fark olan sonuçları haksızlık olmasın diye 2-3 kere hesaplıyorum. 3 hafta önce Murat-Mustafa-Oğuzhan potasında ve bugünkü durumda da aynı şeyi yaptım. Sadece küçük bir oy atlaması yüzünden böyle sorunlar kaynaklanabiliyor. Bundan dolayı özür diliyorum. Benim hatamdır, kusura bakmayın. Dikkat etmeme rağmen hep 1 oy gözümden kaçıyor nedense. :)

Fazlasıyla yorucu bir iş, o yüzden tekrardan emeğine sağlık diliyorum. Benimkisi atom kadar bir umuttu, ama bir mezardan kalkma hikayesi olmadı sonuçta. :D :(

• Beğendim
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Niyesini bilemiyorum aslında tüm şarkılar güzeldi. Yıldız ve Mustafa bile dinlediğim bildiğim şarkılarla gelmiş... O yüzden arada kaynamış senin şarkı...
Yine harikasın diyorum sana. :Z @MEnes
Ben de hep biliyorum diyorum da işte neyse. :A
@MEnes tam o aziz ismini andığım an senin puanın açıklandı, çok teşekkür ediyorum. “Maalesef benim puan bile kurtarmaya yetmemiş Barış Manço’yu” diyeceksin gibi duruyor gördüğünde :A
Vaaay be gerçekten de öyle olmuş. Bu şarkıyla ustayı nasıl elemeyi başarmış bu forum akıl alır gibi değil...
Beni şucu bucu diye bir kalıba sokamazsınız. Ben şucu bucu değilimmm ki zaten elenmiş Mustin... :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: dreamy and Özgür