eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,580
Puanı
1,060
Senin kuş öleli çok olmuştur :A
DsdWfbXXcAAjK_g.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
MS tarihindeki en büyük başarıma gidiyorum. :Z MFÖ, Seksendört ve Ahmet Kaya ile de iyi gitmiştim ama çeyrek finale kalmak ve sonrasında da yarı final heyecanı yaşamak güzel oldu. :Z

Destekleyen herkese teşekkürler. :bhr: Herkese inat Şampiyon Buray yazdıracağız. :A

Tebrik ederim sizleri :bhr: @Yiğitt @dreamy

Sizlere de geçmiş olsun diyorum. :( Aynı zamanda tebrik ediyorum bence çok güzel yarıştınız ama Gülpembe ve Araba’yı erken kullandınız bence. @bazinga @Tolstoyevski

Ellerine sağlık :bhr: @kerem
Ilk puan durumund herkese ayni puani vermissin dedin. Sen Sevda Misin ile gelmeseydin benden tam puanl alamazdin ve elneirdin. Yani sayemde yari finalist oldun. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
MS tarihindeki en büyük başarıma gidiyorum. :Z MFÖ, Seksendört ve Ahmet Kaya ile de iyi gitmiştim ama çeyrek finale kalmak ve sonrasında da yarı final heyecanı yaşamak güzel oldu. :Z

Destekleyen herkese teşekkürler. :bhr: Herkese inat Şampiyon Buray yazdıracağız. :A

Tebrik ederim sizleri :bhr: @Yiğitt @dreamy

Sizlere de geçmiş olsun diyorum. :( Aynı zamanda tebrik ediyorum bence çok güzel yarıştınız ama Gülpembe ve Araba’yı erken kullandınız bence. @bazinga @Tolstoyevski

Ellerine sağlık :bhr: @kerem
Ahmet Kayayla yarı görseydin bile yine en büyük başarın bu sezon olurdu bence Burayla mesala @Yiğitt Yıldızla şampiyon olsa bile İlyas ile çeyrek finali en başarılısı olarak kalacak bence :A @kerem

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Yiğitt and Özgür