eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Buray yeni bir isim diye kalitesiz görmek çok yanlış bence. Yani kariyer olarak yeni ve diğer şarkıcıların altında bence evet ama kalite olarak kesinlikle katılmıyorum. Buray hakkında ortak bir yorum var sosyal medyada olsun bir çok yerde olsun o da şu “son zamanlarda şarkılarını kendi yazıp ve söyleyen ve kaliteli söyleyen nadir şarkıcılardan” tabi senin düşüncen. Ama hepinizin bu ön yargısına rağmen çeyrek finale gelmem bile benim için büyük başarı. Bunu bu tarz acemice yorumlardan sonra daha iyi anladım. :D
"Yeni olduğu için kalitesiz olduğu" düşüncesi bence de yanlış bir düşünce tarzı. Böyle anlama diye yorumu yaparken epey de uğraştım halbuki, başaramamışım. :D
Demek istediğim Mustafa Sandal mesela 50 tane hit şarkı yapmıştırsa Buray 5 tane yapmıştır. Bu yüzden de sayısal olarak fazla olduğun için 50 şarkı arasından daha çok beğendiğimiz şarkısı olması normal.
Ayriyeten diğer isimler yıllardır sanat camiasında en üstte kendine yer edinmiş sanatçılar. Bu da onların ne kadar fazla sevildiğini gösteriyor kesimler tarafından.
Tabi ki şarkılar üzerinden atıyorum Mustafa Sandal sevmediğim bir şarkısını kullansa 'Ben Sevda Mısın', listede daha üstte yer alırdı. Ama bu genel olarak Musti'inin şarkı kalitesinin Buray'ın üzerinde olduğu gerçeğini değiştirmezz. :D
Son haftalara geldiğimiz için de yarışmacıların zirve şarkıları kaldı hep. Bu yüzden Buray'ın listemin sonunda yer alması da normal benim açımdan. :D Ama hoşnut değilim kesinlikle. Ayni ismi haftalarca en sona koymak canımı sıkmadı değil sezon boyunca.

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
@Yiğitt'in Oyları:

4 PUAN - ŞEBNEM FERAH (Efsanedir, gözü kapalı koyuyorum.)
3 PUAN - BURAY (Buray'ın ev sevdiğim şarkısı. )
2 PUAN - BARIŞ MANÇO (Güzel şarkıdır, Mehmet Erdem de güzel yorumlamıştı.)
1 PUAN - MUSTAFA SANDAL (Bu şarkı da efsanelerden biri ama mecburen koyuyorum buraya. :()

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
İnsan hangisine bakacağını şaırıyor :bhr: :bhr: :bhr: @ozgur2113 @kerem @MasacRE @Yiğitt @serhatt @xemrexxx
@xBUGRAx
kimse-bilmez-s%C3%BCleyman-kimdir.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 73206
Kız kudurdun yine :eek: :A
Kız Tolgahan ı kötülüyordun daha geçen sene :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt'in Oyları:

4 PUAN - ŞEBNEM FERAH (Efsanedir, gözü kapalı koyuyorum.)
3 PUAN - BURAY (Buray'ın ev sevdiğim şarkısı. )
2 PUAN - BARIŞ MANÇO (Güzel şarkıdır, Mehmet Erdem de güzel yorumlamıştı.)
1 PUAN - MUSTAFA SANDAL (Bu şarkı da efsanelerden biri ama mecburen koyuyorum buraya. :()
Şu tatlılığa bak, yorum yapmış bi de. :bhr:

• Olmamış
Reactions: kerem