eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Tolstoyevski finalde kullanacağın şarkıyı bu hafta kullanacağını öğrendiğimde sana bu şarkının bu hafta için zayıf kalacağını belirtmiştim.1 puanla elenmek zor gelmiştir muhakkak. Geçmiş olsun.

bazinga'nın forumda bukadar Mustafa Sandal antilerine karşı son 5e kadar gelmesi büyük başarı olmuş :D

@MasacRE @MEnes @DarkLegenD
evet yine doğru tahmin oldu.
Bu şarkı zayıf değil ama bana göre. Kesinlikle elenmeyi hak etmeyen müthiş bir şarkı... Forum yine zevksizliğini konuşturmuş... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Niyesini bilemiyorum aslında tüm şarkılar güzeldi. Yıldız ve Mustafa bile dinlediğim bildiğim şarkılarla gelmiş... O yüzden arada kaynamış senin şarkı...

Ben de hep biliyorum diyorum da işte neyse. :A

Vaaay be gerçekten de öyle olmuş. Bu şarkıyla ustayı nasıl elemeyi başarmış bu forum akıl alır gibi değil...

Beni şucu bucu diye bir kalıba sokamazsınız. Ben şucu bucu değilimmm ki zaten elenmiş Mustin... :A
Önce Tarkan’ı sevmediğini söyleyerek sonra da bu oylamayı yaparak kelimenin tam anlamıyla kanımı dondurdun :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Önce Tarkan’ı sevmediğini söyleyerek sonra da bu oylamayı yaparak kelimenin tam anlamıyla kanımı dondurdun :A @Dosi
Evet yaparım arada öyle şeyler ahahahaha. :A Sadece kendi kanım donmaz başkalarınınkini de dondurmayı severim... :A
@MEnes ' in kanı okadar donuyor ki, istem dışı başkalarınınkinin de donmasına vesile oluyor artık kendisi :A
Geçen gün hastaneye gittim biraz rahatsız olmuştum. İşte serum falan taktılar, o sırada da kan değerlerime bakmak için kan alacaklardı benden. Hemşire iğneyi batırdı kanı çekmek için iğneyi çekiyor çekiyor kan gelmiyor, ya da çok az geliyor. Resmen 5 dk bir tüpü doldurmakla uğraştı. :A O kadar çok kanım dondu cümlesini kullanmışım ki gerçekten de kanım donmuş ahahahahahahaha. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Evet yaparım arada öyle şeyler ahahahaha. :A Sadece kendi kanım donmaz başkalarınınkini de dondurmayı severim... :A

Geçen gün hastaneye gittim biraz rahatsız olmuştum. İşte serum falan taktılar, o sırada da kan değerlerime bakmak için kan alacaklardı benden. Hemşire iğneyi batırdı kanı çekmek için iğneyi çekiyor çekiyor kan gelmiyor, ya da çok az geliyor. Resmen 5 dk bi tüpü doldurmakla uğraştı. :A O kadar çok kanım dondu cümlesini kullanmışım ki gerçekten de kanım donmuş ahahahahahahaha. :A
Olayı nekadarda uzuncaaa anlatmışsın :A
Geçmiş olsun bu arada.

Benden kan aldıklarında fışkırıyor, zor durduruyoruz :A Çok sıcak kanlıyım :bhr:

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Olayı nekadarda uzuncaaa anlatmışsın :A
Geçmiş olsun bu arada.

Benden kan aldıklarında fışkırıyor, zor durduruyoruz :A Çok sıcak kanlıyım :bhr:
Olay komiğime gitti baya, orada da aklıma zaten hemen kullandığım bu epik cümle geldi. :A

Teşekkürler. Ben kolay kolay da hastaneye gitmem normalde, serum falan hiç yemişliğim yoktur, geçmişte olduğum ameliyat dışında. Ne kadar ağır bir ağrı olursa olsun kendi kendine geçer der ağrıyı çekerim. Manyağım ya ondan. :A Ama bu seferkinde öyle bir eklem ağrısı oluştu ki dayanılmaz bir hale geldi. Hani her yerim ağrıyor derler ya cidden öyleydi, uyku uyutmadı falan. Ben de sonunda pes ettim dedim hastaneye gidelim. Ama serumu yedikten sonra da 2 gün bile olmadan sapasağlam oldum. :A

Valla ben de şaşırdım kız iğneyi çekiyor gelmiyor, çekiyor gelmiyor. :A O da anlamadı neyin ne olduğunu çözemedi, gerçekten de dona dona kan kalmamış ahahahaha. :A Seni bilmiyorum sıcak mıdır soğuk mudur ama öyle diyorsan öyledir... :A

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Olay komiğime gitti baya, orada da aklıma zaten hemen kullandığım bu epik cümle geldi. :A

Teşekkürler. Ben kolay kolay da hastaneye gitmem normalde, serum falan hiç yemişliğim yoktur, geçmişte olduğum ameliyat dışında. Ne kadar ağır bir ağrı olursa olsun kendi kendine geçer der ağrıyı çekerim. Manyağım ya ondan. :A Ama bu seferkinde öyle bir eklem ağrısı oluştu ki dayanılmaz bir hale geldi. Hani her yerim ağrıyor derler ya cidden öyleydi, uyku uyutmadı falan. Ben de sonunda pes ettim dedim hastaneye gidelim. Ama serumu yedikten sonra da 2 gün bile olmadan sapasağlam oldum. :A

Valla ben de şaşırdım kız iğneyi çekiyor gelmiyor, çekiyor gelmiyor. :A O da anlamadı neyin ne olduğunu çözemedi, gerçekten de dona dona kan kalmamış ahahahaha. :A Seni bilmiyorum sıcak mıdır soğuk mudur ama öyle diyorsan öyledir... :A
Ne demek bilmiyorsun :eek: Çok sıcak kanlıyımdır yahu ama arada evet buz gibi kesilip soğuk olabiliyorum :A
Ay senin başına neler neler gelmiş be, buradan öğreniyorum :eek: yakın zamanda gelip bi hal tarını sormak şart oldu :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne demek bilmiyorsun :eek: Çok sıcak kanlıyımdır yahu ama arada evet buz gibi kesilip soğuk olabiliyorum :A
Ay senin başına neler neler gelmiş be, buradan öğreniyorum :eek: yakın zamanda gelip bi hal tarını sormak şart oldu :A
Biliyorum biliyorum merak etme, gıcıklık olsun diye dedim ahahaha. :A :A Hiç sorma geçen hafta az şey olmadı ama atlattım kısa sürede. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Biliyorum biliyorum merak etme, gıcıklık olsun diye dedim ahahaha. :A :A Hiç sorma geçen hafta az şey olmadı ama atlattım kısa sürede. :A
Bu gece veya yarın yazarım bir ara :D Yine baya olmuştur konuşmayalı :A
Saat farkından dolayı çok geç gelirsemde ertesi güne devam ederiz :A

• Güldürdün