eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 9.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öff insan bari görüntüde üzgünmüş gibi davranır:)
yüzsüzlüğün bu kadarına pes yani çirkefler sizi :)
@Çiğdem- sanada lanet olsun :)
Aaa burada sen car car ediyorsun 10.hafta konusunda da @Bully ediyor okuyunca görürsün :A :A :A Kimseyi aynı anda memnun edemiyoruz ayoll napayım :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
onudamı geçen haftalarda kullandın :) sen iyileri harcamışsın @Çiğdem- in dediği gibi kızın kafasına avize geçirdiğin hafta zaten elenmeyi göze almışsın :)
Keşke devam etseydim ya Gülşen severdin sen. :( Dan Dan vardı geçen hafta ona da yetişebilirdin. :A
Arkadaş koskoca 6 puan vermişiz, hala bir memnuniyetsizlik :A

İşte bu da benim sahip çıkma şeklim :A

Ee benden 1 aldıysan hak etmişsin demektir :A Bu kez forum da benle aynı fikirdeydi yalnız ona hayret ettim :A
Ben sunucu olarak ve forumun müzik patronu olarak uyardım deli kadın kafasına avize geçirmiş kıçında don yok bu ne diye @dreamy sakalımız yok diye sanırım sözümüzü dinlemedi :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben sunucu olarak ve forumun müzik patronu olarak uyardım deli kadın kafasına avize geçirmiş kıçında don yok bu ne diye @dreamy sakalımız yok diye sanırım sözümüzü dinlemedi :A :A :A
iyi olmuş zaten nankörlük etti bana @dreamy i kötülerin elenmesi her zaman mutlu eder beni :) gülşenimin kafasına avize geçirdi ama sonunda kendi kafasına kukuletayı geçirdi forum ahalisi :)) beter olsun :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin neyini dinlesin @dreamy tam tersi şarkısını sevmedin diye mutlu olmuştur adam final puanı alacağım diye sevinmiştir ama çok nadir de olsa senin de dediklerin tutuyor işte :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin neyini dinlesin @dreamy tam tersi şarkısını sevmedin diye mutlu olmuştur adam final puanı alacağım diye sevinmiştir ama çok nadir de olsa senin de dediklerin tutuyor işte :A
iyi olmuş zaten nankörlük etti bana @dreamy i kötülerin elenmesi her zaman mutlu eder beni :) gülşenimin kafasına avize geçirdi ama sonunda kendi kafasına kukuletayı geçirdi forum ahalisi :)) beter olsun :)
Milletin gazına geldi sunucu bir eşy diyorsa bildiği vardır @dreamy sonucta beni dinlemedi için kaybetti :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Gelir gelmez kötü bir izlenim bırakmak istemem sende. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ama ben ne yapacam :A :A :A
Koluna @xBUGRAx i de tak sepetle gitsin ikisini de :A

1349973-728xauto.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hepsi daha önce oyladığım isimler olmasın o? :A1 turda sadece sana oy attım be adam :A Yüzünü kızartacam, bekle sen :A
ne farkederki hepsi önceden oyladığın isimlerve yine onlara oy verdişn demekki beni öncedende oylamamışsın :)
birinci turu diyor hala:) birinci turda rakiplerim sadece isim olarak forumda kayıtlı olanlardır onların içindede bana oy verirken bayağı düşünmüşsündür tabi :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
ne farkederki hepsi önceden oyladığın isimlerve yine onlara oy verdişn demekki beni öncedende oylamamışsın :)
birinci turu diyor hala:) birinci turda rakiplerim sadece isim olarak forumda kayıtlı olanlardır onların içindede bana oy verirken bayağı düşünmüşsündür tabi :)
Git kanıta bak ama hala sinirin geçmezse tamam sıkıntı değil. Hiç oy verme. Sen döndünya, oylamasanda olur :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Billy Kane gönderdi mi sana şarkısını, şu ana kadar gelen şarkılarda zayıf halka göremedim, bu hafta kurtulabiliriz Demet'den? :A @destere

@Billy Kane yarışmayacakmış bu hafta @MasacRE- @Arslan Bey den sonra @destere ilede uğraşamam protesto ediyorum sahneye çıkmayacam yazmış :A :A :A

bu ne güzel bir haberdir darısı @Yiğitt in başına :) bakarsın o da isyan edip türbüşonunuda yanına alıp gider forum rahat bir nefes alır :)