eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Çeyrek Final 2 Eleme Haftası (2018)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oylarıyla çeyrek finale kadar gelmemizi sağlayan herkese teşekkürler. Kenan Doğulu'nun Türk pop müziği için ne kadar özel biri olduğunu, farklı tarzlarda kaliteli eserler sunduğunu bir kez daha görmüş oldum. Sadece üç haftamız var ama hala elimizde onlarca hit, üst düzey şarkı var. Umarım bazı şarkılarını daha çok kişiye ulaştırmada payımız olmuştur bu yarışmayla. Layık görürseniz bu hafta dışında iki şarkı daha paylaşmaktan mutluluk duyarım. :)

Herkesin hayattaki tenceresini, kapağını bulması dileğiyle. :)

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

bu şarkıyı @Çiğdem- le kendime armağan ediyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Öncelikle forum üyelerine teşekkür ediyorum destekleri için. Uzun bir maratonun sonunda çeyrek finale kadar gelmeyi başardık. Yine desteklerini bekliyor olacağız.

Bu hafta sizlerle zamanda yolculuk yapıyoruz. Tarih 2004, genç bir adam piyasaya çıkıyor. O dönem çıkardığı albümünün "Zalim" adlı şarkısıyla bir anda hayatımıza giriyor. Büyük bir çıkış yakalıyor ve o günden bugüne kadar yaptığı şarkılarla gönlümüzde taht kurmaya devam ediyor.

Bu şarkı sıradan bir eser değildir. Özlediğimiz, unutamadığımız, çocukluğumuz kısaca mazimizdir... Dinlerken eski güzel günler aklınıza gelsin. :)

@Bully @Çiğdem- @denizz19 @Yiğitt @destere @Doğu @MasacRE- @bazinga @xBUGRAx @ozmoturk @kerem @serhatt @MEnes @batuhankaralar @Sherlock @Felon @Aserat @ozgur2113 @MayısKralı @turkuazz @-potterhead- @sokak sanati @xemrexxx @mrt-06 @BesaleT @dreamy @Sherlock @Billy Kane @tolgab @gözlemci @mesmeso61 @vadikızı @HachiKo @YıldırıM @cookies

taktiği codminlerin yüzkarası @Bully den aldığın çok belli ama ne yapsan nafile eleneceksin :)