eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon Büyük Final Sonuçları [Tarkan vS maNga]

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Manga’yı dolayısıyla rakibim Ahmed’i şimdiden tebrik ediyorum. Son 1 saat kalaya kadar umut vardı ama üst üste gelen gelişmeler ve “son 10 dakika kala gelen 3 puanlık Manga oyu” kesinlikle finalin kaderini değiştirmiş olmalı. Zaten hep son dakikalarda kaybediyoruz oldum olası…

Fark yiyerek yenilmek yemin ederim ki bir gram üzmez ama üç beş puan farkla kaybedersek ister istemez üzülürüm. Şöyle bir baktığımızda kesin Tarlan’ın kalelerinden gördüğümüz @Çiğdem ve @Cervantes ne yazık ki forumda olmadıkları için oylamada bulunamadılar, 7 puan gibi çok kritik bir değeri buradan kaybettik. Son 10 dakika üçlüğünü de sayarsak etti bir bakıma 10 puan…

Daha önce de Selda Bağcan’la finalde 3-5 puana kaybetmiştim o yüzden aslında alıştığım ama insan üzülüyor İşte… @Maskeli Fedai @Dosi
Bu kadar karamsar olma be :A ama 2 sunucu maNga dediyse final puanın 0 oluyor. Umarım eski seneler gibi bölme işi olmuştur :A heyecanlı olacaktır. Son tabloya kadarda hep eşit puanlar gösterilir :A bence baya yakın

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Finale gelmişken elenen bütün yarışmacılarımızı son kez hatırlayalım. Kattığınız bütün güzellikler için teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! :Z

- ELENEN YARIŞMACILAR -

2. Hafta

fahj36v.jpg

3. Hafta
tixufvq.jpg

4. Hafta
jz9s2it.jpg

5. Hafta
q17jop5.jpg

6. Hafta
kpw5vjg.jpg

7. Hafta
7ocranc.jpg

8. Hafta
kl5e0c2.jpg

9. Hafta
sdokddl.jpg

10. Hafta

ifgzf7a.jpg

11. Hafta
btzc4pl.jpg

12. Hafta
9b7uo7n.jpg

qqey1t6.jpg

Çeyrek Final
j64bojs.jpg

h9heayn.jpg

Yarı Final
1zuq86t.jpg

n33snfs.jpg

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @dreamy @Maskeli Fedai @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @eskici @Yiğitt @Çiğdem @xdragxx @S.G.A.T. @Cervantes @Yakamoz-Asi
Iyyy beceriksizleri sıralamışsın :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Ahmed

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Manga’yı dolayısıyla rakibim Ahmed’i şimdiden tebrik ediyorum. Son 1 saat kalaya kadar umut vardı ama üst üste gelen gelişmeler ve “son 10 dakika kala gelen 3 puanlık Manga oyu” kesinlikle finalin kaderini değiştirmiş olmalı. Zaten hep son dakikalarda kaybediyoruz oldum olası…

Fark yiyerek yenilmek yemin ederim ki bir gram üzmez ama üç beş puan farkla kaybedersek ister istemez üzülürüm. Şöyle bir baktığımızda kesin Tarlan’ın kalelerinden gördüğümüz @Çiğdem ve @Cervantes ne yazık ki forumda olmadıkları için oylamada bulunamadılar, 7 puan gibi çok kritik bir değeri buradan kaybettik. Son 10 dakika üçlüğünü de sayarsak etti bir bakıma 10 puan…

Daha önce de Selda Bağcan’la finalde 3-5 puana kaybetmiştim o yüzden aslında alıştığım ama insan üzülüyor İşte… @Maskeli Fedai @Dosi
Aman sandıkları başından ayrılma,oylarını çöpe atarlar. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Başarılar. Hangisi kazanırsa kazansın üzülmem kesinlikle. Yakışır bir final :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sunucumuz @kerem'in oyları ile final oylarını açıklamaya başlıyoruz!

Açıkçası iki şarkıyı dinledim ve şarkıları çok beğendim. Karar veremediğim için geçen sezonlarda olduğu gibi puanlarımı bölüştürmeyi düşünüyorum. İki yarışmacımıza da bol şans, hak eden kazansın. :Z

3p) maNga
3p) Tarkan

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @dreamy @Maskeli Fedai @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @eskici @Yiğitt @Çiğdem @xdragxx @S.G.A.T. @Cervantes @Yakamoz-Asi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060

Açıkçası iki şarkıyı dinledim ve şarkıları çok beğendim. Karar veremediğim için geçen sezonlarda olduğu gibi puanlarımı bölüştürmeyi düşünüyorum. İki yarışmacımıza da bol şans, hak eden kazansın. :Z

3p) maNga
3p) Tarkan

Thanks @kerem :Z

• Harika
Reactions: kerem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

3p) maNga
3p) Tarkan

Benim gibi ikisini de seçmemiş ben de oy kullanmadım.

• Üzücü
Reactions: 12.Adam