eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon Büyük Final Sonuçları [Tarkan vS maNga]

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Şu an ben de öyle düşünüyorum Eğer Tarkan kazanmış olsaydı daha farklı emojiler görebilirdik Ya da bilmiyorum umarım biz yanılıyoruzdur ama hiçbir umudum yok…
Neşeli olmamın sonuçlarla alakası yok. Bugün çok güzel bir haber aldım sadece...

Ayrıca Tarkan veya maNga kim kazanırsa kazansın asla üzülmeyeceğim. Oylarımı her iki şarkıyı iki kez üst üste dinleyerek karar verdim. Hem sana hem @Ahmed'e bol şans diliyorum. 40 kişinin ortak karatıyla hakeden kazandı. Bu yüzden de mutluyum açıkçası. :D
------

Konnuyu görünce ben bile gerildim. :A
Yarışmacı olsaydın hastanelik olurdun o zaman. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Neşeli olmamın sonuçlarla alakası yok. Bugün çok güzel bir haber aldım sadece...

Ayrıca Tarkan veya maNga kim kazanırsa kazansın asla üzülmeyeceğim. Oylarımı her iki şarkıyı iki kez üst üste dinleyerek karar verdim. Hem sana hem @Ahmed'e bol şans diliyorum. 40 kişinin ortak karatıyla hakeden kazandı. Bu yüzden de mutluyum açıkçası. :D
------

Yarışmacı olsaydın hastanelik olurdun o zaman. :A
Serumla takip ederdim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Maalesef öyle görünüyor. :(
Merve Dizdar Mood GIF by TRT

• Üzücü
Reactions: kerem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Manga’yı dolayısıyla rakibim Ahmed’i şimdiden tebrik ediyorum. Son 1 saat kalaya kadar umut vardı ama üst üste gelen gelişmeler ve “son 10 dakika kala gelen 3 puanlık Manga oyu” kesinlikle finalin kaderini değiştirmiş olmalı. Zaten hep son dakikalarda kaybediyoruz oldum olası…

Fark yiyerek yenilmek yemin ederim ki bir gram üzmez ama üç beş puan farkla kaybedersek ister istemez üzülürüm. Şöyle bir baktığımızda kesin Tarlan’ın kalelerinden gördüğümüz @Çiğdem ve @Cervantes ne yazık ki forumda olmadıkları için oylamada bulunamadılar, 7 puan gibi çok kritik bir değeri buradan kaybettik. Son 10 dakika üçlüğünü de sayarsak etti bir bakıma 10 puan…

Daha önce de Selda Bağcan’la finalde 3-5 puana kaybetmiştim o yüzden aslında alıştığım ama insan üzülüyor İşte… @Maskeli Fedai @Dosi