MusicSurvivor All Star | 3.Hafta Sonuçları

Final hedefim yok evet. Zaten Mutat Boz'un finali görecek kadar iyi şarkısı da yok farkındayım. Şimdilik 4. Haftayı atlatmak benim için yeterli. Çünkü daha oönceki sezonda 4. Haftada elenmiş. Sonrası kısmet.

Aynen zaten o da büyük başarı

Bence yanlış düşünüyorsun Murat'ın çok iyi şarkıları var.

@denizz19 iyi şarkıları var tabi ama her hhalükarda 17 hafta daha kalmayı başaracak kadar yok maalesef. Şimdilik iyi gidiyoruz elenirsekte problem değil. Panorama da çarpıcı açıklamalar yaparız.

@denizz19 iyi şarkıları var tabi ama her hhalükarda 17 hafta daha kalmayı başaracak kadar yok maalesef. Şimdilik iyi gidiyoruz elenirsekte problem değil. Panorama da çarpıcı açıklamalar yaparız.
Vazgeçmem - Aşklarım Büyük Benden - Maximum - Özledim gibi bir sürü sayabileceğim hit parçası var bence yabana atma

Sandıklarının hepsi var llistede zaten kullanıcam. Bakalım

@GunesinOglu o iki şarkıda var listede bu hafta sana söylediğim düet sarkısını kullanmayı düşünüyorum sonra da o iddialı şarkılara gecicem. İkinci hafta bulmacayı kkullanmıstım

@GunesinOglu o iki şarkıda var listede bu hafta sana söylediğim düet sarkısını kullanmayı düşünüyorum sonra da o iddialı şarkılara gecicem. İkinci hafta bulmacayı kkullanmıstım

soo bak aklımdan sayacağım şu şarkılar var

Olmuyor
Uçurum
Geri Dönüş Olsa
Özledim
Kalamam Arkadaş
İki Medeni İnsan
Soyadımsın
Aşkı Bulamam Ben
Sallana Sallana
Maximum
Hayat Öpücüğü