eTV MusicSurvivor 9. Sezon Şampiyonu / Şebnem Ferah - dreamy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
depositphotos_4143730-stock-photo-firework-streaks-in-night-sky.jpg

Büyük Final Puan Durumu:
Şebnem Ferah 72
Yıldız Tilbe 67

Evet arkadaşlar 10 Eylül'de başlayan macera bugün son buldu ve nihayet Şebnem Ferah'ın şampiyonluğuyla taçlandı. Genel olarak güzel bir sezondu, hepimiz eğlendik güldük. Yarışmacı olmamana rağmen sunucu olduğum için en az geçtiğimiz sezon kadar eğlendim. Özellikle şu sıralar forumun direği haline geldi MS rabi bunda siz değerli üyelerimizin de buna ilgi göstermesi sayesinde oluyor her şey. :D

Ilk kez sunuculuk yaptım, malum @Çiğdem'in internet sorunları uzayınca yarışmayı en iyi şekilde aksatmadam, kimsenin hakkını yemeden en objektif sekilde ilerletmeye çalıştım. 12 haftadır surçu lisan ettiysek affola. Umarım benden memnun kalmışsınızdır. :D

@dreamy kaç sezondur yarışıyordu, yarı final görmüşlüğü bile var. Geçen sene çok büyük bir strateji hatası yapmasına rağmen bu sezon kusursuz yarıştı ve final puanı farkına rağmen Şebnem Ferah'la 1.'liği elde etti. Kendisini tebrik ediyor ödülünü @bazinga'nın en kısa sürede takdim etmesini umuyoruz. :Z

dqJW4l.gif

@Yiğitt ise kesinlikle bu sezona damga vuran yarışmacıydı. Yıldız Tilbe'yi finale kadar ilerletti ve MS'de kendi rekorunu kırdı. Kendisini de ayrıca tebrik ediyorum ve bu forumdaki başarılarına, disiplinine ve emeklerine devam etmesini diliyorum. :bhr:

Başta @Çiğdem olmak üzere bütün jüri başkanları, yarışmacı ve jüri üyelerine teker teker teşekkür ediyorum. Bir MS sezonunun daha sonuna geldik. 2020'de sadece 10. sezona özel değişik bir formatla karşınızda olacağız. Gelecek sezon büyük sezon. O zamana kadar takipte kalın, sağlıcakla kalın. MS 10. sezonuyla görüşmek üzere.

Şebnem Ferah'ın manidar şarkısıyla veda edelim. Hoşçakalın. :bhr:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Şebo ile bu yarışmada ilk yarışan benim. Galiba o sezon Hoşçakal ile çok erken elenmiştim, bu yüzden bu şampiyonluğun anlamı benim için büyük. Tebrik ediyorum @dreamy :D

@Yiğitt'in finale çıkacağını haftalar önce tahmin etmiştim. Gelen birkaç oy sayesinde kaybetti, onu da tebrik ediyorum buralara kadar geldi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @HachiKo @soo @offensive @Tolstoyevski @GunesinOglu @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Çiğdem @hayret bi şey @Silinmiş Üye @umuttanyel @RüzgarGülü @soo @pompy @Jonsnow @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam

Şampiyonluk konusunda detaylı bir tşk konusması yapmıştım burada çok uzatmıcam öncelikle @kerem bu sezonun kurtarıcısı ve başkanalrımız @sokak sanati @Harunnn60 @xemrexxx @serhatt @mrt-06 @Ahmed hepsine ayrı ayrı tşk ediyorum hem adaletli oyları hem sunucu gibi canla başla yarışmaya sahip çıktıkları için ve juri kadroma tabi başta @Bully ve oy katkısında bulunan tüm jurilerimize , yarışmacılarıma her biri renk kattılar , büyük finalde oylarıyla renk katan halkımıza ve finalistler @Yiğitt @dreamy hepinize çok tşk ediyorum 10.sezonda görüşmek üzere ve inş tekrar ben olarak :Z:Z:Z

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@dreamy Bir kaç hafta önceden senin şampiyon olacağını tahmin ediyordum Özelden de konuşmuştuk zaten bunu. Şebnem Ferah harika bir yorumcu, dünya çapında bir müzisyen. Çok iyi bir stratejiyle sonuna kadar götürdü işi. Burada senin de büyük emeğin var kesinlikle. Çok iyi getirdin, gerekli yerlerde risklerini aldın ve hak ettigin şampiyonluğu aldın. Tebrikler. :bhr:

Son 2 şarkın iyi değildi ya. Delikanlım'ı finale taşıya bilseydin bence şampiyon olurdun. Vazgeçtim çok sağlam şarkı ama Hoşçakal karşısında sönük kaldı. Yıldız Tilbe çok özel bir ses, isim. Her kesimden insanların saygı duyacağı tarzda biri. Karakterini de, müziğini de severek dinlerim yıllardır. Finale kadar geldin. Yanlış hatırlamıyorsam en iyi derecen. Daha iyisi şampiyonluk zaten :A Tebriklerr :D@Yiğitt

• Harika
Reactions: dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
@dreamy tebrikler ediyorum seni güzel yarıştın :D
@Yiğitt Yıldız tilbe gibi büyük bir sanatçı ile güzel yarıştın sanada tebrikler

• Harika
Reactions: dreamy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim en keyif aldığım sezon oldu, MS tarihinde en fazla ilerlediğim bir sezon oldu aynı zamanda. Akşamları benim için bir eğlence oldu, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Başta programı başlatan, temel taşımız @Çiğdem ardından Çiğdem'in yokluğunda çok iyi sırtlayan ve emek veren @kerem sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yeni sezonu da merakla bekliyoruz hayırlısıyla. :bhr: :Z

@dreamy tebrik ediyorum seni de, çok iyi yarıştın. Finale kaldığını görünce zaten kazanacağını biliyordum. Son ikiye seninle beraber kalmak da güzel oldu, kaliteler yarıştı. :A :bhr:

Oy veren, vermeyen, destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ederim. Kimseyle tartışmadan, kimsenin hakkını yemeden oy kullandım. Umarım çoğu isim de aynı şeyi yapmıştır, kişisel olayları oylarına yansıtmamıştır. Yeni sezonda görüşmek üzere, tekrardan @dreamy arkadaşımı tebrik ediyor herkese teşekkür ediyorum. :bhr:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@ozgur2113 Bence sezonun geneline bakarsak en başarılı isim sensin. Buray gibi yeni bir isimle bu kadar zorlu bir sezonda 3. oldun. Sen Sevda Mısın tarzında bir ilgi çekici bir şarkısı daha olsa finale bile kalırdın. :A Ben her hafta 'Tamam, gitti bu hafta' diye diye sonlara kadar geldin. :A Tebrik ederim.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Özgür

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim en keyif aldığım sezon oldu, MS tarihinde en fazla ilerlediğim bir sezon oldu aynı zamanda. Akşamları benim için bir eğlence oldu, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Başta programı başlatan, temel taşımız @Çiğdem ardından Çiğdem'in yokluğunda çok iyi sırtlayan ve emek veren @kerem sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yeni sezonu da merakla bekliyoruz hayırlısıyla. :bhr: :Z

@dreamy tebrik ediyorum seni de, çok iyi yarıştın. Finale kaldığını görünce zaten kazanacağını biliyordum. Son ikiye seninle beraber kalmak da güzel oldu, kaliteler yarıştı. :A :bhr:

Oy veren, vermeyen, destekleyen, desteklemeyen herkese çok teşekkür ederim. Kimseyle tartışmadan, kimsenin hakkını yemeden oy kullandım. Umarım çoğu isim de aynı şeyi yapmıştır, kişisel olayları oylarına yansıtmamıştır. Yeni sezonda görüşmek üzere, tekrardan @dreamy arkadaşımı tebrik ediyor herkese teşekkür ediyorum. :bhr:
İkinizde finale çıkarak zaten kazananalrdandınız @dreamy amacımız herzaman eğlenmek bunuda doyasıyla yapmıştık zaten gerisi prosedür :bhr: :bhr: :bhr:

• Harika
Reactions: dreamy and Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sonuna kadar hak ederek buralara geldin ve hakkını da aldın. Zaten Şebnem Ferah da tarz olarak sevdiğim bir isim olduğu için iki kat mutlu oldum. Kocaman tebrikler. :Z @dreamy

Sen de yine süreci çok iyi götürdün o yüzden senin de en az dreamy kadar kazançlı olduğunu düşünüyorum. Tebrikler. :Z @Yiğitt

Ayrıca @Çiğdem ve sonrasında büyük emek harcayarak yarışmanın yarım kalmasına izin vermeyen ve her şeyi çok iyi idare eden @kerem'e de sonsuz teşekkürler. :bhr: Yeni sezonda görüşürüz. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İkinizde finale çıkarak zaten kazananalrdandınız @dreamy amacımız herzaman eğlenmek bunuda doyasıyla yapmıştık zaten gerisi prosedür :bhr: :bhr: :bhr:
Allah'a şükür bugüne kadar yarışma için kimsenin kalbini kırmadım, kimseyle tartışmadım. Eğlenceye bile agresiflik sokup tavır alan, elenince küsüp sağa sola laf edenler utansın. Biz başımız dik nice yıllarımıza gidiyoruz. :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sonuna kadar hak ederek buralara geldin ve hakkını da aldın. Zaten Şebnem Ferah da tarz olarak sevdiğim bir isim olduğu için iki kat mutlu oldum. Kocaman tebrikler. :Z @dreamy

Sen de yine süreci çok iyi götürdün o yüzden senin de en az dreamy kadar kazançlı olduğunu düşünüyorum. Tebrikler. :Z @Yiğitt

Ayrıca @Çiğdem ve sonrasında büyük emek harcayarak yarışmanın yarım kalmasına izin vermeyen ve her şeyi çok iyi idare eden @kerem'e de sonsuz teşekkürler. :bhr: Yeni sezonda görüşürüz. :Z
İnş 10.sezona yakısır çok güzel bir sezon daha bizi bekliyor ve burda olmayan arkdslarımızlada birlikte hep birlikte olur inş sanada aktkılarından tşşkler :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah'a şükür bugüne kadar yarışma için kimsenin kalbini kırmadım, kimseyle tartışmadım. Eğlenceye bile agresiflik sokup tavır alan, elenince küsüp sağa sola laf edenler utansın. Biz başımız dik nice yıllarımıza gidiyoruz. :bhr: :Z
@ozgur2113 @dreamy son üçlüye kaldınız için sizi baz alarak dersem çok centilmen zaten kalbiniz temiz çocuklarsınız son aşamalarda kavgasız gürültüsüz geçirmek çok önemli katkınız byük :Z:Z:Z