eTV MusicSurvivor 9. Sezon Şampiyonu / Şebnem Ferah - dreamy

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
16,175
8,771
850
Bu öyle bişey değil. Bunu böyle üstelersen çarpıtırsın yada isim ver bana olayına girer. Ama hala bugun bile "insanlar birbirleriyle yarişma için yüzlerine gülüyor" deniyorsa vardir bişey.

Bak geçen söylemişim sana başka bi konuda. Belirttiğim halde neden uplattın konuyu:A

@sokak sanati sen de okuyabilirsin genel düşüncemi. Kişiye değil genele düşüncem bu
Ortaya söylüyorsan bunu üstüme alınmam kadar doğal bir şey mi var? :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
21 Temmuz 2012
61,303
31,655
1,060
Demek ben milletten oy istemek için canım cicim havalarına mı giriyorum. Hmmm. :A
:F:F:F

Dur bi dakka sana şöyle gelicem:F Ben geçen söyledim aynı şeyi bugun @Dosi söylemiş:A

Üstelik dosi yarişmayla ilgili birisi ben sadece gözlemlediğim kadarıyla:A Şimdi o kırmızı yerdeki lafı diyen yarişmacıya odaklan:A Benim gözlemime değil:A
Forumdakiler de böyle değil mi? Birbirleriyle saç saça baş başa olanlar, yarışmalarda can ciğer kuzu sarması oluyorlar :A yarışma bitincede kavgaya devam :A
Doğru tabi, bizzat bana 'yarışma için senle iyi anlaştım' diyenler olmuştu, daha kimse anlamıyor, ben kişiye göre oy veren biri olmadım. vadikızı bol 1-2 lerimi yiyordu zamanında :A Deniz'de nasipleniyordu düşük pualarımdan :A

Sıla'yı gömemem :bhr: @denizz19
bazen sevdiklerimize yapabiliyoruz böyle. İnsanlik hali diyelim :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
16,175
8,771
850
:F:F:F

Dur bi dakka sana şöyle gelicem:F Ben geçen söyledim aynı şeyi bugun @Dosi söylemiş:A

Üstelik dosi yarişmayla ilgili birisi ben sadece gözlemlediğim kadarıyla:A Şimdi o kırmızı yerdeki lafı diyen yarişmacıya odaklan:A Benim gözlemime değil:A
Dediğim gibi %90-95 oranında herkes objektif oy kullanıyor. O senin dediğin eskidendi, üstünden bir zaman geçti yani. O zamanki forum ortamı ile şimdiki arasında gözle görülür bir fark var. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash