eTV MusicSurvivor 8.Sezon / Büyük Final Sonuçları (Sertab vs Yalın)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostum senden bağımsız olarak SABAR seven bir insan Yalın abime nasıl düşük puan verebilir, Utku beyciğime yakışmayan bir durum olmuş bu. :A @MasacRE

Özelden onları da sıvamış mıydınız sayın Gs'li dostum o dönem? :A
SABAR seven bir insan Sertab da sever Şerlok beyciğim :A Sertab'ın şarkısı daha iyiydi Yalın'dan ve zaten hak ederek şampiyonluğu da almıştı. @Maskeli Fedai ağlayabilir istediği kadar :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
SABAR seven bir insan Sertab da sever Şerlok beyciğim :A Sertab'ın şarkısı daha iyiydi Yalın'dan ve zaten hak ederek şampiyonluğu da almıştı. @Maskeli Fedai ağlayabilir istediği kadar :A

"Her Şey Sensin" isimli şarkı bir başyapıttır Utku beyciğim, Yalın'ın ve Türk müzik piyasasının zirve şarkılarından birisidir. :A Sanıyorum tercihimde bu durum önemliydi, şimdi hafızam müthiş olduğu için muhtemelen doğru da hatırlıyorumdur. :A Sertab'ı da çok severiz tabii, orası ayrı ama bence daha iyi şarkıları mevcut. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
"Her Şey Sensin" isimli şarkı bir başyapıttır Utku beyciğim, Yalın'ın ve Türk müzik piyasasının zirve şarkılarından birisidir. :A Sanıyorum tercihimde bu durum önemliydi, şimdi hafızam müthiş olduğu için muhtemelen doğru da hatırlıyorumdur. :A Sertab'ı da çok severiz tabii, orası ayrı ama bence daha iyi şarkıları mevcut. :A
Sertab'ın slowlarını çok beğenirim Şerlok beyciğim. Söz Bitti de onların başında gelir. Yalın'ın şarkısı da güzel olsa da bu değerlendirmede geride kaldı, o yüzden yapacak bir şey yok :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostum senden bağımsız olarak SABAR seven bir insan Yalın abime nasıl düşük puan verebilir, Utku beyciğime yakışmayan bir durum olmuş bu. :A @MasacRE

Özelden onları da sıvamış mıydınız sayın Gs'li dostum o dönem? :A
En altta yazdığınız kısımla ne yapmak nereye varmak istemektesiniz sayın Gs'li dostum..

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059