eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ha nisan sonu falan diyorsun yani. Yani, başkasına vermek istemem ama önce foku forumdan şutlayıp sonra etiketi mecbur vereceğiz artık. :A
tüm apoletlerini sökeceğim seni yolunmuş kaza çevirip öyle gideceğim buralardan :)

emre aydının şarkısı geldi aklıma dur hele onu şey yapalım neyse bu şarkıyı hogatham @Çiğdem- e armağan edeyim bari :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
tüm apoletlerini sökeceğim seni yolunmuş kaza çevirip öyle gideceğim buralardan :)

emre aydının şarkısı geldi aklıma dur hele onu şey yapalım neyse bu şarkıyı hogatham @Çiğdem- e armağan edeyim bari :)

Emre Aydın'ı sevmiş olmama rağmen bu şarkısından geçen hafta haberim oldu. :A

Bende sana bu şarkıyı armağan ediyorum. :A Sözleri benden sana. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

bu şarkının devamını sezen aksunun şarkısıyla getireceksin diye korkmaya başladım alamancı :)

giiit gittt ..... meeeeeeeeeeeeeeeee dur yalan söyledim :)) @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aaa görüyormusun alamancı türk erkeğinde olan centilmenliği sizde yoktur :A Senle atışırkan bile aynı anda bana iltifatlı hediye gönderebiliyor :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
böyle birbirimize şarkıda hediye etmeye başladık durum vahim aramızda seviyesiz bir ilişkimi başladı nedir :)
@Çiğdem- olaya müdahale etmesen geç olacak gidişat pek iyi değil :)
Neyseki yukarıda bana hediye ettiğin için ucuz kurtulmuşsun yinede dikkatli olun @kerem :A

Bu alamancıda hep benim dostlarıma sarkıntılık ediyor Harun şimdi sana :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Neyseki yukarıda bana hediye ettiğin için ucuz kurtulmuşsun yinede dikkatli olun @kerem :A

Bu alamancıda hep benim dostlarıma sarkıntılık ediyor Harun şimdi sana :A :A :A
zaten dikkat etttiysen ben sana şarkı hediye ettim alamancı habire bana hediye gönderiyor ne pis amaçlar peşinde bende anlamadım :) yani bende yanlış olmazda yinede sen beni kolla nolur nolmaz? ortalık sapık dolu istemesemde taciz ediyorlar :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten dikkat etttiysen ben sana şarkı hediye ettim alamancı habire bana hediye gönderiyor ne pis amaçlar peşinde bende anlamadım :) yani bende yanlış olmazda yinede sen beni kolla nolur nolmaz? ortalık sapık dolu istemesemde taciz ediyorlar :))
Hahah haklısın cnm Alaman sapıkları daha tehrikeli oluyormuş @kerem :A :A :A

@xemrexxx in başına saralım onu senle Harunu kurtaralım :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 gagası gelince zaten onunla oynaşıp dursunlar bizden uzak allaha yakın olsunlar ne halt yerlerse yesinler umrumuzda olmaz :)
Senin şu çinli çocuklu avatarını bürünmüştü Harun hani ölülerin kıyafeti giyilir :F Seni bir anda forumda karşısında görününce hortlak gibi :F :F :F En azından bu yıl onu yaşamıcak ondan önce geldin için :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin şu çinli çocuklu avatarını bürünmüştü Harun hani ölülerin kıyafeti giyilir :F Seni bir anda forumda karşısında görününce hortlak gibi :F :F :F En azından bu yıl onu yaşamıcak ondan önce geldin için :A :A :A
o avatarımı o zaman çalmıştı daha sonra tüm aramalarıma rağmen bulamamıştım çinli tıfılı :)
ama şimdiki avatarımdan memnunum bunuda gagaya kaptırmasak iyidir :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o avatarımı o zaman çalmıştı daha sonra tüm aramalarıma rağmen bulamamıştım çinli tıfılı :)
ama şimdiki avatarımdan memnunum bunuda gagaya kaptırmasak iyidir :)
Ama Harununda hakkını yeme o avatarını bulup sana profilden hediye etmişti sen silmiştin ama Harunun elindedir sanırım :A :A :A

Senin foruma geldini söylüyorum mesajlarını gösteriyorum faceden inanmıyor ayoll benimi kandırıyorsunuz fakemi bu diyor :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama Harununda hakkını yeme o avatarını bulup sana profilden hediye etmişti sen silmiştin ama Harunun elindedir sanırım :A :A :A

Senin foruma geldini söylüyorum mesajlarını gösteriyorum faceden inanmıyor ayoll benimi kandırıyorsunuz fakemi bu diyor :F :F :F
ben fok avatarına alıştıktan sonra çinli tıfılı bulmuştu yani iş işten geçmişti artık :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben fok avatarına alıştıktan sonra çinli tıfılı bulmuştu yani iş işten geçmişti artık :)
Eski fok avatarındı :A :A :A

Bende kış moduna tekrar sokarım yakında sincabımı :A :A :A
sevimli-beyaz-yavru-fok-baligi.png