MusicSurvivor 3. Sezon | Büyük Final (Hande Yener VS Burcu Güneş)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
MUSİCSURVİVOR 3. SEZON'UN FİNALİ

MusicSurvivor'un finaline sonunda bol bol hatada yapsak gelmeyi başardık.:F

Yarı Finalde elenen Serdar Ortaç'ın ardından finale kalan iki isim başlıkta da gördüğünüz üzere Burcu Güneş ve Hande Yener'dir.

İşte ikilinin FİNAL şarkıları;

HANDE YENER

BURCU GÜNEŞ

***Yarışmacılar Oy kullanamaz.
***Kimin kazanmasını istiyorsanız onun ismini bana yollamanız yeterli.
***İlk haftadan beri kalıcı jüri olan jürilerin oyları, ilk sezondan beri süre gelen bir kural gereği 4 puan sayılacaktır. Diğer oy kullananların oyu ise 2 puanlıktır. Benim oyun ise 3 puan olacaktır.
***Oylama süresi 1 gündür. Yarın 22.00'da sonuçlar açıklanacaktır. Eğer 30 kişinin altında oy gönderilirse Oylama 1 gün daha uzatılacaktır.

***Yarışmacıların BÜYÜK FİNAL'de kullanacakları puanlar ise;

Hande Yener 19
Burcu Güneş 7

İki yarışmacıyada başarılar..

İlk haftadan beri kalıcı jüri olan üyeler; @Tzira @HachiKo @berkann @cookies @Harunnn60 @Maskeli Fedai @Aserat @BesaleT (Puanları 4 puandır.)

@OzaN @Bully @Billy Kane @Mr.At @mrt-06 @yatutarsa @vadikızı @cevaa @Ahmad @olizvel @Castei @batuhankaralar @xemrexxx @EFE UYSAL @*YıldırıM* @RevaN @ozgur2113 @HachiKo @china_shangai @EFE UYSAL @harzemliişah @MelankoliK @Amoureux @papuleoo @tolgab @S.G.A.T. @Yiğitt @sürgünüm @Forumdash @gözlemci @Jonsnow @EnveR @adımutlulukk ve Tüm FF üyeleri..

Haftanın Konukları @Mr.At 'ın seçtiklerinden.:X

TATİANA MASLANY

Tatina-Maslany-Star-Wars.jpg

BARIŞ AKARSU

47218.jpg

MURAT YILDIRIM

muratYILDIRIM%20012c.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@denizz19 @Çiğdem- başarılar canlar hak eden kazansın inşallah. :D

İki şarkı da denk, iddialı ve finale yakışan şarkılar güzel ve hatasız bir final olması dileklerimle. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@denizz19 @Çiğdem- başarılar canlar hak eden kazansın inşallah. :D

İki şarkı da denk, iddialı ve finale yakışan şarkılar güzel ve hatasız bir final olması dileklerimle. :A
ayoll çocukkk @denizz19 ile beni etiekt yapmamı bizden baska herkes var konuyu sen etiket yapmasan görmücem sayende suan görüyorum yarım saat önce açılan konuyu :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen dur bu daha başlangıç kim bilir daha nelerle karşılacaksınız Allah kolaylık versin şimdiden ikinize. :F
ayy daha ne olsun final heyecanını yşayamıcaz kendi finli 1 hafta falan sürmüştü işi oluğundan bizim final oldu bittiye geliyor hemen yarın biticekmiş pazartezi işin varsa salı günü açıkla dedim kabul etmedi birşey analmıcaz bu işten vlla tat alamıcaz allah kolaylık versin bize dediğin gibi sen kurtuldun bence cnm :A:A:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayy daha ne olsun final heyecanını yşayamıcaz kendi finli 1 hafta falan sürmüştü işi oluğundan bizim final oldu bittiye geliyor hemen yarın biticekmiş pazartezi işin varsa salı günü açıkla dedim kabul etmedi birşey analmıcaz bu işten vlla tat alamıcaz allah kolaylık versin bize dediğin gibi sen kurtuldun bence cnm :A:A:A
1 gecede 30 kişiye oy kullandırabilecek mi bakalım :D

Neyse ya çabuk bitmesi de iyidir uzun süredir musicsurvivor'la yatıp kalkıyoruz valla yoruldum artık ben sen de yorulmuşsundur herhalde 1 günde belli olsun işte her şey biraz kafa dinleyelim artık. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1 gecede 30 kişiye oy kullandırabilecek mi bakalım :D

Neyse ya çabuk bitmesi de iyidir uzun süredir musicsurvivor'la yatıp kalkıyoruz valla yoruldum artık ben sen de yorulmuşsundur herhalde 1 günde belli olsun işte her şey biraz kafa dinleyelim artık. :D
ayy yorulduk tabikide 1 ay dinlenmek eylüle kadar iyi gelicek ocak ayından beridir başka şey gördüğümüz yok şu şarkıcılar söylüyor şarkıyı ama onlar kadar yoruldum sahneye kendim çıkmısım gibi:F

ama sonunda istediğim finale kavusmusum deniz sokak sanati sen tadını aldınız finalin artık size fark etmez bende tadını almak isterdim:-)

12 puan farkı var ama en azından sıla rihannadakı o yüksek puan farkı yok inş bir şansımız olur :-):-):-)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ayy yorulduk tabikide 1 ay dinlenmek eylüle kadar iyi gelicek ocak ayından beridir başka şey gördüğümüz yok şu şarkıcılar söylüyor şarkıyı ama onlar kadar yoruldum sahneye kendim çıkmısım gibi:F

ama sonunda istediğim finale kavusmusum deniz sokak sanati sen tadını aldınız finalin artık size fark etmez bende tadını almak isterdim:-)

12 puan farkı var ama en azından sıla rihannadakı o yüksek puan farkı yok inş bir şansımız olur :-):-):-)
Finale çıktığına şükret. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Finale çıktığına şükret. :A
kağıt üstünde zaten favoriydik burcu iyi bir yönetimle finali görürdü bende iyi yönettim sıla hande yener ile birlikte burcu güneş türkiyede en önemli kadın şrkıcılardan birisidir gerek söz yazarlığı gerek şarkı yorumları çok değerli bir şarkıcıdır öyle kıçını başınıda açıp bir yerlere gelmiyor sade klıplerle sadece sesine güvenerek işini yapıyor :-):-):-)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
kağıt üstünde zaten favoriydik burcu iyi bir yönetimle finali görürdü bende iyi yönettim sıla hande yener ile birlikte burcu güneş türkiyede en önemli kadın şrkıcılardan birisidir gerek söz yazarlığı gerek şarkı yorumları çok değerli bir şarkıcıdır öyle kıçını başınıda açıp bir yerlere gelmiyor sade klıplerle sadece sesine güvenerek işini yapıyor :-):-):-)
Bende favorilerdendim yaptığım hataya hala üzgünüm.sss

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ne yalan söyleyeyim senin buraya kadar geleceğini hiç tahmin etmezdim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne yalan söyleyeyim senin buraya kadar geleceğini hiç tahmin etmezdim. :D
Bende favorilerdendim yaptığım hataya hala üzgünüm.sss
@EFE UYSAL evet biraz erken gittin sen çeyrek final görmeliydin en azından :-):-):-)

@Harunnn60 1.sezon avril seçimim hariç kağıt üstünde hep favori şarkıcıları seçtim 2.sezon mustafa sandal zaten ismiyle kağıt üstünde favoriydi ama değerlendiremedim üyelerin yönetmeside önemli

bu sezonda burcu güneşle yine kağıt üstüdne favori birisiyle geldim bu sefer değerlendirdim çok şükür sonuna kadarda hak ettik :-):-):-)