MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
bak bak cingöze bak sen

Şarkımı istemesem de değişmek durumunda kaldım ama bu hafta açıklamayı düşünmüyorum hiçbir şekilde. Kafamı dağıtmanıza izin vermeyeceğim.
Benim de kendimce bildiğim bir şeyler var elbet

şöyle düşün cnm paylastığında beğenilmiyorsa değiştirme hamlen var ama racapta karşımıza sunarsan ve bepenilmezse işte ozaman hiçbir hamlen kalmıyor kaderine boyun eğiceksin

Serdar Ortaç'ı severim ama son dönemlerde pek dinlemedim çünkü hep aynı şarkı sözlerini evirip çevirip önümüze sunuyormuş gibi hissediyorum
Ama şarkımız neyse ki 2004 yılına ait eski döneme yani.
Beni Unut o yıla damga vuran parçaydı Çakra albümü yılın en çok satan albümü olmuştu.

Kaliteli birçok şarkısı var hele bir tane vardı lale devrinde çalan hatırlayamadım biran ama olsun o çok iyiydi

Ama şarkımız neyse ki 2004 yılına ait eski döneme yani.
Beni Unut o yıla damga vuran parçaydı Çakra albümü yılın en çok satan albümü olmuştu.
Beni Unut iyi bir parça fakat rakiplerin ne yapar bilemiyorum ,Hani korkma kalbim falan olsa daha iyi giderdin hani
Gerçi 2004 yılında da baya dinlemiştik Serdar'ın bu parçasını iyi birşeyler veririm gibi...

Son Defa?

@Çiğdem- şimdiki seçtiğim şarkı bu haftayı daha risksiz atlatır gibi ama Acı Veriyor bu hafta elenirse çok üzülürdüm çünkü benim için Hande'nin en unutulmaz şarkılarından biridir
ve bir de final için bunca puan toplamışken riske giremezdim zaten listem hazır sadece ufak tefek oynamalar Yaparım her halukârda Acı Veriyor Kullanılacak

Acı Veriyor ile yoluma devam kararı aldım benim çok Sevdiğim bir şarkı ve bu hafta içimden geçen sesi dinlemezsem Kafayı yerim ben Acı veriyor yeni baştan sevmesi yıllar sonra Aşka Küskün Dönmesi

Son düzenleme: