Murat Yıldırım'dan 'Twitter' İsyanı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Ramo' dizisi ile ekranlara geri dönen Murat Yıldırım'dan Twitter isyanı!

ramo-afRP_cover.jpg

Yapımını BKM Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu, senaryosunu Yılmaz Şahin'in kaleme aldığı; başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel'in paylaştığı 'Ramo' dizisi dün akşam yeni bölümü ile izleyicisiyle buluştu.

Diziye adını veren 'Ramo' karakterini canlandıran Murat Yıldırım, Twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Yıldırım, dizi ile ilgili atılan ve konumu Türkiye olan paylaşımların TT (Trend Topic) listesinde diğer dizilerin aksine geriye düşüğünü ve paylaşımların görüntülenmesinin engellendiğini ifade etti.

İşte dikkat çeken o paylaşım:

'Ramo' yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Show TV'de!​

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Of kaç tane projede oynamış oyuncusun bunları mı kafaya takıyorsun. Bırak da fanlar düşünsün orasını. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Dün gece boyu etiketi takip ettik ama maalesef spamlandığı için TT listesine hiç düşmedi :( Çok problem değil haftaya farklı bir etiket sistemiyle yeniden zirvedeyiz :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Spam sayılan tweetler atılınca listeden düşme olayı var, öyle bir şey olmuş olabilir. Zaten internet dizisi değil üzülme sen Murat'cığım, reytinglerininz gayet güzel :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,852
Puanı
1,060
Dün kaç twit atıldı bakayım dedim yok şaşırmuştım meğer engel varmış ne kadar saçma ya

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
TT'de göremeyince şaşırmıştım ben de. :D Haklı bence de. :)